Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jimi22 i Bounty Hunter obojica po 5 dana zbog licnog vredjanja.

    Comment


    • Originally posted by la haine View Post
      I jel mogu ovde jedno pitanje, zašto mi je obrisan post na temi KK Budućnost, jednoredni upis bez ikakvog trolovanja i vređanja?
      Kronos te je brisao a iskreno je i trebao. Tvoj post je ocigledna provokacija.

      Comment


      • Sto su se uzburkale strasti ovoliko nocas,koja je muka.Ko su ti milogorci zaboga,okle se pojavise u ovim diskusijama.

        Comment


        • Ja spomenuo CG mafiju, a oni podlegli pritisku i izgoreli u želji.

          Comment


          • Samo nek smo svi mi zdravo,treba olaksat dusu povremeno i reci svoju istinu.Nema tu nista lose.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_pg View Post
              Samo nek smo svi mi zdravo,treba olaksat dusu povremeno i reci svoju istinu.Nema tu nista lose.
              Sveti covece dotakni me.

              Comment


              • Mogli bi samo da obrisete one govnjive postove da ih ne gledamo za primer...

                Comment


                • Od sljama koji vlada Srbijom gori je samo sljam koji Vlada Crnom Gorom.. Treba prezirazi i njihove pristalice kao i njihov vestacki klub

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Od sljama koji vlada Srbijom gori je samo sljam koji Vlada Crnom Gorom.. Treba prezirazi i njihove pristalice kao i njihov vestacki klub
                    Antona, druže, ovo nije tačno. Istina je da ova ekipa skida fore od CG ekipe, ali... ono je Titova škola. A ovo Šešeljeva.

                    Comment


                    • Kakvi ste braco cigani. Umesto da I sami krenete da blatite Covica, vi krenuste na Crnogorce (valjda I vas smorilo da negativci budemo uvek mi).

                      Elem I ja mislim da ako je ovaj tekst iznosenje licnih stvari I nesuglasica na ovakav nacin, skroz bzvz. Ako Covicu ne odgovara deckov privatan zivot ili kako se ponasa, onda sut karta. Ali ocigledno mu smeta ako bi igrac na bilo koji nacin mogao da zavrsi kod nas. Ne bi me cudilo da Jovanovica produzi do 2023. iako je koristan koliko I levi bek Miletic iz Partizana. Samo kod nas da ne dodje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovo je sou

                        Comment


                        • Zamolio bih pojedinu gospodu forumase da svoje SrBovanje ostave za druge forume, jer ce ovde, ubuduce, biti striktno ptrimenjivani sledeci clanovi Pravilnika:

                          Sovinizam - od 30 dana do trajno
                          Primeri: nazivanje celih naroda pogrdnim imenima, uvredljive generalizacije koje se odnose na celi narod, neku teritoriju ili poreklo.

                          Propagiranje rasne, nacionalne, verske, seksualne ili bilo kakva druge mrznje - od 1 godine do trajno
                          Primeri: ekstremni sovinizam, otvoreno velicanje zlocina i zlocinaca, otvoreni i nedvosmisleni sovinisticki pozivi na nasilje, itd.
                          Zahvaljujem na razumevanju.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Kakvi ste braco cigani. Umesto da I sami krenete da blatite Covica, vi krenuste na Crnogorce (valjda I vas smorilo da negativci budemo uvek mi).

                            Elem I ja mislim da ako je ovaj tekst iznosenje licnih stvari I nesuglasica na ovakav nacin, skroz bzvz. Ako Covicu ne odgovara deckov privatan zivot ili kako se ponasa, onda sut karta. Ali ocigledno mu smeta ako bi igrac na bilo koji nacin mogao da zavrsi kod nas. Ne bi me cudilo da Jovanovica produzi do 2023. iako je koristan koliko I levi bek Miletic iz Partizana. Samo kod nas da ne dodje.
                            Čemu generalizacija ako jedan napiše?
                            Isto zašto bi vama smetalo da pređe iz Partizana u Zvezdu pa su se i Alkatraz batice znale umešati...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Jel i za to bilo saopštenje?

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Jel i za to bilo saopštenje?
                                Ne znam, pitaj Tegija...može bit ali i ne mere da bidne.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X