Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andjus?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Stavljao je Čova i 1000 dinara karte za svoj FMP, pa su čak i neke pesmice pevane.

      Posle je uleteo u zvezdu, podelio besplatne sezonske i ajfone za najvernije i od tada je bog

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Stavljao je Čova i 1000 dinara karte za svoj FMP, pa su čak i neke pesmice pevane.

        Posle je uleteo u zvezdu, podelio besplatne sezonske i ajfone za najvernije i od tada je bog
        Jesi li i ti dobio ajfon?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Kakve to veze ima sa bilo čime, zašto odmah spinujete, neverovatni ste. Kako bi ste voleli da se Čović pokupi iz Zvezde, pa ta želja je tako slatka, ali džaba Pazi molim te, vade kao argument jedan slučaj (može i dva-tri), protiv toga imamo godine najstrašnijeg bahaćenja, klub koji kada je bio na vrhuncu moći nije pitao, samo otimao. Kojem je to bio modus operandi, a sad kad tako više ne ide, gledate nas da zavadite pa da ako može vratite stare običaje.

          Comment


          • Ukrade vam ceo klub, sakrije ga u zamrzivač i posle mi kleptomani.

            E, moji cigani.

            Comment


            • Zamrzivač je jedna korisna stvar koju su ljudi s razlogom izmislili, a lik koji je pisao tekst je amater. Svojim neveštim pisanjem je ozbiljnu temu pretvorio u sprdnju. Kleptomanija je obično sitna krađa, čisto da se zadovolje neke bolesne potrebe, a vama više priliči razbojništvo (može i oružano).

              https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...jurasa/89fjjet

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                Zamrzivač je jedna korisna stvar koju su ljudi s razlogom izmislili, a lik koji je pisao tekst je amater. Svojim neveštim pisanjem je ozbiljnu temu pretvorio u sprdnju. Kleptomanija je obično sitna krađa, čisto da se zadovolje neke bolesne potrebe, a vama više priliči razbojništvo (može i oružano).

                https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...jurasa/89fjjet
                Ono, nije ni vasem gazdi strano razbojnistvo i prebijanje novinara.
                http://www.telegraf.rs/vesti/1100336...-tv-kopernikus
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Molim te, porediš lični sukob (ovaj mu na televiziji udara na porodicu) sa premlaćivanjem sudije jer nije svirao po notama kojima ste vi zamislili da treba. Neozbiljno.

                  Comment


                  • Originally posted by la haine View Post
                    Molim te, porediš lični sukob (ovaj mu na televiziji udara na porodicu) sa premlaćivanjem sudije jer nije svirao po notama kojima ste vi zamislili da treba. Neozbiljno.
                    Poucno je otvoriti clanak i procitati komentar koji je postavio ispod navijac Partizana. Lepo ih je opisao obojicu.

                    Comment


                    • Ne hvalite se da ste nas i sa onim odmrznutim klubom prešišali po veličini duga


                      KK Crvena Zvezda stoji da je ucesce grada i ministarstva omladine i sporta u 2017 , tacno 1.100.000 evra plus 150.000 kroz druge donacije . Njihov ugovor sa Telekomom je zalozen za kredit u AIK banci . Zvezdini ukupni proslogodisnji prihodi su bili oko 8 miliona evra, rashodi oko 7 ali je ukupan dug preko 4 miliona evra .
                      Zvezda ima ogromne dugorocne obaveze, zbir njihovih dugova iz predhodnog perioda, zatim bruto ugovorene naknade za ugovore sa profesionalnim sportistima u buducem periodu kao i menadzerske provizije koje dospevaju u narednim godinama prelaze 12 miliona evra.

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        Ukrade vam ceo klub, sakrije ga u zamrzivač i posle mi kleptomani.

                        E, moji cigani.
                        Vi ste bii lešinari, dokle god je imalo šta vi ste čerupali...a Čo je stavio na led i sačuvao svežinu, kada smo se otkravili nije se osetilo ništa, kao da nismo bili u zamrzivaču...sjajan osećaj.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Vi ste bii lešinari, dokle god je imalo šta vi ste čerupali...a Čo je stavio na led i sačuvao svežinu, kada smo se otkravili nije se osetilo ništa, kao da nismo bili u zamrzivaču...sjajan osećaj.
                          Ko čerupao? Oni? Ma daj Ganac odakle ti to

                          Comment


                          • Originally posted by Cooper View Post
                            Ne hvalite se da ste nas i sa onim odmrznutim klubom prešišali po veličini duga


                            KK Crvena Zvezda stoji da je ucesce grada i ministarstva omladine i sporta u 2017 , tacno 1.100.000 evra plus 150.000 kroz druge donacije . Njihov ugovor sa Telekomom je zalozen za kredit u AIK banci . Zvezdini ukupni proslogodisnji prihodi su bili oko 8 miliona evra, rashodi oko 7 ali je ukupan dug preko 4 miliona evra .
                            Zvezda ima ogromne dugorocne obaveze, zbir njihovih dugova iz predhodnog perioda, zatim bruto ugovorene naknade za ugovore sa profesionalnim sportistima u buducem periodu kao i menadzerske provizije koje dospevaju u narednim godinama prelaze 12 miliona evra.
                            A koje ste prihode vi kao klub (Partizan) imali pa ste smanjili dug, ovde vidim pozitivno poslovanje razlika nekih milion jura a na kraju piše povećali dugovanje...nelogično...a da malo smanjiš barone, čuj "prelaze 12 miliona" možda krvnh zrnaca...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              A koje ste prihode vi kao klub (Partizan) imali pa ste smanjili dug, ovde vidim pozitivno poslovanje razlika nekih milion jura a na kraju piše povećali dugovanje...nelogično...a da malo smanjiš barone, čuj "prelaze 12 miliona" možda krvnh zrnaca...
                              Pa prodali Čakarevića i Andrića ,plus dobar rezultat u Ec

                              Comment


                              • Komso, odmrznuto meso nije nikad onako jarko crveno kao sveze - vec sivkasto.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X