Announcement

Collapse
No announcement yet.

POMRAĆENJE UMA - IZVAN REALNOG...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Bez zezanja sad, sta ste vi dozvolili da Vam dodje ovaj naprednjak..jos da ga hvalite a neki i da kude DV...Ne volim ga, sta vise ali ga bar postujem...

    Sve u svemu metla je ovo
    Mi znamo kako se postaje sampion Evrope mnogo pre naprdnjaka.
    Oni su , trenutno, tu i otici ce - al` rezultati i trofeji ostaju.

    Nismo isti, niti ce mo biti.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • E, dal' mozete na sljaci? Dal' mozete bez podrske SPS-a? Ne bih se bas slozio...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • OPusti se Kronose. Pala je Kadinjaca odavno Ukljuci RTS2 i uzivaj u odlicnom dokumentarcu

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK;1829907[B
          ]E, dal' mozete na sljaci?[/B] Dal' mozete bez podrske SPS-a? Ne bih se bas slozio...
          Nemate ni vi vise Nebojsu Popovica da vam pomogne u tome, a i Dedijer se ne oseca najbolje u sadnje vreme.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Mi znamo kako se postaje sampion Evrope mnogo pre naprdnjaka.
            Oni su , trenutno, tu i otici ce - al` rezultati i trofeji ostaju.

            Nismo isti, niti ce mo biti.
            Vidi komšo, ovo boldovano kao i "Kadinjača" su stvari (između ostalog) koje su dovele do ovakve mržnje među navijačima.
            Ako bih bio maliciozan ja bih rekao da rečenica "Nismo isti, niti ćemo biti" uvredljiva jer omalovažava sportskog rivala kako bi vaš omiljeni a bivši trener voleo da kaže u ravni sa aparthejdom.
            Last edited by nebitan; 28-05-18, 21:31.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Kronosov poslednji adut...

              Comment


              • Izgleda ništa od Vanje u sredu...

                Da može bar Bandža odigrati dobili bi ove lagano. Realno su ona stvar na biciklu - malo oštrije na Ročestija (ne baš da ga povredi, ali žrtvovati igrača koji će odigrati kost u kost) i pola posla je gotovo. Mi jesmo već osvojili jedan trofej, onaj najdraži, ali mi smo Partizan i obaveza je igrača da se bore i ovako osakaćeni probaju da osvoje duplu krunu.
                Ovom večerašnjom igrom mi bismo izgubili od većine KLS timova iz naše skraćene lige, a originalni FMP bi nas opasno umlatio jer su trenutno u najboljoj formi.

                Malo je poznato da neću par dana biti u mogućnosti da čitam i pišem ovde (sutra sigurno), te stoga mojim opsesivnim vernim stalkerima pratiocima Gancu, Debelici i Valteru ostavljam topic da pišu kao da sam ja tu, da se održava vatra.

                Comment


                • Originally posted by bounty hunter View Post
                  Izgleda ništa od Vanje u sredu...

                  Da može bar Bandža odigrati dobili bi ove lagano. Realno su ona stvar na biciklu - malo oštrije na Ročestija (ne baš da ga povredi, ali žrtvovati igrača koji će odigrati kost u kost) i pola posla je gotovo. Mi jesmo već osvojili jedan trofej, onaj najdraži, ali mi smo Partizan i obaveza je igrača da se bore i ovako osakaćeni probaju da osvoje duplu krunu.
                  Ovom večerašnjom igrom mi bismo izgubili od većine KLS timova iz naše skraćene lige, a originalni FMP bi nas opasno umlatio jer su trenutno u najboljoj formi.

                  Malo je poznato da neću par dana biti u mogućnosti da čitam i pišem ovde (sutra sigurno), te stoga mojim opsesivnim vernim stalkerima pratiocima Gancu, Debelici i Valteru ostavljam topic da pišu kao da sam ja tu, da se održava vatra.
                  Mhm, ona stvar na biciki vas je otresla kao slinu.
                  Kup najdrazi trofej... do kog se stadijuma dosli za ovih 5-6 godina...

                  Comment


                  • Originally posted by bounty hunter View Post
                    Izgleda ništa od Vanje u sredu...

                    Da može bar Bandža odigrati dobili bi ove lagano. Realno su ona stvar na biciklu - malo oštrije na Ročestija (ne baš da ga povredi, ali žrtvovati igrača koji će odigrati kost u kost) i pola posla je gotovo. Mi jesmo već osvojili jedan trofej, onaj najdraži, ali mi smo Partizan i obaveza je igrača da se bore i ovako osakaćeni probaju da osvoje duplu krunu.
                    Ovom večerašnjom igrom mi bismo izgubili od većine KLS timova iz naše skraćene lige, a originalni FMP bi nas opasno umlatio jer su trenutno u najboljoj formi.

                    Malo je poznato da neću par dana biti u mogućnosti da čitam i pišem ovde (sutra sigurno), te stoga mojim opsesivnim vernim stalkerima pratiocima Gancu, Debelici i Valteru ostavljam topic da pišu kao da sam ja tu, da se održava vatra.
                    Lep provod i odmor u Visegradskoj.

                    Comment


                    • Originally posted by John Dies at the End View Post
                      Lep provod i odmor na Kosmaju (punjenje bazena, roštilj, borovina...).


                      Fala.

                      Comment


                      • Uvek.

                        Comment


                        • Kod Tegija u emisiji bilo kako je nekom igraču Partizana Ročesti pokazao srednji prst...

                          Činilo sa da je lik oličenje sportiste, a on u stvari klasično govedo. Odlično se ukolopio u celokupni ambijent sa onim govnarima koji su vređali Novicinu porodicu.
                          Stanje u zemlji prelilo se ovog proleća i na sport - primitivizam pobeđuje.

                          Comment


                          • polako...ko zna da li je to uopste istina i sta se stvarno desilo.
                            Rocesti je jedan od najemancipovanijih i elokvantnijih kosarkasa koji su igrali ovaj sport, za primer mnogim nasima.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              polako...ko zna da li je to uopste istina i sta se stvarno desilo.
                              Rocesti je jedan od najemancipovanijih i elokvantnijih kosarkasa koji su igrali ovaj sport, za primer mnogim nasima.


                              I meni je tako izgledalo, ali ovo sa srednjim prstom, još vode 25 razlike...
                              Više mi to liči na bilo kog drugog igrača Zvezde, onako baš šabanski potez.

                              Comment


                              • pa jebte ko god da je ikada igrao neki sport makar i rekreativno, normalno je da se nekad pokoskas sa nekim. Ko zna sta je tome prethodilo, cak i da je istina.

                                Comment

                                Working...
                                X