Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Politicko hapsenje bez osnova,zato i jesmo banana republika

    Comment


    • Ma to za Grbovica se ocekivalo ne bi dzabe bio u kampanji, mene interesuje a i dalje bez odgovora od realnih grobara sta bi sa Kadinjacom? Dugovi se smanjuju preko noci dovode pojacanja isplacuju vajld karte a klub zadnje dve godine prodao samo pretplatne karte bez i jednog velikig transfera. Odakle pare? Znate ono isto pitanje sto ste vi postavljali Zvezdi zadnjih nekoliko godina, nemoj sad da se povlacite.

      Comment


      • Kako nije jasno isto kao Covic kad je dosao u Zvezdu, samo sam ja mislio da Kadinjaca nece pasti, cudi me da niko pa makar i Baunti ne komentarise ovu sns pricu a godinama je trubio o tome za Zvezdu.

        Comment


        • Jebes Kadinjacu, jos jedan poraz...skoro svi izginuli, iako dismr bar si ziv i sve to bez UPPR-a ...a kao Zvezda mezimce
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Ubacili smo ilegalce u neprijateljske redove - kao Mariju iz Otpisanih.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • A pa sad je Sns Ok

              Comment


              • Uzivanje je čitati grobarske komentare na pitanje odakle pare

                Comment


                • Originally posted by Ica View Post
                  Uzivanje je čitati grobarske komentare na pitanje odakle pare
                  Isto kao i ciganske da siroma`Covke sve placa iz svog dzepa.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Isto kao i ciganske da siroma`Covke sve placa iz svog dzepa.
                    To niko nije rekao...mada ima onih koji misle da bi trebao [emoji41]

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Najfascinantnija je magija kojom je smanjen dug za 4 meleona, a nemaš nikakve prihode godinama. Dobar dan i vama. [emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Najfascinantnija je magija kojom je smanjen dug za 4 meleona, a nemaš nikakve prihode godinama. Dobar dan i vama. [emoji41]
                        Kako nema,za Kup Radivoja Koraća i polufinale kls dobija se 4 mil

                        Comment


                        • Nema kkcz na ovaj listi

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Znači, pecaroš se ipak predomislio [emoji41]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by bounty hunter View Post
                              Tepić i Novica... fale još Tripko, Jan i Lazme.
                              Flešbek od pre 10 godina kada su se golobradi klinci plasirali u top 8 EL (što danas neki koji dobijaju ogromne novce, dovode iskusne strance iz najboljih evropskih klubova, prave preskupe timove... predstavljaju za nenadjebiv uspeh jer im se jednom omaklo)
                              Klub bio bez generalnog sponzora, nigde novca, igralo se za stipendiju...


                              Utakmica iz te sezone protiv CSKA, dresovi na mestu sponzora prazni.
                              Ali srca puna.

                              u
                              Svaka cast, verovatno ove reklame od Komercijalne banke na kapicama reketa i AIk Banke na centru zaboravili da odlepe jer je KKCZ igrala u cipiripiju prethodni dan. Ili su ipak vasi sponzori ali su igracima davali po 10 cekova da imaju za Maxi da kupe kikirike na rate.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Svaka cast, verovatno ove reklame od Komercijalne banke na kapicama reketa i AIk Banke na centru zaboravili da odlepe jer je KKCZ igrala u cipiripiju prethodni dan. Ili su ipak vasi sponzori ali su igracima davali po 10 cekova da imaju za Maxi da kupe kikirike na rate.


                                Dobro bre kralju, možeš ti da meriš patkicu koliko hoćeš, ali Partizan je igrao EL bez generalnog sponzora. Pogledaj dresove, samo Partizan Beograd i prezime.
                                To je tako bilo.
                                Prosek godina jedva nešto preko 20. I klinci izbore top 8. E, to je uspeh.

                                Čuš njega, ima reklama po terenu

                                Comment

                                Working...
                                X