Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma on je igrao stvarno dobro u Romi al se usrao izgleda kad je dosao u Juve,ipak je Juve veliki klub
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • On je i u Romi bio katastrofa,jedva cekam da mu vidim ledja

      Comment


      • Мени је он занимљив лик, али танко је одиграо....и било би добро да Рома не спусти цену, јер ће га у том случају сигурно ови купити пошто га Конте готиви нешто, што, не знам да ли е то икоме јасно, а у том случају Матри путује, за шта ја нисам јер је он по неком мом мишљењу бољи и од Кваљареле и дотичног, једино је Вучина изнад, а наравно Дел Пиеро је вансеријски. Дакел, ја сам за то да Матри остане, испоштује куп и буде битнији у ротацији, јер догодине имамо доста мечева. Дакле, за ове нападаче сам: Ван Перси, Вучинић, Матри, Кваљарела (Дестро), наравно волео бих да гледам Дел Пиера и догодине, али јбг.

        Comment


        • Matri ce najverovatnije u Zenit,ima masnu ponudu od njih a i Konte nesto nije lud za njim.Elem...

          OFFICIALLY OFFICIAL: Martin Caceres has been signed by Juventus for 8m, tying him to the club until 2016

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Matri ce najverovatnije u Zenit,ima masnu ponudu od njih a i Konte nesto nije lud za njim.Elem...

            OFFICIALLY OFFICIAL: Martin Caceres has been signed by Juventus for 8m, tying him to the club until 2016
            Штета је то са Матријем
            А, да ја мсм да је Касерес имао клаузулу када је долазио на позајмицу, да уколико Јуве заврши међу првих 6 (то му дође као, ако обезбеди Европу) да мора бити откупљен, и ето 8 милки за Касереса, задовољан сам тиме, има квалитет човек, а поред тога забио је два гола Милану и 1 Интеру, културишка

            Comment


            • Kaseres strasan igrac,drago mi je sto je potpisao ugovor.
              Steta za Matrija,ja njega dosta gotivim,smao sto nije u formi trenutno. Cuo sam da bi preko 12 milki mogao Zenit da plati,pa cak i 15.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Конференција за штампу мајстора у лику Дел Пиера
                Spoiler
                Alessandro Del Piero je danas održao pres-konferenciju u centru Torina u hotelu 'Principi di Piemonte'. Redakcija JuveBalkana vam donosi njegove riječi.

                "Još nisam odabrao kojim ću putem ići dalje, ali sigurno je da će biti donesena odluka nakon što budu sagledani svi aspekti i ta odluka će biti najpravilnija. Otići ću tamo gdje ću moći najbolje da izrazim sebe. Bila to Liga prvaka, druga liga, nebitno. Morat ću izabrati opciju koja je najuzudljivija i što je više moguće idealnija, otići ću tamo gdje ću moći razmjenjivati energiju sa drugima i to je ključna stvar. Na prvom mjestu nije šampionat u kojem bih igrao", rekao je Del Piero na početku pressice.

                Bio je upitan o emocijama koje je osjećao u prethodnim danima.

                "Ja sam sretan jer trenutno živim u oblacima. To je jedini način da izrazim ono što osjećam trenutno. Još nisam svjestan svega što sam doživio ovdje tokom svih silnih godina i morat ću se osvrnuti na sve što se dešavalo. Ali sigurno je to da sam vidio sve što se dešavalo, što smo zajedno gradili. Osvajanje scudetta je bila najveća radost za mene jer svi znate koliko volim pobjeđivati. To je na prvom mjestu. Zatim je uslijedilo pozdravljanje sa navijačima u Torinu gdje su trnci prolazili kroz moje tijelo. Navijačima nikada neću prestati zahvaljivati, naša veza je posebna. Da li sam razgovarao sa kolegama? Da, razgovarao sam sa mojim dragim kolegama. Razgovarao sam i sa onima koji igraju za reprezentaciju i ovim putem im želim poželjeti mnogo sreće. Razgovarao sam i sa nekim prijateljima koji su već proživjeli ove dane".

                Govorio je o navijačima kojima se, kako kaže, nikada neće prestati zahvaljivati.

                "Putevi Juventusa i mene se razilaze, a ono što se desilo ove godine i u silnim godinama iza će ostati neokrznuto, neće biti zagrebano mojom budućnosti. Svega ću se sjećati sa osmijehom na licu, pa i ove godine koja je, ma koliko god bila zamorna i teška za mene, bila nevjerovatno lijepa. Imam li kakvu poruku za navijače i Agnellia? Primam poruke navijača svakog dana i čuvam ih sve. Ponavljam opet, ono što se desilo ostat će neokrznuto dok se ja pitam. Oni su mi davali nevjerovatnu snagu, ljubav, zahvalnost i, ako ne najdražu, onda jednu od mojih najdražih titula. Dakle, prija mi da se prisjećam da sam protiv Atalante proslavio osvajanje scudetta, ali i osvajanje još jednog scudetta za mene. To što se desilo na terenu je bilo stvarno nevjerovatno lijepo. Nikome ne želim više da šaljem poruke osim njima. Ono što je najbitnije je današnjica, kajanja ne smije biti jer ovo je život i moramo ići naprijed, moramo gledati na budućnost. Opet bih se vratio na svoje navijače koji svakodnevno posjećuju moje stranice na društvenim mrežama, koji me pozdravljaju na ulici, osmjehuju mi se i govore mi toliko lijepih stvari. Zauvijek ću navijače Juventusa da nosim u srcu".

                Del Piero je govorio o svojim dječačkim snovima.

                "Da li ove sezone postojao momenat u kojem sam razmišljao o završetku karijere u Juventusu? Ne, kao dječak nisam sanjao o završteku karijere u Juventusu, ja sam sanjao o pobjeđivanju sa Juventusom i reprezentacijom. Zato sam sretan što su se moji snovi ostvarili i to što nisu bili povezani ni sa kakvim oproštajima. Nikada nisam razmišljao o tome šta bi bilo na kraju jedne veze i nikada me to nije ni zanimalo. Ove godine sam razmišljao samo o tome kako ću ekipi pomoći da pobjeđuje".

                Juventus je želio da povuče dres sa brojem 10 u čast Del Piera, ali on ne vidi razlog za nešto takvo.

                "Koliko će dres sa brojem 10 biti težak za igrača koji ga poslije mene bude nosio? Nadam se što manje. Nadam se da će taj igrač imati karijeru slavnu kao moja ili slavniju od moje. Ja sam toliko toga doživio u ovom dresu i nadam se da će neko ponovo proživjeti to iskustvo. I to je glavni razlog što sam odbio povlačenje dresa sa brojem 10. Htjeli su da povuku moj dres radi toga što sam oborio sve rekorde, ali sam to odbio radi navedenog. Rekao sam 'apsolutno ne, ne vidim zašto to'. Mislim da svaki igrač ostaje u očima i srcima navijača bez obzira da li njegov dres bio povučen ili ne i smatram da ne bi trebali da oduzmu snove dječacima koji sanjaju da nose Juventusovu 'desetku'. Nadam se da će neko ko bude nosio dres sa tim brojem uraditi za Juventus više od mene, ali u isto vrijeme mora misliti samo na svoje karakteristike, na svoje kvalitete i ne obazirati se na onoga ko je taj broj nosio prije njega".

                Del Piero se prisjetio godine u kojoj je osvojio svjetsko prvenstvo, a potom igrao u Serie B sa Juventusom.

                "Kakav će biti moj odnos sa Juventusom kao navijača? Budite sigurni da ću za rezultat Juventusa pitati odmah nakon rezultata utakmice San Vendemiana (smijeh). Ne, šalim se, jasno je da ću prvo pitati sa rezultat Juventusa, za rezultat mojih prijatelja sa kojima sam izgradio jedno veliko prijateljstvo, dijelio suze bilo koje vrste i sa kojima sam proživio sva moja nogometna iskustva. Sa nekima od njih sam osvojio Svjetsko prvenstvo 2006. godine, sa nekima od njih sam igrao u Serie B. To je jedna nevjerovatna stvar i ne znam koliko puta se to dogodilo u historiji ovog sporta, koliko puta se desilo da osvojite svjetsko prvenstvo a iste godine igrate i drugu ligu. Zato ovosezonski scudetto ima posebnu važnost. Očito je, dakle, da ću navijati i za momke koje sam upoznao tek ove sezone i sa kojima imam predivan odnos, sa kojima često razgovaram i čije sam utakmice gledao sa velikom ljubavlju navijajući za njih. Ne vidim drugi odgovor na vaše pitanje osim ovog".

                Kaže da još ne razmišlja o povratku u Juventus u nekoj drugoj ulozi.

                "Da li će moja porodica da me prati? Da, definitivno. Oni će biti uz mene. Da li sam dobio neke ponude od talijanskih klubova? Zahvalio bih se svima koji su me kontaktirali u prethodnim sedmicama i kojima sam se i u tim razgovorima zahvalio, ali radi mnogo stvari je jasan budući rasplet događaja. Moja igračka karijera se neće nastaviti u Italiji i to ne bi imalo nikakvog smisla. To su neki principi i karijeru ću sigurno nastaviti u inostranstvu. Da li otvaram ili zatvaram vrata tome da u budućnosti postanem jedan od direktora Juventusa? O tome sam čitao samo u novinama i nikada nisam razmišljao o tome. Uvijek sam govorio o sebi samo kao igraču i tako me svi zovu. Još nismo došli do neke druge faze. Da li postoji šansa da ću se u Juventus vratiti u nekoj drugoj ulozi? Tu postoji previše "ali", previše je stvari o kojima nisam ne samo razgovarao nego niti razmišljao, to je previše futuristički".

                Del Piero je onda govorio o oproštaju protiv Atalante.

                "Pozdravio sam se sa svima, otišao sam sjesti i onda sam se morao opet dići. Moja prva misao tada je bila ta da pokušam da ne plačem. Ne znam zašto, bila su dva-tri momenta koji su bili stvarno dirljivi i emotivni, bio sam potresen. To je bio moj trenutak, trudio sam se da ga maksimalno proživim jer sam osjetio da je to što se dešava nesto abnormalno, jedinstveno, ja sam to tako doživio i zbog vaših komentara, vaše fudbalske priče, tako je bilo i tako je sada. Presretan sam jer sam u svakom momentu u zadnjih 19 godina davao sve od sebe za Juventus, dao sam sve što sam mogao dati. Možda čak i više. Ja sa sobom odnosim tu sreću i neću da od toga oduzmem ništa. Neke druge stvari koje se tiču prošlosti me ne zanimaju", rekao je Alessandro Del Piero.
                http://www.juvebalkan.com/portal/ind...jave/5971.html линк

                Comment




                • R.I.P. 39!
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • http://www.sportske.net/vest/transfe...ova-81692.html
                    колико ме ово радује, искрено се надам реализацији.

                    Comment


                    • Дајем полни орган да га доведу.
                      Ако не оде у Јуве онда бих волео да оде у Барсу, чисто да имамо и ми неког играча тамо.
                      Иначе, не волим Барсу.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Који ће к у шминкерској Барси
                        Само код нас и нигде више....какве би бекове имали десни Лиштајнер, леви Коларов...па вероватно би били међу топ5 двојаца на бековским позицијама!

                        Comment


                        • Ђускање, прво појачање
                          http://www.mozzartsport.com/vesti/po...ntusov-do-2016 ;)

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=CYClg...layer_embedded
                            Last edited by Brajkula; 07-06-12, 14:50.

                            Comment


                            • 250619_480130595347508_1762417193_n.jpg

                              Novi gostujuci dresovi.

                              Comment


                              • Превише су добри.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X