Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Mislis da taj scenario nije moguc kod vas? Dovoljno je da se aktiviraju "zvizdaci Alenu Omicu sto su prestali da prate KKCZ posle toga".
    Nije moguc
    Ljudi koji su ubili coveka i srusili savamalu ne smeju da udare na Covica. To je bar ocigledno.
    Jedino mogu tim bocnim vetrovima da probaju da mu dovoljno otezaju poziciju na kojoj je. Da ga nateraju da sam ode. Da smanje finansije, da "navijace kojima je Zvezda sve" izbace ih hale(mnogo pre nego sto je Omic dosao) i posalju na gradjevinu, da nas izbace iz nase hale i da igramo utakmice u Vrscu jer je prioritet drzave odrzavanje konferencija i takmicenja u najpopularnijim sportovima(futsal i atletika) + masa i medved.... Ja se evo ne secam da je KKP ikada(dok je igrao EL) morao da svoju utakmicu odigra van BGD jer u BGD nema mesta za njih.

    Mada da opet ponovim, uopste mi ne deluje da je brat bez LK zainteresovan za KKCZ. Deluje samo da je malo ljut sto su ga izostavili iz vecih uspeha KKCZ u istoriji.
    Last edited by Ivan9; 20-06-18, 10:08.

    Comment


    • Originally posted by Ivan9 View Post
      Nije moguc
      Ljudi koji su ubili coveka i srusili savamalu ne smeju da udare na Covica. To je bar ocigledno.
      Jedino mogu tim bocnim vetrovima da probaju da mu dovoljno otezaju poziciju na kojoj je. Da ga nateraju da sam ode. Da smanje finansije, da "navijace kojima je Zvezda sve" izbace ih hale(mnogo pre nego sto je Omic dosao) i posalju na gradjevinu, da nas izbace iz nase hale i da igramo utakmice u Vrscu jer je prioritet drzave odrzavanje konferencija i takmicenja u najpopularnijim sportovima(futsal i atletika) + masa i medved.... Ja se evo ne secam da je KKP ikada(dok je igrao EL) morao da svoju utakmicu odigra van BGD jer u BGD nema mesta za njih.

      Mada da opet ponovim, uopste mi ne deluje da je brat bez LK zainteresovan za KKCZ. Deluje samo da je malo ljut sto su ga izostavili iz vecih uspeha KKCZ u istoriji.
      Mislim da precenjujes Covica - dovoljno je da vrate Institut "Ivo Lola Ribar" u drzavno vlasnistvo, posto nikada nije proglasen stecaj nad istim, i prodaju ga drugom. Slicno kao Galeniku sto su preprodavali.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        Pravu stvar si napisao "ako". Zato još nije vreme za polemike i lupanje glave šta i kako. Videćemo sve ubrzo u kom smeru sve ovo ide.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
        Ako. . .sačekajmo još malo. . Što se tiče Lukovića da bi dzabe igrao to je takva glupost i nema veze sa životom. . .svi igraju za pare! I to što veće to bolje,ne traje karijera 40 god pa da mogu da se zajebavaju

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Mislim da precenjujes Covica - dovoljno je da vrate Institut "Ivo Lola Ribar" u drzavno vlasnistvo, posto nikada nije proglasen stecaj nad istim, i prodaju ga drugom. Slicno kao Galeniku sto su preprodavali.
          Videcemo
          Zajeban je on igrac. Da nije tako ne bi ni preziveo sve ove godine

          Mada bi ja voleo da kod nas vidim Djilasa. Mislim da je za nivo ozbiljniji igrac od Covica(mada Covic zna kako se saradjuje sa svima)
          Doduse to bi znacilo 0€ drzavnog novca. Ali verujem da bi sa Djilasom imali konacno postavljen, taj daleko cuveni, SISTEM

          Comment


          • Ovajdili bi ste se s Djilasom k`o pcela na brusu.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Kako se siri reputacija? Ono hocu nekog da nagradim al sipak

              Comment


              • Ne znam šta bi napisao...[emoji41]

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                  Ne znam šta bi napisao...[emoji41]

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Pa da je pametan, sta drugo, naplatio je ono glumatanje mecke.

                  Comment


                  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                    Ne znam šta bi napisao...[emoji41]

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                    A sta.
                    Sve su to velike mudonje i face koje se prodaju za sitne pare.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      A sta.
                      Sve su to velike mudonje i face koje se prodaju za sitne pare.
                      Kakva je ovo jajara,jako me je razočarao. . Iako sam Cigan,postovao sam ga . . Do danas! Jadno!

                      Comment


                      • Originally posted by Ica View Post
                        Kakva je ovo jajara,jako me je razočarao. . Iako sam Cigan,postovao sam ga . . Do danas! Jadno!
                        I mene Dzajic onomad, pa nista...
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          I mene Dzajic onomad, pa nista...
                          Kronose sto si toliko sujetan????

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Kronose sto si toliko sujetan????
                            Reko` cisto da rascistimo neke stvari oko ljubljenja guza Velikog Vodje.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Kronose sto si toliko sujetan????
                              Nevezano za Kronosa , oko Džajića je ostalo prilično nejasno kako je oslobođen krivice.Neka odluka tadašnjeg predsednika TN , meni nerazumljiva ali ti si pravnik pa ćeš bolje znati.

                              Sramota je i način kako je uhapšen ali ni abolicija nije nikog ubedila da nije kriv

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Nevezano za Kronosa , oko Džajića je ostalo prilično nejasno kako je oslobođen krivice.Neka odluka tadašnjeg predsednika TN , meni nerazumljiva ali ti si pravnik pa ćeš bolje znati.

                                Sramota je i način kako je uhapšen ali ni abolicija nije nikog ubedila da nije kriv

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Sraman je nacin hapsenja Dzajica jos sramnije oslobadjanje.

                                Comment

                                Working...
                                X