Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E da, bice j#beno zandarmeriji veceras, treba razdvojiti 17 frakcija u Pioniru

    Comment


    • Ako ima koga da zna Tarok igru a da nije Slovenac, nek se javi...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by bounty hunter View Post
        Brat Luksa najluđi...
        Pusti ti Mornar , Buducnost obrati paznju na svoj tim, komentarisi vec 4 godine za redom gubitak titule, neverovatno da ti je sve lakse kod drugih kao kad bih se ja radovao tituli Bajerna zbog Radonjica , Jovica Cirbesa, veci problem je kako Ostoja pored svog ulaganja iz stranke nije uzeo titulu.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Pusti ti Mornar , Buducnost obrati paznju na svoj tim, komentarisi vec 4 godine za redom gubitak titule, neverovatno da ti je sve lakse kod drugih kao kad bih se ja radovao tituli Bajerna zbog Radonjica , Jovica Cirbesa, veci problem je kako Ostoja pored svog ulaganja iz stranke nije uzeo titulu.
          Nije ni Covic, pored svih saopstenja za javnost, uzeo titulu koja vodi u EL, pa?
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Nije ni Covic, pored svih saopstenja za javnost, uzeo titulu koja vodi u EL, pa?
            Pa ok, o tome mozemo takodje, ne salu na stranu smesno mi to radovanje tudjim klubovima kao uteha jbt imas svoje tu trazi emociju sta sad treba da svaki klub gde je igrao neki bivsi igrac da slavimo.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Pa ok, o tome mozemo takodje, ne salu na stranu smesno mi to radovanje tudjim klubovima kao uteha jbt imas svoje tu trazi emociju sta sad treba da svaki klub gde je igrao neki bivsi igrac da slavimo.
              Cekaj, kao sto neko iz Crne Gore navija za Zvezdu/Partizan, zasto bi bilo neprirodno da neko odavde navija za njih?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Cekaj, kao sto neko iz Crne Gore navija za Zvezdu/Partizan, zasto bi bilo neprirodno da neko odavde navija za njih?
                Poenta je u tome (i ti to dobro znas; pretpostavljam) da ako se navija za jedan klub, ne podrzava se neki drugi tek tako. Uglavnom je vezano za neku losu emociju, po principu da komsiji crkne krava, ili ovi su me moji iznervirali ko ih j
                A verovatnoca da neko iz BG, ili Srbije navija za Buducnost je na granici statisticke greske

                Comment


                • Veze sa mozgom to nema...Navijam za CZ, svako koleno..nisam iz BG ali navijam i za lokal klub...Nikad npr da igraju protiv cz ne bih vikao nista ruzno...itd.Mozes da navijas iz svake lige za nekog...Eto ZA Bayern..sada mi je drazi od ove nesretne Zvezde sa porodicom Adams na celu koja hoce da privatizuje klub a da ne da ni dinar...pored ''ovakvih navijaca'' moze da uzme sta hoce...dao vam titulu i sad moze da keca kako hoce...

                  Neki su umislili da su veci navijaci od drugih i to je apsurdno...a cak i da nije, to je totalno nebitno...Zivi se za klub, ceo zivot je kluba u realnosti max 100e godisnje ako i toliko, neki idu samo na dzabe utakmice itd..i onda tu prosipaju muda za bubgrege..

                  Meni ako ima takvih na statistickoj gresci su veci navijaci nego ovi sto navijaju za cz i partizan..cela drzava navija za njih..i onda se pitaju sto nema zivota u njihovim gradovima...sto svi izu za Bg..itd...

                  Malo vise lokal patriotizma..ako si npr u americi navijas za Sijetl..u Aziji navijas za FMP..i CZ.. i tako..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Veze sa mozgom to nema...Navijam za CZ, svako koleno..nisam iz BG ali navijam i za lokal klub...Nikad npr da igraju protiv cz ne bih vikao nista ruzno...itd.Mozes da navijas iz svake lige za nekog...Eto ZA Bayern..sada mi je drazi od ove nesretne Zvezde sa porodicom Adams na celu koja hoce da privatizuje klub a da ne da ni dinar...pored ''ovakvih navijaca'' moze da uzme sta hoce...dao vam titulu i sad moze da keca kako hoce...

                    Neki su umislili da su veci navijaci od drugih i to je apsurdno...a cak i da nije, to je totalno nebitno...Zivi se za klub, ceo zivot je kluba u realnosti max 100e godisnje ako i toliko, neki idu samo na dzabe utakmice itd..i onda tu prosipaju muda za bubgrege..

                    Meni ako ima takvih na statistickoj gresci su veci navijaci nego ovi sto navijaju za cz i partizan..cela drzava navija za njih..i onda se pitaju sto nema zivota u njihovim gradovima...sto svi izu za Bg..itd...

                    Malo vise lokal patriotizma..ako si npr u americi navijas za Sijetl..u Aziji navijas za FMP..i CZ.. i tako..
                    Kada porodica Adams privatizuje klub, onda ce dati dinare.
                    Do tada, nista.

                    Comment


                    • Ne vidite vi ono sto nam dolazi, to je najveci problem...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ne vidite vi ono sto nam dolazi, to je najveci problem...
                        Pa posto si ti pametan decko i sve vidis, prosvetli nas...

                        Comment


                        • Nazalost, shvatice na tezi nacin. Tako jedino u Srbiji se shvata..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Nazalost, shvatice na tezi nacin. Tako jedino u Srbiji se shvata..
                            Opet nista nisi rekao.

                            Comment


                            • Druze, pisem sta pisem neko vreme..Ako treba da ti se crta...onda ga jbm..nije to neki info da ja znam..jednostavno ti je nacrtano sve..sad koliko znas i kontas...ili ce ti se javiti odmah ili jos ranije..ili kad dodjes do toga dela...

                              Nemam nameru da se ponavljam, posebno ljudima koji ne vide drvo od sume..u ovakvim sezonama se radi restart a ne u onoj pre...stvar je do amaterizma uprave ali i do navijaca kao sto su neki koji ne vide jasno..Ovde je stvar, daj trofej i radi sta hoces, i niko ne gleda long term i za to se nalazi milion obrazlozenja zasto mora tako...siromasni smo, nema para itd...ali da se nesto promeni, nema trika...

                              Sto kaze u jednoj pesmi, da ima hleba i kecapa i moze mirno da se spava...Apsolutno sta god radim ne trpim osrednjost, kamoli lose..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Come to Red Star bro ...

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X