Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    Zato ni na jedan nisi ostao dužan

    Poenta je da ovaj topik služi za takve gluposti, a ne glavni topici.

    Ja sam za ovih par dana samo sublimirao sve gluposti sa aba, kkcz, kkp, kkb... topika i predstavio vam sa druge strane ali na odgovarajućem topiku.

    I postigao sam šta sam želeo.

    Doživeo sam svakakva nazivanja i negativne komentare na skoro isti sadržaj postova samo sa promenom klubova i igrača dok na originalan ili nije bilo reakcija ili su bile mlake i u manjini.

    Hvala na pažnji i prijatno
    Interesantno. Klupsko prozivanje i merenje je OK raditi na ovom topicu, ali imaj u vidu da i ovde vaze pravila foruma za mnoge druge stvari.

    Posto stalno volis da igras na ivici i podstices sranja, tako cu i ja kao mod da te tretiram.



    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Comment


    • Slobodno.
      Šta zameraš?

      Comment


      • Originally posted by Cooper View Post
        Slobodno.
        Šta zameraš?
        Sta god da napises za KKCZ i KKP me iskreno boli djoka.

        Deo gde pokusavas da isprovociras ljude namerno i navuves ih da puknu j krenu da te pljuju i prozivaju je takodje kaznjivo i drugi su vec dobijali banove za to.

        Imaj u vidu da ce i tebe to da snadje, ako nastavis da to radis, bez obzira koji je topic u pitanju...

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Možda si propustio, ali ja se ni jednim postom nisam bavio forumašima, već isključivo klubovima i ligom.

          Dok je sa druge strane bilo spuštanja rasprave na lični nivo i ostalo bez reakcije.

          Zaista ne znam kako neko može da pukne kada se nešto napiše za Partizan, Zvezdu...

          Dok za ovo drugo na ličnom primeru vidim da nema nikakve zaštite.

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Zato ni na jedan nisi ostao dužan

            Poenta je da ovaj topik služi za takve gluposti, a ne glavni topici.

            Ja sam za ovih par dana samo sublimirao sve gluposti sa aba, kkcz, kkp, kkb... topika i predstavio vam sa druge strane ali na odgovarajućem topiku.

            I postigao sam šta sam želeo.

            Doživeo sam svakakva nazivanja i negativne komentare na skoro isti sadržaj postova samo sa promenom klubova i igrača dok na originalan ili nije bilo reakcija ili su bile mlake i u manjini.

            Hvala na pažnji i prijatno
            Sto onda pises gluposti i na KKP temi? Koji originalan sadrzaj postova?

            Bilo je i ranije postova druge strane koji su isto to tvrdili na zvezdinoj temi i isto tako sam reagovao.

            Za mene dve vrste postera treba kaznjavati:

            1. One koji postuju provokaciju na pogresnim temama.
            2. One kojima je vecina postova provokativna.

            Jednostavno, niko ne mora da trpi ovde sto neko ima puno slobodnog vremena, nema RL, ili ima nisko misljenje o sebi pa pokusava da burstuje ego ovde koristeci klubove kao alate.

            Hvala na paznji i prijatno.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Kao što rekoh

              Comment


              • Sve gluposti sa KKP teme:

                Ako napravimo presek na današnji dan, deluje da smo uz Budućnost najbolje selektirali tim u skladu sa budžetom.

                Futura je iskoristila igranje EL da dovede par odličnih igrača za male novce, zadržali su najbolje iz prošle sezone i možda najveća prednost u ostanku najboljeg trenera lige.

                Sa druge strane mi smo se vodili Duletovom filozofijom da ako ne može da se napravi šampionski tim onda bar da se selektira tim koji može da bude šampionski.

                Imaćemo najmlađi tim od ovih 6, 7 ekipa u borbi za plejof. I najmlađi i najjeftiniji i potencijal za najveću zaradu.

                Ostale ne bih komentarisao na ovom topiku, gomila stranaca sa koca i konopca, bez ikakve koncepcije i brige za budućnost.
                Juče, i nije baš tako.
                Više fazon da ćemo dovesti još igrača, da će nas još par njih napustiti i da ćemo dovesti sigurno 1 ili 2 centra.

                Inače gostovao je na regionalnoj Aldžaziri, u Srbiji mu je iz poznatih razloga ukinut pristup medijima i žargonski rečeno pusten je niz vodu.
                Sa druge strane kaže da u upravnom odboru ima oko 35 ljudi, privrednika, partizanovaca i da će se boriti da nas vrate tamo gde nam je i mesto.

                Mislim, ja kao pravi partizanovac sam uvek protiv takvih tipova, ali ovaj sportski deo može da odradi dobar posao.
                Mi ćemo za 250k kompletirati centarsku liniju i platiti prvu fazu priprema.
                Nema para osim ovo što sami zaradimo.
                Dragičević će dobiti još jednu ponudu od 90k i to je to.
                Da ne idem dalje.

                Mislim, nemam ja protiv toga nista, u granicama normale.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Što onda kopiraš? Budi svoj...

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Копирам твоје "писаније", јер како другачије да искоментаришем.
                  Смета ти што СНС сад више улаже у ККПЈСД него у Звезду?
                  Смета ти што сте и поред тога почишћени ?
                  Смета сви све што је СРПСКО?
                  Жао ми је, ја навјам за Звезду СРПСКИ КЛУБ.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    Kao što rekoh
                    Rekao si, a ja sam ti odgovorio da imitiranje postova sa grobari net (sto si sam priznao da radis - lepo i korisno da i drugi znaju) samo zbog izazivanja reakcije jeste takodje krsenje pravila i izivljavanje na forumu i forumasima u nedostatku adekvatnije zabave.

                    Ako druge ne vidis kao sagovornika sa kojim ces da razmenis misljenje o (u ovom slucaju kosarci) nego samo kao alat za svoje ciljeve, to itekako treba da se kaznjava. Ovaj forum nije u haosu samo zato sto mali broj ljudi to radi.

                    Naravno, isto mislim i na postove koji izjednacavaju budzete Mornara, Partizana, Cedevite, Zvezde i Buducnosti.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by Пера Ложач View Post
                      Копирам твоје "писаније", јер како другачије да искоментаришем.
                      Смета ти што СНС сад више улаже у ККПЈСД него у Звезду?
                      Смета ти што сте и поред тога почишћени ?
                      Смета сви све што је СРПСКО?
                      Жао ми је, ја навјам за Звезду СРПСКИ КЛУБ.
                      Perooo OTAC TI JE PROGLEDAO...
                      Srpski kllub sa žutim na čelu.
                      Pa onda isticanje srpstva a igra se ABA.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Pa za KKP na KKP topiku, o KKCZ na ovom.
                        Šta je problem?

                        Ne pišem o KKCZ na KKP topiku.

                        Comment


                        • Originally posted by Cooper View Post
                          Možda si propustio, ali ja se ni jednim postom nisam bavio forumašima, već isključivo klubovima i ligom.

                          Dok je sa druge strane bilo spuštanja rasprave na lični nivo i ostalo bez reakcije.

                          Zaista ne znam kako neko može da pukne kada se nešto napiše za Partizan, Zvezdu...

                          Dok za ovo drugo na ličnom primeru vidim da nema nikakve zaštite.
                          јел онда мо ја да напишем нешто о твом клубу?
                          Без раправе о теби?
                          ККЈСД добија више пара од ККЦЗ и то скоро дупло.
                          СНС је спонзор КК ЈКП јер је тако рекао О'Стоја!
                          ККП више никад неће бити бољи од КК Црвена Звезда !
                          Ово је на бази клубаштва, ништа лично!
                          јел тако администраторе?

                          Comment


                          • Originally posted by Пера Ложач View Post
                            Копирам твоје "писаније", јер како другачије да искоментаришем.
                            Смета ти што СНС сад више улаже у ККПЈСД него у Звезду?
                            Смета ти што сте и поред тога почишћени ?
                            Смета сви све што је СРПСКО?
                            Жао ми је, ја навјам за Звезду СРПСКИ КЛУБ.
                            Pola tima ne jede prasetinu, tako da mu dodje POLUSRPSKI.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Perooo OTAC TI JE PROGLEDAO...
                              Srpski kllub sa žutim na čelu.
                              Pa onda isticanje srpstva a igra se ABA.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Остави мог оца на миру. Он је крварио гаће против "твојих".
                              ја нисам писао ништа лично, ти вређаш!
                              Ја нисам причао о АБА лиги, него о ККЈСД гробару српске кошарке.
                              А ти припази мало на вокабулар, јер ја теби нисам помињао фамилију.
                              Срам те било !

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Pola tima ne jede prasetinu, tako da mu dodje POLUSRPSKI.
                                Па шта ако не једу свињетину?
                                или је овде дозвољено вређање по верским принципима?
                                Кроносе, ја никога нисам вређао на личном нивоу, немо да будеш безобразан!

                                Comment

                                Working...
                                X