Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno, ipak moras da vidis sta znaci sportski novinar ili ovi sa insajdera...Neka im Tegi bude svedok saradnik

    Gajtan mu bas radi, toliko da je poceo da pise i za Blic

    Da ne pricam o velicanju Ostoje itd...da se primetiti..ako pazljivo slusas i gledas,a ne da okreces glavu..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Druže on zna Vučića još dok su bili klinci, basketa i basketa su odigrali. U Zemunu. A sam Tegi nije hteo da zove Duleta u emisiju da ga ne bi razbucao. On je najbolji košarkaški novinar, ubedljivo. Njegovi snimci, da počnemo od toga pa nadalje. Inače, više ga gledaju navijači Zvezde nego navijači Partizana.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Kako mislis demokratski mrak, ne razumem tu frazu. Ako nisi spreman reci sve, onda bolje nista ni ne govori...Tegi mozda i hoce da kaze a ne sme i to samo zato sto mrzi covica i Zvezdu..dok Andjus je malo kakio da bi ga ubacili u shemu..
        Hoće da kaže od '90-ih kako je uvedena demokratija, vlastodršci se smenjuju na vlasti a narod grbav, ako kenjaš i pišaš uz vetar pojedete mrak, da li medijski da li pravi ali je MRAK...i nemojte da se zanosite, svi su na vlasti samo para radi, naroda sigurno ne a to najbolje oslikava ovaj klip:

        Ima i onaj gde kaže hapsi narod, naćićemo bolji, lepši, poslušniji narod...
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Comment


          • Sve je to super, samo sto mu fali ono sto se zove profesionalnost kao novinara. I da se odluci da li je sportski novinar, istrazivacki novinar, tabloidni novinar, ili voditelj. Ovako sve u jedan ne pije vodu. Nikako da razvije osecaj kada treba da stane, nego stalno ima potrebu da njegovo misljenje bude preovladavajuce, iako cesto ima uzrecicu "svako ima pravo na svoje misljenje", ali zato svaki put udavi sagovornika koji misli drugacije. Novinar treba da bude medijator izmedju izvora informacija i javnosti, a ne da bude njihov kreator ili tumac. Novinar treba da prenese tacnu informaciju i navede izvor, a svako od nas je tumac sam po sebi. Mislim da bi on bio glavni trol na forumu

            Comment


            • Prijatelji, ne ide vam on na RTS, radi gde radi, ima podršku, daljinski, pa promenite kanal. Da je takav kakvog vi zahtevate ne bi imao 30% publike koju ima sada. On je završio ekonomski fakultet i razume se i u marketing a verovali ili ne i gledanost mu je bitna.

              Evo vam ovde klinac koji ima analize i hvali sve, ne opredeljuje se, ima šta da se pogleda.

              Tegi je Tegi.

              https://www.youtube.com/channel/UC2V...MZPMXtOV19ZSog
              Last edited by Cassius Clay; 06-08-18, 13:12.

              Comment


              • Živimo u zemlji gde je Čović dobar sportski radnik, Tegi loš novinar, PSD siledžija, Sale sujetna neznalica, gde Bodirogu zovu Brojiloga, KKP kleptomanski klub...

                Posle očekujemo da se lepo živi.

                Comment


                • Dobro imaju neki putera na glavi, ali treba biti objektivan. Ja sam mislio da je Čović heroj, ali kad sam bio klinac. Sad više nisam. Taj u glavi ima samo + i - , a Zvezdu voli tek toliko koliko mu se poklapa sa ličnim interesom. Ne znam koji nam je on trebao, mogli smo reorganizaciju bez FMP, nije da je on dao novac.

                  Stručnjak za košarku, pa može se reći da jeste, ali dođu vremena kad mu je vreme da ode a oterati ga ne može niko.

                  Na stranu njegove političke role, premazana lisica je i bio bih lud kad bi mi on bio idol. Ne vidim razliku između njega i Terzića, ali svima je Terza lopov a Nebojša svetac. A biće da je čika Šone možda i mnogo više grabio nego mali Terza. Ko će znati,

                  Comment


                  • Promasio si samo za Covica i Bodirogu. Ostalo je tacno.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Cooper View Post
                      Živimo u zemlji gde je Čović dobar sportski radnik, Tegi loš novinar, PSD siledžija, Sale sujetna neznalica, gde Bodirogu zovu Brojiloga, KKP kleptomanski klub...

                      Posle očekujemo da se lepo živi.
                      Tako je, samo ni Čo nije dobar sportski radnik ali je sa vašim muljatorima trebao jedan takvog kalibra. Sve ostalo osim Saleta je tako, jer PSD je utoka koji se kretao sa sumnivim pojedincima i tako i imao onu epizodu, Tegi kada bi mogao da isključi pristrasnost bio bi dobar novinar ovako nije, Brojiloga je dobio primeren nadimak jer imao je sve i bio idol generacijama ali jbg popašan na kintu pa to ti je, a Ptzn nije kleptomanski klub već je imao siledžijsku upravu za koju nisu važila pravila i zakoni.
                      Poznata (parafraziram) nisam ja došao u Srbiju da mi brane da dovedem koga hoću...(ili tako nekako)
                      Last edited by nebitan; 06-08-18, 13:46.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Posto sam i ja kolega sa ekonomskog, znam da je studirao a ne i da je zavrsio. Mada to samo po sebi ne mora da znaci nista i u jednom i u drugom slucaju, bilo bi korisnije da je ucio zurnalistiku.

                        Comment


                        • Dok Čović npr nije pokrao od Zvezde Nedovića, Cvetkovića.... i zaledio klub, nije pokrao Jovića i Kalinića od RKG i ostavio ih bez obeštećenja koji bi njima značio spas.

                          Da se ne vraćamo u prošlost i šta su radili Žika Pauk i Vesić sa original Zvezdom.

                          Ne znam koliko ste pratili tada košarku, ali otimalo se na sve strane.
                          Zato ste i kažnjeni zamrzivačem, zato je i KKILR ugašen, a zato će i ovaj aktuelni ponovo na lađenje

                          Comment


                          • Faultet ti daje samo neku sigurnost, za nesto vise moras biti sposban za zivot.

                            Urose, koliko godina imas, kada ti je Covic bio idol ) On je skinuo Dula i na to je dobio neki blagoslov da kazem, ali kada su se slegle strasti..i emocije..onda je lako odvojiti zito od kukolja

                            Ja npr Tegija nisam gledao do ove sezone uopste, nesto po you tube..ove godine mozda par puta...pre toga ono sa repkom kad je putovao itd..i to je to..On na RTS-u ne bi mogao da radi, posto ne bi mogao da prosipa svoju ''filozofiju''...Niti SK, Arena itd...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Jao jao kako spinuješ, nabacuješ bez ikakvog reda, nekakve kao argumente cccc Ej pa da nema snimak kad Peković priča kako je došao u Partizan, pa da vam čovek i poveruje. Kako beše i ono sa Rakićevićem, ona priznanica, cifra na salveti Kakva je to komedija i tako mi je drago što se desila vama, a ne nama.

                              Comment


                              • Apsolutno, za Rakićevića ste nas baš zajebali

                                Comment

                                Working...
                                X