Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jok olicenje vaspitanja je nameran lakat Andrica u grudi Tejloru,Gagicevo lupanje Omica u istom napadu kad ne moze da dodje do lopte i koleno Salica Tejloru i sve to na -25.Prava becka skola sportskog duha i bontona.I posle te cudi ako je i pokazao srednji prst maloumniku koji hoce u nemoci namerno da te povredi.To je taj zatrovani gen koji igraci izgleda uce cim dodju kod vas,mrzi Zvezdu pa tek onda voli svoj klub.Pominjes skandiranje Novici,a ne pominjes vredjanje Omica od one sake jada vasih navijaca,sa onim sofinistickim skandiranjem. Prvo malo baci pogled u svoje dvoriste.Ja zaista ne znam kako te moderacija i dalje trpi,dovoljno je sto si nazvao nekoga govedom i govnarom u samo jednom postu,da ne pominjem da si jedan obicni bedni provokator i da je to jedini smisao tvog egzistiranja ovde.Slobodno odmori sto duze,a da je iole objektivnosti kod moderacije,taj odmor bi potrajao,umesto sto te pustaju da konstatno zagadjujes ovaj forum svojim verbalnim fekalijama.

    P.S. Naravno da si zaboravio da pomenes da je Vanja dobio aplauz od navijaca kad je morao da izadje zbog povrede
    Last edited by Gudura; 28-05-18, 23:37.

    Comment


    • Aj, ne pisi gluposti ni ti onda, ako vec drugom govoris da je provokator. Kakav bre zatrovan gen, kakvo ucenje da se mrzi i ostala sranja? Saberi se.

      Salic je obican panj i u igri i u glavi, stvarno nepotreban, jak faul na - 25, ne treba zamerati Rocestiju ako mu je pokazao srednjak, videlo se koliko je pukao Rocesti nakon tog starta, svako bi. Bas velika glupost od Salica.
      Last edited by Mr. Wolf; 29-05-18, 00:04.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • # Gudura

        Pošto si već napisao da prvo pogledam u svoje dvorište, to znači da si ti na temi o KK Crvena zvezda kritikovao vređanje Novicine porodice i pokazivanje srednjeg prsta Ročestija.
        Onda imaš puno pravo da napišeš ovo.

        Ako to nisi uradio, onda si licemer na kvadrat, sa sve ovim tupavim, jadnim i bednim moralisanjem i poltronskim prizivanjem moderacije. Gade mi se takve njuške.
        Last edited by bounty hunter; 28-05-18, 23:46.

        Comment


        • A gdevsi ti osudio vredjanje najstrasnije majke Filipa Covica? Znas ti vrlo dobro sta su mandrili i jedni i drugi a opet samo jednu stranu klasifikujes e to je tek strasno. I ne mlati o najdrazem trofeju a u istom postu kazes veliki klub veliki klubovi ne jure kupove to mogu i drugoligasi titula je titula

          Comment


          • Originally posted by bounty hunter View Post
            # Gudura

            Pošto si već napisao da prvo pogledam u svoje dvorište, to znači da si ti na temi o KK Crvena zvezda kritikovao vređanje Novicine porodice i pokazivanje srednjeg prsta Ročestija.
            Onda imaš puno pravo da napišeš ovo.

            Ako to nisi uradio, onda si licemer na kvadrat, sa sve ovim tupavim, jadnim i bednim moralisanjem i poltronskim prizivanjem moderacije. Gade mi se takve njuške.
            Kao sto si ti kritikovao ponasanje Partizanovih igraca i navijaca...ko o cemu k.... o postenju
            Si... Novice je deo folklora na poslednjih par utakmica,primitivno i bezazleno, a pre svega nepotrebno,ako je i bilo spominjanja porodice,sto ja nisam cuo,bilo je od strane par maloumnih pojedinaca i to je za svaku osudu...opet imali ste 50tak navijaca na utakmici i svi su zdusno klicali-Ti si Zvezdin cetnik Alene...a opet potezi Andrica,Gagica i Salica su stvar namere i odraz nemoci stobje prejadno...tako da nemoj da mi ti samo moralises,jer je provokacija tvoje srednje ime otkako si se pojavio na ovom forumu
            Last edited by Gudura; 29-05-18, 07:04.

            Comment


            • Originally posted by bounty hunter View Post
              # Gudura

              Pošto si već napisao da prvo pogledam u svoje dvorište, to znači da si ti na temi o KK Crvena zvezda kritikovao vređanje Novicine porodice i pokazivanje srednjeg prsta Ročestija.
              Onda imaš puno pravo da napišeš ovo.

              Ako to nisi uradio, onda si licemer na kvadrat, sa sve ovim tupavim, jadnim i bednim moralisanjem i poltronskim prizivanjem moderacije. Gade mi se takve njuške.
              Ja sam i na ovoj i na Zvezdinoj temi osudio vređanje Novice ali nigde i ni jedan post nisam video kao osudu vređanja Alena na veoma prizeman način.
              Ovo što je Gudura naveo je istina, pogotovo za tebe, a to je namera da proizvedeš reakciju na forumu izdvajanjem postupka Roča a samim tim i provociranjem forumaša.
              Svakako da Šalić nije hteo namerno da povredi Roča ali drvoseči je mesto u šumi a ne na košarkaškom terenu.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Prebacih raspravu na pravo mesto
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Kakvo g#vno od coveka i moralna peezda moras biti da u jednom trenutku osudjujes i na isti nacin na koji grupa maloumnika vredja Novicu, nicim izazvan vredjas igraca Czv nazivajući ga govedon i sl, dok niti jednom jedinom recju ne osudis vredjanje Peroa na istoj utakmici, i dva namerna udaranja od strane ona dva panja (tapam im ).

                  Ali dobro to je lice nove napredne, bolje srbije, preCednika kluba i gazde, cije ideale pojedine podguzne muve dosledno promovisu i slede.

                  Doslo tako neko vreme ...

                  Comment


                  • Originally posted by John Dies at the End View Post
                    Kakvo g#vno od coveka i moralna peezda moras biti da u jednom trenutku osudjujes i na isti nacin na koji grupa maloumnika vredja Novicu, nicim izazvan vredjas igraca Czv nazivajući ga govedon i sl, dok niti jednom jedinom recju ne osudis vredjanje Peroa na istoj utakmici, i dva namerna udaranja od strane ona dva panja (tapam im ).

                    Ali dobro to je lice nove napredne, bolje srbije, preCednika kluba i gazde, cije ideale pojedine podguzne muve dosledno promovisu i slede.

                    Doslo tako neko vreme ...
                    Opet udarila vrucina, a nema `ladnog piva ?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ima li Mrkele negde..nestade lik..pisao 5k postova i zbog 100evrica nestade...sta bi taj uradio da mu ponudis 500e sam Bog zna..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ima li Mrkele negde..nestade lik..pisao 5k postova i zbog 100evrica nestade...sta bi taj uradio da mu ponudis 500e sam Bog zna..
                        Dok ne vidim beonjace - ne polazem opkladu.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Dok ne vidim beonjace - ne polazem opkladu.
                          Ma bila zajebancija za mene...Nego lik oce da se kladi sa mnom a takve deljem..Meni bilo lagano, njemu jbga izgleda ceo zivot...Za nauk sledecima..otvorite lazni novi profil pa se sa tog kladite...i onda se ugasite...Poceo sam da recikliram na forumu..Svako misli da zna i da je posten dok ne dodje u ring, onda nokaut i cao zdravo..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ma bila zajebancija za mene...Nego lik oce da se kladi sa mnom a takve deljem..Meni bilo lagano, njemu jbga izgleda ceo zivot...Za nauk sledecima..otvorite lazni novi profil pa se sa tog kladite...i onda se ugasite...Poceo sam da recikliram na forumu..Svako misli da zna i da je posten dok ne dodje u ring, onda nokaut i cao zdravo..
                            Da sednemo negde uz zelenu coju (bilijar ili poker)?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Moze uvek Samo moram malo da to spominjem...jbga neki su zasluzili.. sve ok..meni cak i bolje ovako...volim da recikliram..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Da sednemo negde uz zelenu coju (bilijar ili poker)?

                                Mesto i vreme? Reci ako smeš Mada sam ja vise za neki preferans

                                Comment

                                Working...
                                X