Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ni ti ne veruješ da Nidam dolazi. Što bi on kod nas, kada postoji interesovanje Budućnosti. A već im dostupan tu u komšiluku. Zar nije lepše igrati EL nego niže takmičenje.
    A što se Zagora tiče, kakav je to veliki posao. Dečko je izgubio godinu dana tako da ne može puno koštati. Barem moj neki rezon.
    Luković se zna. Grobar do neba tako da bi taj i peške kod nas.
    Ali ko što kažeš, ssčekajmo da vidimo šta će se izdešavati sve. Ne verujem da ćete vi biti statični na transfer tržištu. Neće Ćoki sedeti skrštenih ruku.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
    Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 19-06-18, 16:03.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      Ni ti ne veruješ da Nidam dolazi. Što bi on kod nas, kada postoji interesovanje Budućnosti. A već im dostupan tu u komšiluku. Zar nije lepše igrati EL nego niže takmičenje.
      A što se Zagora tiče, kakav je to veliki posao. Dečko je izgubio godinu dana tako da ne može puno koštati. Barem moj neki rezon.
      Luković se zna. Grobar do neba tako da bi taj i peške kod nas.
      Ali ko što kažeš, ssčekajmo da vidimo šta će se izdešavati sve. Ne verujem da ćete vi biti statični na transfer tržištu. Neće Ćoki sedeti skrštenih ruku.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
      Naravno da nece....ako ostane pokupice sve otpatke koje Misko ne bude zalivadio pocetkom avgusta

      Comment


      • Nidam trazi oko 280k manje vise, Zagorac trenutno vredi max 150k...ne bih mu dao dinar vise i to je puno..Lukovic isto i to je previse...realno skroz...sto je 580k...ajde da kazes 600k...cent ne bih dao vise, to im je bukvalno maximum sto mogu dobiti..Nidimu bi ponudio 240max...ispade da Lukovic i Zagorac kostaju 300k...samo lud covek bi dao te pare za njih..bukvalno lud...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Ni ti ne veruješ da Nidam dolazi. Što bi on kod nas, kada postoji interesovanje Budućnosti. A već im dostupan tu u komšiluku. Zar nije lepše igrati EL nego niže takmičenje.
          A što se Zagora tiče, kakav je to veliki posao. Dečko je izgubio godinu dana tako da ne može puno koštati. Barem moj neki rezon.
          Luković se zna. Grobar do neba tako da bi taj i peške kod nas.
          Ali ko što kažeš, ssčekajmo da vidimo šta će se izdešavati sve. Ne verujem da ćete vi biti statični na transfer tržištu. Neće Ćoki sedeti skrštenih ruku.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Opet ta prica grobar do neba bla bla, mislio sam da si bar ti reaan, moze on da bude grobar koliko hoce ali on igra za pare, on od toga zivi, Zagorac nije izgubio sezonu igrao je u Spaniji i sigurno ne igra za sicu, pusti te price i Antic ima grb Zvezde na ruci pa je igfrao za lepu platu. Takodje za wajld kartu se Ostoja morao isprsiti za lepe novce, ili ces ti nas da ubedjujes da to sto je on iz vladajuce stranke nema veze sa njegovim angazmanom u klubu. Jesi ti svestan da ste vi tri stranca otpustili ove sezone nakon potpisa ugovora, znas li kako to ide uz nadoknadu naravno nece niko dzabe da pristane na sporazumni raskid.
          Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 19-06-18, 18:04.

          Comment


          • Može Ostoja da bude lider SNS-a Partizan još uvek zelen za najviši plasman. Da je to tako kako vi spočitavate zar ne bi odma napali ABA-u.
            A ja sam uveren da ćete VI i sledeće sezone biti znatno kvalitetniji od nas samih.
            I pusti prazne priče kako se kod nas dešava nešto veliko jer je istina mnogo drugačija.
            I nikada nisam napisao niti pomislio da deo stranačkog novca ne završava u našoj kasi. To bi lud samo pomislio.
            I opet se vraćamo na staro. Ko je na čelu države? I kom taboru prvi čovek pripada? Zato smešno deluje kako će državne pare pre u našu kasu zbog Ostoje nego kod vas kada se zna za koga Sultan i njegov bato navijaju.


            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 19-06-18, 18:11.

            Comment


            • Nema razloga da se budzeti razlikuju mnogo sledece sezone..Vidite da smo isti, da nema razlike izmedju dva kluba...oba kluba su vec sada u anusu naseg dragog predsednika i trenutno se bore za dominaciju dole...Ko to ne vidi taj je lud...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Može Ostoja da bude lider SNS-a Partizan još uvek zelen za najviši plasman. Da je to tako kako vi spočitavate zar ne bi odma napali ABA-u.
                A ja sam uveren da ćete VI i sledeće sezone biti znatno kvalitetniji od nas samih.
                I pusti prazne priče kako se kod nas dešava nešto veliko jer je istina mnogo drugačija.
                I nikada nisam napisao niti pomislio da deo stranačkog novca ne završava u našoj kasi. To bi lud samo pomislio.
                I opet se vraćamo na staro. Ko je na čelu države? I kom taboru prvi čovek pripada? Zato smešno deluje kako će državne pare pre u našu kasu zbog Ostoje nego kod vas kada se zna za koga Sultan i njegov bato navijaju.


                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Ok, ako dodju Lukovic, Zagorac, Bircevic , Tepic i dva stranca za koja sam cuo da li je i dalje zelen? Ili ces da predstavlhas da su to lisi igraci, to za koga je on navijao u mladosti nema veze, njemu je vlast najvaznija a hoce brata u Zvezdi i dok god Covic to ne da iz sujete ce pustiti Zvezdu niz vodu, to se vidi i po pojacanjima koja se vama pominju dok se kod nas tim rasipa i nema naznaka ko dolazi nema cak ni ko ce biti trener.
                Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 20-06-18, 07:25.

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Može Ostoja da bude lider SNS-a Partizan još uvek zelen za najviši plasman. Da je to tako kako vi spočitavate zar ne bi odma napali ABA-u.
                  A ja sam uveren da ćete VI i sledeće sezone biti znatno kvalitetniji od nas samih.
                  I pusti prazne priče kako se kod nas dešava nešto veliko jer je istina mnogo drugačija.
                  I nikada nisam napisao niti pomislio da deo stranačkog novca ne završava u našoj kasi. To bi lud samo pomislio.
                  I opet se vraćamo na staro. Ko je na čelu države? I kom taboru prvi čovek pripada? Zato smešno deluje kako će državne pare pre u našu kasu zbog Ostoje nego kod vas kada se zna za koga Sultan i njegov bato navijaju.


                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Ok, ako dodju Lukovic, Zagorac, Bircevic , Tepic i dva stranca za koja sam cuo da li je i dalje telen? Ili ces da predstavlhas da su to lisi igraci, to za koga je on navijao u mladosti nema veze, njemu je vlast najvaznija a hoce brata u Zvezdi i dok god Covic to ne da iz sujete ce pustiti Zvezdu niz vodu, to se vidi i po pojacanjima koja se vama pominju dok se kod nas tim rasipa i nema naznaka ko dolazi nema cak ni ko ce biti trener.

                  Comment


                  • Valtere, da li zaista mislis da se Covic pita da li ce ili nece dati Zvezdu batici? Ako bata bude hteo - ode Covic k`o bela lala, ni zahvaliti mu se nece. Jednostavno Dobice ponudu koja se ne odbija.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Cek da ja postavim kontra pitanje:
                      Mislis li ti da batica bez licne karte SME da udari na Covica? U tom takmicenju "ciji je tata jaci" Covic ima mnogo jaca ledja. Mislis da smeju da ga posalju u zatvor, da to nikome ne bi palo na pamet u ovih prethodnih 20 godina?
                      Jedini nacin je ovaj sto pokusavaju da ga finansijski oteraju(da mu daju bar duplo manje novca nego ovima sa druge strane brda) i da se nadaju da ce sam da se pokupi i ode. Agenciju je bas briga da li mu daju kao predsedniku KKCZ manje ili vise novca od KKP. Dok sa druge strane taj neprijatni odlazak u zatvor se bas bas tice Agencije

                      Veruj mi da se Covic pita da li ce dati KKCZ batici ili ne. Samo sto ja uopste nisam ubedjen da batica i zeli da bude u KKCZ

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        Ok, ako dodju Lukovic, Zagorac, Bircevic , Tepic i dva stranca za koja sam cuo da li je i dalje zelen? Ili ces da predstavlhas da su to lisi igraci, to za koga je on navijao u mladosti nema veze, njemu je vlast najvaznija a hoce brata u Zvezdi i dok god Covic to ne da iz sujete ce pustiti Zvezdu niz vodu, to se vidi i po pojacanjima koja se vama pominju dok se kod nas tim rasipa i nema naznaka ko dolazi nema cak ni ko ce biti trener.
                        Pravu stvar si napisao "ako". Zato još nije vreme za polemike i lupanje glave šta i kako. Videćemo sve ubrzo u kom smeru sve ovo ide.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Valtere, da li zaista mislis da se Covic pita da li ce ili nece dati Zvezdu batici? Ako bata bude hteo - ode Covic k`o bela lala, ni zahvaliti mu se nece. Jednostavno Dobice ponudu koja se ne odbija.
                          Čudi me da na vašem primeru nisi naučio kako radi sns ?

                          Sve je Dule objasnio . Morao je da se angažuje Peković da obavi prljav posao , naravno uz pomoć ljudi iz kluba.

                          Posle toga sledi Ostoja kao spasilac [emoji34]

                          I još nešto ... nisam siguran da je NČ neko ko barata samo excel tabelama [emoji41]

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            Čudi me da na vašem primeru nisi naučio kako radi sns ?

                            Sve je Dule objasnio . Morao je da se angažuje Peković da obavi prljav posao , naravno uz pomoć ljudi iz kluba.

                            Posle toga sledi Ostoja kao spasilac [emoji34]

                            I još nešto ... nisam siguran da je NČ neko ko barata samo excel tabelama [emoji41]

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Mislis da taj scenario nije moguc kod vas? Dovoljno je da se aktiviraju "zvizdaci Alenu Omicu sto su prestali da prate KKCZ posle toga".
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Mislis da taj scenario nije moguc kod vas? Dovoljno je da se aktiviraju "zvizdaci Alenu Omicu sto su prestali da prate KKCZ posle toga".

                              Nisu dolazili ni pre toga ...mada sam ti ja slab sagovornik na tremu "najverniji" . Neke grupe su bojkotovale kkcz i pre Omića a onda je nastupio totalni bojkot , valjda u organizaciji građevinskog preduzimača .

                              Šta će dalje raditi "najverniji" ne znam , zavisi od naređenja koje dobiju . Uostalom jasno ti je na vašem primeru koliko su daleko spremni da idu. Prebijanje ljudi u Pioniru nije im nikakav problem

                              Comment


                              • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                                Nisu dolazili ni pre toga ...mada sam ti ja slab sagovornik na tremu "najverniji" . Neke grupe su bojkotovale kkcz i pre Omića a onda je nastupio totalni bojkot , valjda u organizaciji građevinskog preduzimača .

                                Šta će dalje raditi "najverniji" ne znam , zavisi od naređenja koje dobiju . Uostalom jasno ti je na vašem primeru koliko su daleko spremni da idu. Prebijanje ljudi u Pioniru nije im nikakav problem
                                Na zalost, tu se ni nasi, a ni vasi "najverniji" ni malo ne razlikuju - zato i prelecu s jedne na drugu stranu tako lako.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X