Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bounty hunter View Post
    Dobro bre kralju, možeš ti da meriš patkicu koliko hoćeš, ali Partizan je igrao EL bez generalnog sponzora. Pogledaj dresove, samo Partizan Beograd i prezime.
    To je tako bilo.
    Prosek godina jedva nešto preko 20. I klinci izbore top 8. E, to je uspeh.

    Čuš njega, ima reklama po terenu
    Čudne stipendije...na kraju dovele do duga od preko 7,5 miliona evra.
    Ipak ste vi Kadinjača, etc, etc...

    (molio bih modove da sve ovo prebace u "pomračenje" prebacio bih i sam ali nemam ovlašćenja)
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Čudne stipendije...na kraju dovele do duga od preko 7,5 miliona evra.
      Ipak ste vi Kadinjača, etc, etc...

      (molio bih modove da sve ovo prebace u "pomračenje" prebacio bih i sam ali nemam ovlašćenja)
      Nema problem, komso.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Nama se barem dug ne stavlja na otpis preko noći.
        Ko nekome [emoji16]

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • ... samo se na mađijski način vraća 4 miliona € duga, a da nemaš godinama nikakve prihode, niti od ulaznica, niti od prodaja igrača. Hoće to.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Nama se barem dug ne stavlja na otpis preko noći.
            Ko nekome [emoji16]

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Ma Ostoja obrce igricu, on cak regularni dug za kamatu na regularan kredit uzet pre 10 i kusur godina ce jos i da dobije pare od te iste banke. Na dugu ce jos i da zaradi i da knjizi kao prihod. Pa ovo ni Terza magija nije uspeo.

            Comment


            • Originally posted by Šarac View Post
              Ma Ostoja obrce igricu, on cak regularni dug za kamatu na regularan kredit uzet pre 10 i kusur godina ce jos i da dobije pare od te iste banke. Na dugu ce jos i da zaradi i da knjizi kao prihod. Pa ovo ni Terza magija nije uspeo.
              Kako su vama poverioci oprastali dugove kad vas je Covic zaledio?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Kako Ostoja papaniji za kratko vreme postade trn u oku. Jbg našao se neko visprevniji od njihovog Ćokija pa teško za prežalit.
                U zemlji Srbiji ne smeš vući na Partizanovu vodenicu, odma ti sponzori popasu disciplinsku što bi kazao vaš drug Kurčubić.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Kako su vama poverioci oprastali dugove kad vas je Covic zaledio?
                  Legalno, UPPR bato pa ili ces 2,5 posto ili sipak...a vi bez UPPRa ali sa naprdnjackim blagoslovom i banku kavate...
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Kako Ostoja papaniji za kratko vreme postade trn u oku. Jbg našao se neko visprevniji od njihovog Ćokija pa teško za prežalit.
                    U zemlji Srbiji ne smeš vući na Partizanovu vodenicu, odma ti sponzori popasu disciplinsku što bi kazao vaš drug Kurčubić.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Necemo da se vredjamo (papan) a on nam je jako simpa kao onom vasem bivsem sto smo mi bili simpa kada smo krpili tim od raznoraznih vasih otpadaka.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Legalno, UPPR bato pa ili ces 2,5 posto ili sipak...a vi bez UPPRa ali sa naprdnjackim blagoslovom i banku kavate...
                      2.5% od duga za koji postoji ugovor? To se zove Ponuda koja se ne odbija, dobri moj komso.
                      Mi smo se, sa druge strane, sudili sa Marfin bankom oko zelenaskih kamata i dobili na sudu.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Kako Ostoja papaniji za kratko vreme postade trn u oku. Jbg našao se neko visprevniji od njihovog Ćokija pa teško za prežalit.
                        U zemlji Srbiji ne smeš vući na Partizanovu vodenicu, odma ti sponzori popasu disciplinsku što bi kazao vaš drug Kurčubić.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        AKo ste tako u nemilosti gde cete ove nove sponzore da stavite u ovoj sezoni ako u ovim prethodnim je bila guzva napred od NIS I MTS. jadni zvezdas Vesa je morao da se zadovolji sa Teslom pozadi. Nego da pitam jel skocila prodaja Tesle otkako ga vi promovisete pozadi na dresu. Valjda je Vesa ukapirao da samo tako moze da poveca prodaju ako se reklamira adekvatno, pravi ekonmska racunica.

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          2.5% od duga za koji postoji ugovor? To se zove Ponuda koja se ne odbija, dobri moj komso.
                          Mi smo se, sa druge strane, sudili sa Marfin bankom oko zelenaskih kamata i dobili na sudu.

                          Ako je vama regularna kamata tada potpisana od strane ovlascenih lica koji su tada zastupali KKP odjednom sada zelenaska pa sto pristade tada na tu zelenasku kamatu, pa sada jos dobija pare nazad, pa isto tako Jovan Koprivica , Stevan Karadzic i drugi ugovori od po pola miliona eur po sezoni su malo revidirani na realan iznos ostatka duga. 2.5 % je vise nego dovoljno, mi smo bili humanitarni za razliku od OStoje i nismo trazili kao on od Marfin banke da ih tuzimo da nam vrate zelenaske ugovore.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            AKo ste tako u nemilosti gde cete ove nove sponzore da stavite u ovoj sezoni ako u ovim prethodnim je bila guzva napred od NIS I MTS. jadni zvezdas Vesa je morao da se zadovolji sa Teslom pozadi. Nego da pitam jel skocila prodaja Tesle otkako ga vi promovisete pozadi na dresu. Valjda je Vesa ukapirao da samo tako moze da poveca prodaju ako se reklamira adekvatno, pravi ekonmska racunica.
                            Vise je vama sunuo Vesa the Gradski Menadjer nego nama Vesa the Tesla, nego se tim parama kod vas nekako gubi trag - a mogao je, bar, krsteni trener da se dovede za deo tih para.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              2.5% od duga za koji postoji ugovor? To se zove Ponuda koja se ne odbija, dobri moj komso.
                              Mi smo se, sa druge strane, sudili sa Marfin bankom oko zelenaskih kamata i dobili na sudu.
                              Jel stvarno mislis da ste se sudili???
                              Prosecan parnicni postupak u Srbiji traje oko 3 godine I to prvostepeni postupal. Kad je to Ostoja pokrenuo postupa I zavrsio ga sve u roku od par meseci??????
                              Zvezdu I Partizan treba sto pre privatizovati jer su smorili sa kuknjavom na drzavu.

                              Comment


                              • Ova tema je nešto najbednije što je ikada vidjeno na ovom forumu.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X