Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Jel stvarno mislis da ste se sudili???
    Prosecan parnicni postupak u Srbiji traje oko 3 godine I to prvostepeni postupal. Kad je to Ostoja pokrenuo postupa I zavrsio ga sve u roku od par meseci??????
    Zvezdu I Partizan treba sto pre privatizovati jer su smorili sa kuknjavom na drzavu.
    Parnicni postupak se vodio jos od DV i Danilovicevog vakta.
    Za privatizaciju se slazem.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Ova tema je nešto najbednije što je ikada vidjeno na ovom forumu.
      Niko te ne tera da je citas.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Vise je vama sunuo Vesa the Gradski Menadjer nego nama Vesa the Tesla, nego se tim parama kod vas nekako gubi trag - a mogao je, bar, krsteni trener da se dovede za deo tih para.
        Onaj isti Vesa menaDjer sto je bio u vreme Zezelja/Zmage ili u vreme grofa od Sopota u FKu. Daj da vidimo gde je to vise sipano i kako se koja sekcija oporavlja od tog silnog sipanja.

        Comment


        • U pravu si, samo sam osetio potrebu da kažem šta mi je na umu, rek'o možda dodje nekome do glave. Onda skontam da je ova tema necija sustina postojanja na ovom forumu, ili mi ti (kao u ovom slucaju) to stavis do znanja.

          No, ne dajte se prekinuti u ____(kako god nazivate ovo što radite), to je ipak samo moje mišljenje.
          Last edited by mark !t zer0; 30-06-18, 14:52.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Onaj isti Vesa menaDjer sto je bio u vreme Zezelja/Zmage ili u vreme grofa od Sopota u FKu. Daj da vidimo gde je to vise sipano i kako se koja sekcija oporavlja od tog silnog sipanja.
            Imao si, vec, na tu temu raspravu sa Manny-jem i jos par forumasa na vasoj temi - nema potrebe da nastavljamo i ovde.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Ova tema je nešto najbednije što je ikada vidjeno na ovom forumu.
              Slažem se sa ovim u potpunosti.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                U pravu si, samo sam osetio potrebu da kažem šta mi je na umu, rek'o možda dodje nekome do glave. Onda skontam da je ova tema necija sustina postojanja na ovom forumu, ili mi ti (kao u ovom slucaju) to stavis do znanja.

                No, ne dajte se prekinuti u ____(kako god nazivate ovo što radite), to je ipak samo moje mišljenje.
                Slobodno, ova tema je i predviđena za to.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Kako Ostoja papaniji za kratko vreme postade trn u oku. Jbg našao se neko visprevniji od njihovog Ćokija pa teško za prežalit.
                  U zemlji Srbiji ne smeš vući na Partizanovu vodenicu, odma ti sponzori popasu disciplinsku što bi kazao vaš drug Kurčubić.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Ne nije u tome poenta vec u vasoj mantri da je covic zlo bla bla ako je ovaj jos veci od njega gde nestade onaj otpor i revolt neka se vuce na vasu vodenicu ali nemojte kad opet dodje neki zvezdas koji je dobar sa vlascu za par godina da opet kukate o otporu i aparhejdu prema Partizanu

                  Comment


                  • Originally posted by bounty hunter View Post
                    Dobro bre kralju, možeš ti da meriš patkicu koliko hoćeš, ali Partizan je igrao EL bez generalnog sponzora. Pogledaj dresove, samo Partizan Beograd i prezime.
                    To je tako bilo.
                    Prosek godina jedva nešto preko 20. I klinci izbore top 8. E, to je uspeh.

                    Čuš njega, ima reklama po terenu
                    Ha ha ha. Ne ozbiljno nadji neki svoj zivot van ovoga.

                    Comment


                    • Braćo komšije niste iskomentarisali postavljanje uglednog sportskog radnika Nebojšu Čovića na čelo SD i njegovu inaguraciju ali zato od suštinske važnosti svaki Ostojin potez, izjava. Imam utisak da znate i kada ode da kaki.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Mislim da na temi o KK CZv ili prelazni rok ima blagi osvrt, što bi rekli, svi smo radosni jer to znači da Dr Nebojša Čović o(p)staje na čelu KKa i da će biti kinte.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Originally posted by Ganac View Post
                          Mislim da na temi o KK CZv ili prelazni rok ima blagi osvrt, što bi rekli, svi smo radosni jer to znači da Dr Nebojša Čović o(p)staje na čelu KKa i da će biti kinte.
                          I Dule Vujosevic je bio izabran na celo SD onomad, pa videsmo kako prodje i on, i klub.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Mislim da na temi o KK CZv ili prelazni rok ima blagi osvrt, što bi rekli, svi smo radosni jer to znači da Dr Nebojša Čović o(p)staje na čelu KKa i da će biti kinte.
                            A kako će biti kada po vašem skromnom sudu sva materijalna sredstva završe kod Ostoje na računu?
                            Sada mi ništa jasno nije [emoji848]

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Kao stariji član zamolio bih da se o dotičnom ne raspravlja na svetom topiku.
                              Pokušavamo da zadržimo sportsku atmosferu
                              Skraćenom nije mesto ovde.

                              Comment


                              • Originally posted by Cooper View Post
                                Aj malo da oraspoložim moje grobare.

                                Vrlo smo blizu produžetka generalnog sponzorstva. Braći Rusima se dopada koncept mladih i talentovanih igrača. A biće i bonusa pošto smo u EC grupi sa bratskim Zenitom (zajednički sponzor).

                                Živeli Rusi, živeo NIS, živeo naš Partizan!
                                Sve mladi,talentovani i domaći. . . Kao i prosle sezone

                                Comment

                                Working...
                                X