Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Too je to.. Nadam se da ce doci Djovinko u fantasticnoj formi je bio sad pri kraju sezone,a ja sam ubedjen da je bas on pravi naslednik Il Capitana
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Too je to.. Nadam se da ce doci Djovinko u fantasticnoj formi je bio sad pri kraju sezone,a ja sam ubedjen da je bas on pravi naslednik Il Capitana
      Tesko ce biti Juventusu naci pravu zamjenu za Il Capitana

      Jedan, jedini, vanserijski i neponovljivi…

      Comment


      • Naravno da je to nemoguce,ali sam mislio kao naslednik,mislim razumes me sta zellim da kazem
        Nikada niko nece biti kao ono,ali svakako da je Djovinko Juventusovo dete i treba da se vrati tamo gde pripada
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Naravno da je to nemoguce,ali sam mislio kao naslednik,mislim razumes me sta zellim da kazem
          Nikada niko nece biti kao ono,ali svakako da je Djovinko Juventusovo dete i treba da se vrati tamo gde pripada
          Razumijem brate ;)

          Slazem se da se Giovinco treba vratiti u Juve i pokazati kakav je igrac u pitanju "atomski mrav"

          Comment


          • Sebastian ! Šta reći o njemu ?

            Lik sjajno igra, postizao je puno golova za Parmu na posudbi, ali mislim da je vrijeme da se vrati na Juventus Arenu. Njegov povratak bi još više poboljšao redove Juventusa

            Comment


            • http://www.football-italia.net/19197...2%80%93-report

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Razumijem brate ;)

                Slazem se da se Giovinco treba vratiti u Juve i pokazati kakav je igrac u pitanju "atomski mrav"
                Mali ali praktican
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • http://www.sportske.net/vest/transfe...inu-80497.html а да поставимо питање?
                  Капирам, да пије кафу, чита дневну штампу, купи неку добру "крпицу" и палу за Лондон
                  Наравно ако ови новинари опет не лупетају нешто....

                  Comment


                  • Tesko ce on Juve, plata ce verovatno biti problem. A znamo da plavci iz Manchestera nemaju probleama sa tim. Mada bilo porazavajuce kad bi Arsenal pustio jos jednog kvalitetnog igraca u Man.City.

                    Procitah malopre vest da smo mu ponudili 5M+ bonusi u iznosu od 1M, dok on trazi 7M.

                    Comment


                    • Ma ko zna sta je radio tamo... Dosta napdaca se povezuju za Juve. RVP,Dzeko,Kavani... pa i Tores jedno vreme. Ko li ce doci?
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Стандардно Бориело и тако неко....хахаххахах

                        Comment


                        • Roma trazi 8 milki za Boriela...Sto ej mnogo mnogo je.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Реална прича да им дамо 2 милке и да бију петама од дупе, човек је хедониста, лудак, како он да игра фудбал....претура се по терену, лелуја

                            Comment


                            • Ali ima veoma dobre frizure i one brkove hahahahah kakav kralj. Al realno fudbal veze nema.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Ali ima veoma dobre frizure i one brkove hahahahah kakav kralj. Al realno fudbal veze nema.
                                а јбг сад да нема....него некако је постао мекан, ниједан дуел не можде да издржи, па како и да издржи када је међу најтраженијим италијанским фудбалерима међу женама, ко у таквој ситуацији па размишља о фудбалу претерано, реално

                                Comment

                                Working...
                                X