Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Covicev rukopis? Da li hoce da skartira i Jankovica?

    Comment


    • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
      Covicev rukopis? Da li hoce da skartira i Jankovica?
      Coki je narucilac. Ovo je sa rsba.

      Ne verujem. Cisto iskoristio priliku da pljune po nama.
      sigpic

      Comment


      • Ne, logika vam je da se usereš. Samo vaš mozak to može da smisli. Zli Čović izmislio otimanje svog igrača od strane tima iz komšiluka, nakačio mu razne pikanterije i navukao gnev navijača kluba koji vodi na tog igrača koji je verovatno završio priču. Kad kažem završio priču mislim da će ili biti nekome prodat ili će biti Mekelovan pored klupe. Koga? Igrača koji je pokazao znake života u PO KLS lige i koji bi po svemu sudeći sledeće sezone bio važan šraf u timu. Pored svega toga bio bi redak primerak domaćeg igrača koji ima nekakvu funkciju u timu.

        Edit: I da ne zaboravim, autolimar je već opomenut od strane svog gospodara od koga je dobio novce, da sa tim novcem gleda da izvuče klub iz sranja ako može, a ne da šili pišu sa Čovićem.
        Last edited by la haine; 04-08-18, 21:38.

        Comment


        • Majstore samo sam pitao sa daljine. Pretpostavljam da ima nekog dima oko interesovanja za njega, ali ovo pismo je dno. Sa ovim kao da ga cera iz kluba. Boli me uvo za limara ,politiku i ostale prdnjave.

          Comment


          • Štiti Coa zlatnu koku i svog operativaca od poverenja.

            Comment


            • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Majstore samo sam pitao sa daljine. Pretpostavljam da ima nekog dima oko interesovanja za njega, ali ovo pismo je dno. Sa ovim kao da ga cera iz kluba. Boli me uvo za limara ,politiku i ostale prdnjave.
              Vidi , možda si ti u pravu ako ovo "pismo", čitaš isključivo vezano za Jankovića.
              Problem je što je istorija naših "nesporazuma " sa kkp mnogo komplikovanije od ovog slučaja

              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Prvo, priča je stara evo ima i više od mesec dana. Ovo što sada gledamo je samo zakasnela detonacija. Drugo, Čović nije pisao to pismo, pisao je neki lik na forumu, a ovi su to samo izbacili na sajt. Da li taj neko zna Čovića pa je upućen u pikanterije, verovatno da. Treće, ovo se sve radi da bi se pokazala sila, malo su se osokolili u komšiluku, dobili su određena sredstva, nisu odavno imali tu slobodu pa su se zaneli. Janković je imao potraživanja, ali je to sve nekolegijalno i džukački želeo da istera. Pretio je tužbom, a njegov postupak je uzburkao i ostale igrače. Ovde u Beogradu se uhvatio društva koje nije za pohvalu, neki vaši crnogorski krimosi, što vreme provode uglavnom u Strahinjića Bana. Na tom istom forumu imaš ljude koji ga znaju lično, njegovu porodicu takođe. Ljudi ne znaju šta da kažu na sve ovo. A da je on pametan kao što nije, odmah bi izašao i rekao da su to gluposti. Nažalost imao je loše savetnike, koji su ga ubeđivali da je Partizan za njega prava opcija, tu je njegov menadžer Grobar, koji je imao sve usmeno dogovoreno sa Partizanom i pre nego što je Janković došao kod nas. Kada smo se mi pojavili kao opcija, nije bilo govora da ode u Partizan, Jankovići iz Foče su svi do jednog veliki Zvezdaši, a ovo što se dogodilo će uticati na to da će mu i oni održati predavanje.

                Comment


                • Bravo!

                  Comment


                  • Hvala, zaista mi znači od tebe jer cenim tvoj rad. Kao što si primetio, nisam te vređao ni jednog trenutka kao ostali.

                    Comment


                    • Naravno.
                      Najvažnije je da se međusobno poštujemo i cenimo ovo što pišemo na topiku.

                      Comment


                      • Originally posted by colke995;1865849 [QUOTE
                        ...нашег назови ривал... један други, мањи, клуб... један други клуб... самопрозвани анти-естаблишмент клуб... Ескорт дама…овај Партизан... наш ривал... болест преко пута...
                        [/QUOTE]





                        Pročitao sa uživanjem. I opet ću.
                        Ovo je verovatno najimbecilniji tekst koji je postavljen ikada po bespućima interneta. I od autora imbecila. I kao takav namenjen ciljnoj grupi koja, šupljoglava i nerazborita, misli da je tutumrak napisao nešto specijalno pametno, a on, siroma, histerično, frustrirano i nekontolisano vrišti kao dete od 3 godinice željno pažnje u prodavnici
                        Koliko li je stresno u tom mozgiću...



                        Evo čovek posle napisa da je sa mandrilskog sajta. Sve ipak dobija smisao.

                        Odo sade opet da pročitam

                        Comment


                        • La haine , osim ovog dijela da je htio na neki "dzukacki" i " nekolegijalan" nacin da naplati potrazivanja, u koji zaista ne ulazim niti me zanima, mislim da nisi u pravu. Jer ovo je obicna kompromitacija. Iznosenjem privatnih stvari, sa kim se druzi, kome daje kola...itd...da li su CG mafijasi ili Bosanski mafijasi...to je sve suvisno i predstavlja privatan zivot. Kapiram da dobar dio igraca uostalom kao i nas gradjana ima poznanstva sa obje "strane zakona" i to su normalne stvari. Ne znam, to je neki moj utisak. Ne kazem da je tako, ali je rukopis ovog pisma samo dno.
                          Last edited by Nemam_ti_kad; 04-08-18, 22:30.

                          Comment


                          • Neću te ubeđivati u suprotno, zamenjuju se teze i pažnja se usmerava na totalno nebitnu stvar, a ona glavna se gura pod tepih. A to je činjenica da je Partizan još pre mesec dana rovario i hteo da ga uzme za džabe, pujdali su ga "savetnici" da tuži klub (to tako nije radio skoro ni jedan naš bivši igrač, a dugovale su im se i veće pare). Ranije je Partizan na pravdi boga, mimo svih zakona uspevao da otme igrača Zvezde za džabe, ovoga puta to neće biti slučaj. A kao što vidiš, sada se puštaju abrovi da se on sam nudio Partizanu ali da oni nisu zainteresovani. Napravili liku (koji je btw glup k'o noga) problem i sada niti će igrati u Partizanu niti verovatno u Zvezdi. Piše mu sad Vujičin saopštenje da ga opere, kao što je pisao Omiću kada je došao, ali teško će ga bilo šta oprati. Morao je to preseći i odmah svom menadžeru objasniti neke stvari.

                            Comment





                            • Ahahahahahahaha... pa ovo je sjajno...

                              Comment


                              • ^^
                                Gore imamo primer ustaljene šeme kako učestvovati u raspravi kada nemaš argumente. Jeftino zaista.

                                Comment

                                Working...
                                X