Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zadnji put ti se obracam, necu te na ignore..ali ono sto si ti napisao...da sam na tvom mestu, ili bi se ispisao sa foruma ili bi se izvinuo..Sa takvim prostacima necu da imam nikakvih dodirnih tacaka...Ako ne znas da pricas u duhu foruma, nemoj da mi se obracas...Sta vise, necu vise ni pisati o CZ...sve sam napisao i sama vasa svrha ce biti minimalna...Ne zelim prosto, ako ne znate lepo..ja cu se povuci...znas kako ide poslovica..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • I ja tebi zadnji put repliciram sada.
      Posto si vise puta rekao da neces pisati na KKCZV topicu, ispadni covek sada i istraj u tome!
      Hvala!
      Posle toga ce diskusija i liciti na nesto.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Kakav entuzijazam da se brani trener koji ce ti zauvek uzeti gledanje EL i ostace zapisano da je jedna buducnost sprzila CZ u finalu...kao jednog evroligasa...

        Na sve to, kada je ispusio..pozvao je ficu covica..postenog i dobrog momka kako neki ovde kaze, da odigra onako iz gusta kao covek i ljudina pre svega za nas klub..
        Bankrotirana Cibona je sa jednim i po igračem spržila glatko Zvezdu u centru Beograda pred deset hiljada ljudi. Dešava se. Čak i boljim trenerima, pa ih ne najure odmah, šta god mi mislili. Ja bih ga prvi najurio, i očigledno bih mnogo pogrešio, što si kasnije i pokazalo.

        Comment


        • Originally posted by Guthrie View Post
          Opet ti prozivas ljude i pricas kako si ti bog koji se bavi kosarkom u sitna crevca...
          Originally posted by LosmiSK View Post
          Zadnji put ti se obracam, necu te na ignore..ali ono sto si ti napisao...da sam na tvom mestu, ili bi se ispisao sa foruma ili bi se izvinuo..Sa takvim prostacima necu da imam nikakvih dodirnih tacaka...Ako ne znas da pricas u duhu foruma, nemoj da mi se obracas...Sta vise, necu vise ni pisati o CZ...sve sam napisao i sama vasa svrha ce biti minimalna...Ne zelim prosto, ako ne znate lepo..ja cu se povuci...znas kako ide poslovica..
          Originally posted by Guthrie View Post
          I ja tebi zadnji put repliciram sada.
          Posto si vise puta rekao da neces pisati na KKCZV topicu, ispadni covek sada i istraj u tome!
          Hvala!
          Posle toga ce diskusija i liciti na nesto.
          Spustite loptu, ljudi, spustite....
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Spustite loptu, ljudi, spustite....
            Ja spustam.
            Necu mu vise odgovarati, samo neka stane iza svojih reci koje ne izgovara prvi put i neka prestane da cini KKCZV topic necitljivim.

            Comment


            • Originally posted by blek hils View Post
              Bankrotirana Cibona je sa jednim i po igračem spržila glatko Zvezdu u centru Beograda pred deset hiljada ljudi. Dešava se. Čak i boljim trenerima, pa ih ne najure odmah, šta god mi mislili. Ja bih ga prvi najurio, i očigledno bih mnogo pogrešio, što si kasnije i pokazalo.
              Slazem se ja sa tim, imao si lep upis. Nema tu mnogo price. Samo bitna je razlika sto smo mesto Silba doveli Lipovija, a sad smo npr doveli Enisa i Omica da pojacamo tim i imali smo mec na tri pobede. Tu sam bio kriticar posle meca DR-a ali i NC-a, prosto smo tada kao klub bili neiskusni, bez pobednickog mentaliteta. Uvek treba traziti igraca koji ima zelju maksimalnu za dokazivanjem a ne ljudima koji ce da odrade sezonu. Desavaju se lose sezone, tu nema zbora i jacim timovima nego nama...Samo bitna razlika da smo tad bili gubitnicki klub i tim,a sad sa pobednickim mentalitetom...i sijaset proverenih EL igraca+ sve mlado sto je kvalitetno u Srbiji itd..

              Malo ljudi lose rezonuju npr spanska liga je extremno teska, ma i sve ostale..ABA liga je poprilicno tanka ako cemo realno i EL tim ima ogromnu prednost nad ostalima..Po meni je trebao doci Kari,kao prelazno resenje,ma koliko kostao...na 1+1 ili dve godine i da Alimpijevic bude pomcnik pa da sam Kari proceni da li moze, doduse on nam je ostavio i Lazica ali jbga to mi je bio neki logican put za DA..nikako da uzme EL tim, cak i bez ABA iskustva...
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Ovo nije KKCZ topic, ne pisem dva dana tamo, niti cu...Uzivajte tamo donekih lepsih vremena...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Guthrie View Post
                  Ja spustam.
                  Necu mu vise odgovarati, samo neka stane iza svojih reci koje ne izgovara prvi put i neka prestane da cini KKCZV topic necitljivim.
                  Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ovo nije KKCZ topic, ne pisem dva dana tamo, niti cu...Uzivajte tamo donekih lepsih vremena...
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Slazem se ja sa tim, imao si lep upis. Nema tu mnogo price. Samo bitna je razlika sto smo mesto Silba doveli Lipovija, a sad smo npr doveli Enisa i Omica da pojacamo tim i imali smo mec na tri pobede. Tu sam bio kriticar posle meca DR-a ali i NC-a, prosto smo tada kao klub bili neiskusni, bez pobednickog mentaliteta. Uvek treba traziti igraca koji ima zelju maksimalnu za dokazivanjem a ne ljudima koji ce da odrade sezonu. Desavaju se lose sezone, tu nema zbora i jacim timovima nego nama...Samo bitna razlika da smo tad bili gubitnicki klub i tim,a sad sa pobednickim mentalitetom...i sijaset proverenih EL igraca+ sve mlado sto je kvalitetno u Srbiji itd..

                    Malo ljudi lose rezonuju npr spanska liga je extremno teska, ma i sve ostale..ABA liga je poprilicno tanka ako cemo realno i EL tim ima ogromnu prednost nad ostalima..Po meni je trebao doci Kari,kao prelazno resenje,ma koliko kostao...na 1+1 ili dve godine i da Alimpijevic bude pomcnik pa da sam Kari proceni da li moze, doduse on nam je ostavio i Lazica ali jbga to mi je bio neki logican put za DA..nikako da uzme EL tim, cak i bez ABA iskustva...
                    Па, мени се чини да је било разговора о томе да је нуђено Пешићу, али да није хтео да дође. Можда грешим. Иначе, слажем се да АБА није ништа посебно.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ovo nije KKCZ topic, ne pisem dva dana tamo, niti cu...Uzivajte tamo donekih lepsih vremena...
                      Samo tako nastavi. Imas moju podrsku da istrajes u tome.
                      Svako dobro.

                      Comment


                      • Originally posted by blek hils View Post
                        Па, мени се чини да је било разговора о томе да је нуђено Пешићу, али да није хтео да дође. Можда грешим. Иначе, слажем се да АБА није ништа посебно.
                        Nudjeno da, i bilo skoro gotovo koliko sam ja znao...i odjednom nista...hbga
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Пешић је био жеља. ДА није био први избор, само је од почетка било мање више извесно да ће он бити тренер.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Nudjeno da, i bilo skoro gotovo koliko sam ja znao...i odjednom nista...hbga
                            Originally posted by Дијаз View Post
                            Пешић је био жеља. ДА није био први избор, само је од почетка било мање више извесно да ће он бити тренер.
                            Matori Pesic je idealan, ali kosta...
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Nema veze sa kkcz ali i Fener ima "malih" problema. Moraće da se snađu bez Dogošovih 15 miliona

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Zato sto ih preuzima BEKO ka generalni sponzor i bice jos vise para.

                              Comment


                              • Originally posted by blek hils View Post
                                Bankrotirana Cibona je sa jednim i po igračem spržila glatko Zvezdu u centru Beograda pred deset hiljada ljudi. Dešava se. Čak i boljim trenerima, pa ih ne najure odmah, šta god mi mislili. Ja bih ga prvi najurio, i očigledno bih mnogo pogrešio, što si kasnije i pokazalo.
                                Sa malom razlikom da je to bila jedna tekma na sve ili nista. A ovaj je pociscen u seriji. Uz sve to Cibosi su imali jednog od najvecih talenata Evropske kosarke tada Sarica, koji przio kao lud. A evo i sada pokazuje kvalitet u NBA. Nas je u seriji dobio Gordic i Ivanovic. Ne postoji nijedna slicnost u tezini ta dva poraza. U jednoj tekmi moze svasta da se desi, u seriji ne...
                                Last edited by MannyCalavera; 03-06-18, 13:40.

                                Comment

                                Working...
                                X