Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Realno priča je sasvim ok, kontam ima neko ko će poverovati, samo ovo ko je kome napravio problem i gde treba da ide na doradu.

    Comment


    • Svako ko je malo vise "zalazio" po Beogradu, vrlo dobro zna ko su milogorci.
      Da, sverceri praska za pecivo i ljudi koji su priznali Kosovo.
      Satro braca kojima je cuka ljepotica, a ne izbijaju iz NASEG glavnog grada.
      Fuj!
      Ali, da imamo coveka na vrhu, sve bi ih proterao u njihovu lijepu, pa neka odande suruju sa njihovom bracom.

      Comment


      • Zašto ti deluje nelogično da ste pokušali da ga dovedete za džabe jer je Zvezda dugovala pare, a da je Čović to saznao i platio igraču potraživanja i onemogućio mu raskid ugovora? Onda ste vi da vas ne bi uhvatili sa rukama u tegli pravili se blesavi, pa čak optužili igrača da se on vama nudio. I sam si tvrdio da on kod nas zarađuje tri puta više, realno jači smo igrački i imamo veće šanse za osvajanjem trofeja. Reputacija koja vas prati nije sjajna, dugujete i vi i bogu i narodu, a trenutno imate i jedan BAT na snazi. Šta je njegov motiv da se vama nudi? Da ga trenira Čanak

        Comment


        • Pa dobro, ono si kod Batice vec redovni, nema tu nesto novo

          Sto se mene tice, slobodno nek se kurobecaju i rovare, bolje i ne mogu realno.

          Comment


          • Ovo nije smelo da se desi ovako. Rekao sam već da je dečku nanesena ogromna šteta i sad Vujičin smišlja šta će da napiše, kako da odbrani neodbranjivo. On je kod nas sledeće sezone viđen možda kao prva četvorka, sada Čović može da mu se usere u život. Neće on igrati, neće Partizan imati igrača, a nećemo ni mi imati igrača. Zbog igrarija i šiljenja one stvari pojedinaca.

            Comment


            • Originally posted by Jimi22 View Post
              Svako ko je malo vise "zalazio" po Beogradu, vrlo dobro zna ko su milogorci.
              Da, sverceri praska za pecivo i ljudi koji su priznali Kosovo.
              Satro braca kojima je cuka ljepotica, a ne izbijaju iz NASEG glavnog grada.
              Fuj!
              Ali, da imamo coveka na vrhu, sve bi ih proterao u njihovu lijepu, pa neka odande suruju sa njihovom bracom.
              Bravo momcino! Veliki Srbine!

              Jel ovo normalan odje nacin komunikacije

              Comment


              • Lepo kažem da je loše zaokružena priča i vas dvojica potvrdite

                Jbt, onaj ludi Pantić iz fkp je čista vutra, ali ova Čovina saopštenja su jake droge

                Comment


                • Originally posted by la haine View Post
                  Ovo nije smelo da se desi ovako. Rekao sam već da je dečku nanesena ogromna šteta i sad Vujičin smišlja šta će da napiše, kako da odbrani neodbranjivo. On je kod nas sledeće sezone viđen možda kao prva četvorka, sada Čović može da mu se usere u život. Neće on igrati, neće Partizan imati igrača, a nećemo ni mi imati igrača. Zbog igrarija i šiljenja one stvari pojedinaca.
                  To je stvar sujete sada vec. Ako misli klubu dobro, Covic ce da proguta sranje i da ca coveku sansu, naravno ako bude imao ispade idu adekvatne sankcije. E sada da li ce tako i biti, ne znam. Za sve ce biti vazno da li Tomic ucestvuje u tim sranjim i prati te kuloare, ili se samo 100% bavi kosarkom. Ako je ovo drugo, nece biti problema.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Bravo momcino! Veliki Srbine!

                    Jel ovo normalan odje nacin komunikacije
                    Cisto da se zna ko su i sta su.
                    Ima i normalnih naravno, ali vidim da posle priznavanja "gospodin" je i dalje na vlasti. Jednoglasno!
                    Nisam ja neki veliki Srbin, ali ti nisi "to".
                    Kosovo je svetinja, bar za mene.
                    Veliki deo moje familije je pre nekoliko vekova dosao u Sumadiju, pretezno ridji i visoki ljudi, a to je za nas SRBE karakteristicno(a to jako malo ljudi).
                    A vi uzivajte u EL i kontejnerima sa bananama, kao i u vasoj lijepoj(valjda se tako pise, po " vasoj azbuci"), necete jos dugo.

                    Comment


                    • Originally posted by Jimi22 View Post
                      Cisto da se zna ko su i sta su.
                      Ima i normalnih naravno, ali vidim da posle priznavanja "gospodin" je i dalje na vlasti. Jednoglasno!
                      Nisam ja neki veliki Srbin, ali ti nisi "to".
                      Kosovo je svetinja, bar za mene.
                      Veliki deo moje familije je pre nekoliko vekova dosao u Sumadiju, pretezno ridji i visoki ljudi, a to je za nas SRBE karakteristicno(a to jako malo ljudi).
                      A vi uzivajte u EL i kontejnerima sa bananama, kao i u vasoj lijepoj(valjda se tako pise, po " vasoj azbuci"), necete jos dugo.
                      Jimi22 iskuliraj. Nema tolerancije za bilo kakve komentare na ovakve teme. Ono malopre sam progutao, a ovo ide dalje u sranja. Ovde staje prica ili ide ban.

                      Comment


                      • Neka si im reka! Sram da ih bude! Jos smiju da navijaju za nekog ko nije stub srbstva

                        Comment


                        • Originally posted by Jimi22 View Post
                          Cisto da se zna ko su i sta su.
                          Ima i normalnih naravno, ali vidim da posle priznavanja "gospodin" je i dalje na vlasti. Jednoglasno!
                          Nisam ja neki veliki Srbin, ali ti nisi "to".
                          Kosovo je svetinja, bar za mene.
                          Veliki deo moje familije je pre nekoliko vekova dosao u Sumadiju, pretezno ridji i visoki ljudi, a to je za nas SRBE karakteristicno(a to jako malo ljudi).
                          A vi uzivajte u EL i kontejnerima sa bananama, kao i u vasoj lijepoj(valjda se tako pise, po " vasoj azbuci"), necete jos dugo.

                          Koga bre boli ona stvar za tvoju životnu priču i odakle su se spustili neki kozojebi, koje su visine i kakve su im ruse kose, banane i kontejneri...

                          Košarka burazeru, zona, bonus, preko pola, posed... alo, zemljak - pikenrol nije obrok iz Meka.

                          Comment


                          • Nevjerovatno.

                            Comment


                            • Originally posted by bounty hunter View Post
                              Koga bre boli ona stvar za tvoju životnu priču i odakle su se spustili neki kozojebi, koje su visine i kakve su im ruse kose, banane i kontejneri...

                              Košarka burazeru, zona, bonus, preko pola, posed... alo, zemljak - pikenrol nije obrok iz Meka.
                              Kozojeb te je sklepao mamlaze jedan!

                              Comment


                              • I jel mogu ovde jedno pitanje, zašto mi je obrisan post na temi KK Budućnost, jednoredni upis bez ikakvog trolovanja i vređanja?

                                Comment

                                Working...
                                X