Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • + da dodam, od kada su oterali Piksija ja vise fkcz ne gledam, niti me interesuje sta taj fk radi na sceni i kakve rezultate ima...KKCZ je isto blizu toga...tanka linija drzi to..neka bolesna nada, koja ce verovatno biti zavrsena uskoro, pa sto bi se reklo do nekih lepsih dana...uzivajte u blatu za bolje i nismo..Sve je stvar politike..tako su odjebali Vojvodu zbog Grmuse,sto je eto zuto preduzece..a ko hebe ljude u NS-u da gledaju ABA, bolje da gledaju u KG, kalicioni partner jbga...to tako ne ide..Zalosno, klubovi van BG-a se gase ko svece... Imacete tramvaj ligu...Dorcol,Karaburma, Zemun, Braca Jerkovic pa uzivajte..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      + da dodam, od kada su oterali Piksija ja vise fkcz ne gledam, niti me interesuje sta taj fk radi na sceni i kakve rezultate ima...KKCZ je isto blizu toga...tanka linija drzi to..neka bolesna nada, koja ce verovatno biti zavrsena uskoro, pa sto bi se reklo do nekih lepsih dana...uzivajte u blatu za bolje i nismo..Sve je stvar politike..tako su odjebali Vojvodu zbog Grmuse,sto je eto zuto preduzece..a ko hebe ljude u NS-u da gledaju ABA, bolje da gledaju u KG, kalicioni partner jbga...to tako ne ide..Zalosno, klubovi van BG-a se gase ko svece... Imacete tramvaj ligu...Dorcol,Karaburma, Zemun, Braca Jerkovic pa uzivajte..
      Sa poslednjom rečenicom se apsolutno slažem, ostalo brate
      Trebalo bi da se složimo oko "U politici nema poštene partije i osobe" i gledajući političku scenu tako, ja ne verujem u, i ne volim niti jednog političara koji su pre svega okrenuti pljački ovog naroda i države i nemaju neku opipljivu političku platformu gledano u opsegu od krajnje desno do anarhista...svi se oni busaju i pokušavali su i pokušavaju da nađu vezu sa Grolom, sa Pašićem, ima njih koji hoće da budu Stojadinovići ali svima samo u očima sijaju dolari i Evri. Grešiš ako si prekinuo prijateljstva zbog toga (znači da i niste bili prijatelji).
      Last edited by nebitan; 15-06-18, 11:56.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Nisi ti slusao njihove price i sprdnju sta rade i kako njima to sve normalno, jednostavno druzenje sa njima bi znacilo da ja prihvatam takve stvari i nije me ni malo sramota...javim im se kad ih vidim i to je sve sto uradim...Ako se toga gadim,a prihvatam takve ljude samo zato sto ih poznajem od detinjstva..bio bi licemeran...Bili smo prijatelji, naravno da smo bili ali prijateljstva su raskidiva, to je jednostavno i najmanje sto mogu da uradim za miran san i neku pravednost koju tezim..kako u prijateljstvu,tako i poslu sam surov...nemas odlike postenog coveka cao, ne znas da radis, cao...Nema tu neke velike filozofije i palamudjenja..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Nisam znao napisati gde ali treba biti pravican i videti koliko Djordi brine o nasoj kosarci. Koliko smo smao puta dobili WC, ne samo mi, vec i partizani. To se moze gledati kroz zadnjih 4-5 godina, cak nudili partizanu i ugovor. Na kraju Djordi lopov i smeca a ovi nasi casni...plus sto partizan cak nije bio ni za igru, tankirali i opet su dobili...itd...

          Daju nam vestacko disanje, nadam se da cemo znati to da iskoristimo u buducnosti. Nece to doveka trajati..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Čuš, WC za hebeni Kup Marinka Rokvića je briga o našoj košarci

            Jesti li ti uopšte video ko tu učestvuje?

            Comment


            • Da, i vi ste po kvalitetu najlosija ekipa, mimo Aseka iz Poljske...Eto ziv nisam da nadjes klub, od koga ste trenutno bolji u bilo kom parametru..da se ne gledaju te gluposti oko titula, posto bi i mnogi drugi timovi bili tu...a ja cu ti naci 20 klubova koji su bolji od vas...i nisu tu..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Da, i vi ste po kvalitetu najlosija ekipa, mimo Aseka iz Poljske...Eto ziv nisam da nadjes klub, od koga ste trenutno bolji u bilo kom parametru..da se ne gledaju te gluposti oko titula, posto bi i mnogi drugi timovi bili tu...a ja cu ti naci 20 klubova koji su bolji od vas...i nisu tu..


                Polako s "najlošija ekipa" u junu mesecu. Niko ne zna kako će izgledati ekipe, naročito ne ovi EC instant timovi.


                ... te gluposti oko titula...

                Comment


                • Doslo je vreme kad mi ovo sa navijacima partizana nije interesantno...

                  Imas dve godine Fabriku Metalnih Prozivoda ili ti FMP ispred vas, u EC niste dobili nikog, sem ekipe koja je ispala iz spanske lige i to u zadnje 4 godine..cak ni uspeh u ABA ligi, dugovi i krajnje sumnjive finansije..Tankujete EC, a tim vam nije prosle godine bio dorastao renomeu ovog takmicenja..

                  To sto ste vi uzeli i imali odredjeni uspeh u Evropi je ok,ali imao je Limoz, Huventud, Kantu,Vareze pa ne igraju...Vi igrate zato sto ste iz Srbije, zemlje kosarke...

                  NC kakav god da je, nije dozvolio blamiranje u Evropi nijedne godine itd...Ok, i i da je zasluzeno zbog istorije, ali mi se nekako cini da Vam je ovo poslednja sansa za sledecih xx godina...

                  Meni je zelja jak partizan, dobri derbiji,sa adrenalinom, ovo sad ne lici na nista od kada je Dr DR pocistio DV u PO serijama, te vec sada davne godine...
                  Last edited by LosmiSK; 15-06-18, 14:04.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Partizan u EC najveća Žordijeva sramota.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Doslo je vreme kad mi ovo sa navijacima partizana nije interesantno...

                      Imas dve godine Fabriku Metalnih Prozivoda ili ti FMP ispred vas, u EC niste dobili nikog, sem ekipe koja je ispala iz spanske lige i to u zadnje 4 godine..cak ni uspeh u ABA ligi, dugovi i krajnje sumnjive finansije..Tankujete EC, a tim vam nije prosle godine bio dorastao renomeu ovog takmicenja..

                      To sto ste vi uzeli i imali odredjeni uspeh u Evropi je ok,ali imao je Limoz, Huventud, Kantu,Vareze pa ne igraju...Vi igrate zato sto ste iz Srbije, zemlje kosarke...

                      NC kakav god da je, nije dozvolio blamiranje u Evropi nijedne godine itd...Ok, i i da je zasluzeno zbog istorije, ali mi se nekako cini da Vam je ovo poslednja sansa za sledecih xx godina...

                      Meni je zelja jak partizan, dobri derbiji,sa adrenalinom, ovo sad ne lici na nista od kada je Dr DR pocistio DV u PO serijama, te vec sada davne godine...

                      Meni je s tobom baš zanimljivo

                      Kazao si da ćeš naći 20 klubova "koji imaju određeni uspeh u Evropi pa ne igraju", a izbunario si 4 Gde su ostali? Možeš još nekoliko da nategneš i to je to. Nema 20 klubova većih od Partizana koji ne igraju EL i EC. Džabe wiki. Nema.

                      Ne tankuje Partizan ništa nego nema kvalitet. Mi bi i u FIBA LŠ ponovili rezultat iz EC, možda bi imali 1-2 pobede više. Ne moraš ti nekom navijaču Partizana da otvaraš oči što se tiče kvaliteta.
                      I svestan je svaki navijač Partizana da u ovim okolnostima nema ništa od boljitka.

                      I znam kako je DR počistio DV, kako je bilo godinu dana pre toga, kome je Dule rekao da je Psihobudala, zašto je oteran, ko je došao posle i zašto je Partizan sveden na to da ga i 1 DR počisti.

                      Comment


                      • Ne to su tamo timovi po imenima, koji imaju te titule kao i i, pa ne igraju zato sto nisu zasluzilii, ovako timova imas koliko hoces...Kako ste velik klub sa minusom, sa malim brojem navijaca oko 2-3k koje prate tim u domacoj ligi i ABA mozda i manji broj..Tim koji je imao jednu pobedu i koji je FMP dve godine za redom izbacio..sam FMP je jaci od vas i bolje organizovan tim i bez dugova..da ne pricam o Le Manu, Besiktasu, Kantu, Ludwi,koji vas je opro vec itd itd..SVI TI KLUBOVI SU TRENUTNO BOLJI I JACI OD VAS...ne bi ih dobili u dva meca nijedan a ima ih jos...

                        Mozda sad napravite neki tim, ko zna..mada sumnjam..daj boze da bude tako, ali tim koji dve godine uzastopno otrese FMP, sigurno nema kvalitet za EC, sa dugovima itd..Nema te lige petice gde bi vi kvalitetom mogli da igrate PO ove sezone i uzmete sve timove ispred vas da ti skratim muku...
                        Last edited by LosmiSK; 15-06-18, 14:41.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Imate ozbiljne dugove, pa mi nije jasno kako ste odjednom nasli i oprali dug za dan pre EC..Menije sve to cudno..Kazem, super je sto igra ali trenutno ne zasluzujete..najvise zbog odnosa prema tom istom EC ali isto tako i kvalitetom kuba i igracima koje posedujete..vi i Aseko ste greska, Djordijev mozda kamen spoticanja u Buducosti...da tu doam i taj Stelmet i ko zna koliko jos timova...koji ulazu ali ne mogu da igraju ..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            sa malim brojem navijaca oko 2-3k koje prate tim u domacoj ligi i ABA mozda i manji broj



                            Ti to pišeš onako čisto da bi nešto škrabao. Sad će tebi tvoj forumaški prijatelj da objasni da se ne brukaš više... pazi ovamo, pročitaj i zapamti - Partizan je najgledaniji tim u ABA ligi. Čak i ovako kljakavi imamo najveću posetu, ove sezone u proseku 4591 navijač.
                            Nije Partizan najgledaniji tim samo ove godine, tako je već duuugi niz godina.

                            A sada ako može onih 20 klubova

                            Comment


                            • Je l' naplaćuje Partizan karte za utakmice, uopšte?
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by bounty hunter View Post
                                Meni je s tobom baš zanimljivo

                                Kazao si da ćeš naći 20 klubova "koji imaju određeni uspeh u Evropi pa ne igraju", a izbunario si 4 Gde su ostali? Možeš još nekoliko da nategneš i to je to. Nema 20 klubova većih od Partizana koji ne igraju EL i EC. Džabe wiki. Nema.

                                Ne tankuje Partizan ništa nego nema kvalitet. Mi bi i u FIBA LŠ ponovili rezultat iz EC, možda bi imali 1-2 pobede više. Ne moraš ti nekom navijaču Partizana da otvaraš oči što se tiče kvaliteta.
                                I svestan je svaki navijač Partizana da u ovim okolnostima nema ništa od boljitka.

                                I znam kako je DR počistio DV, kako je bilo godinu dana pre toga, kome je Dule rekao da je Psihobudala, zašto je oteran, ko je došao posle i zašto je Partizan sveden na to da ga i 1 DR počisti.
                                Jugoplastika, Cibona, Bosna, KK Virtus Roma, Kantu...nije 20 ali ih ima.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X