Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Finals 2017. - London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bh je katastrofalan. Mreza mreza golub, ko u najboljim danima. A ovo i sto prebaci jedva dode to zvekija, pogotovo u tb, bolje da cijeli mec igra slajs inace se nece dobro provesti

    Comment


    • Ne briljira Federer, ali uz dosta srece i iskustva osvja prvi set.

      Comment


      • Dobar meč, dobar intenzitet, dobri poeni. Zverevov gamestyle protiv Federera dosta sličan Novakovom, s forhendom uglavnom pokušava isto što i Novak radi, ali slabija kontrola, nemogućnost generisanja kvalitetnog spina i kao rezultat toga - više grešaka, njegovu egzekuciju taktike čine nešto lošijom.

        Bekend odličan, nešto najsličnije Safinovom bekendu što imamo i što ćemo imati priliku gledati, ofenzivni potencijal u tom udarcu neograničen, ali volio bih da češće povlači paralelu. To će morati raditi u budućnosti, bolje prepoznavati loptice koje može paralelom napasti i tako skraćivati poene, koji bi uglavnom, zbog kvalitetne tehnike njegovog bekenda, češće trebali završavati vinerima ili iznuđenim greškama protivnika, nego njegovim neiznuđenim.

        Zvijer je, mašina prava, ogroman potencijal ima, ali da bi sve kliknulo kako treba, neophodna mu je sigurnija margina kod forhenda, a to podrazumijeva lakšu mogućnost iznuđivanja greške protivnika, lakšu kontrolu udarca, sigurniju varijantu kod traženja vinera. Ukratko, top spin.
        “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

        Comment


        • BH Zvereva pravi razliku. Trenutno najbolji po meni.

          Comment


          • Mrzim Sasu Zverevaaa Sasu Zvereva Sasu Zvereva, mladjeg Zverevaaa rijetko iritantna faca u svijetu tenisa

            Comment


            • Bravo Zverev, objasnio si sve u ovog gema.
              OVAKO

              Comment


              • Kada cujem chum jetzt, alergija mi izlazi.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Sav limit Zverinog forhenda vidio se u ovom gemu.
                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • I mozga, ne samo forhenda. Chokercina najveca
                    OVAKO

                    Comment


                    • Nemoj da vrijedas Cilica

                      Comment


                      • Objasnio Zverev u treceg seta.
                        OVAKO

                        Comment


                        • Dobra analiza meca

                          http://www.mertovstennisdesk.com/201...3rd-day-recap/
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Kakva poezija od strane Marsela Mela Bez gresku je odigrao ovaj mec, strasan performans Brazilca. Brajane su bas lose, ne znam sto se ne penzionisu.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Ne gledam, pa ne mogu ocijeniti kvalitetu, ali ovako po kretanju rezultata oni koji gledaju Grišu i Gofana uživaju barem u neizvjesnosti

                              Goffin je najopasniji na 0-8

                              Comment


                              • Vidim li ovo dobro?
                                Bivši vozač Mašinog poršea vs ljubitelj Federeeovih postera 6-0,3-0
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X