Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cena je bas velika,znamo kolika je Marotta skrtica
    Tako da ce tu da predlaze zamenu za nekog igraca,plus bonusi pa ovo-ono,sve tu dolazi u obzir.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ма смучили су ми се више идиоти. За сваког другог играча су заинтересовани а ништа конкретно да ураде. Нисам видео веће штекаре.

      Суботић, Хјумелс, Бастос, Гомис, Агуеро, Ивановић, Видић, Кузмановић и сад Џеко. Има још пун курац ситуација.
      За Видића и Ивановића није ни реално да пређу у Јуве, али они само серу а нису ни понудили неке паре.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Uros94 View Post
        Ма смучили су ми се више идиоти. За сваког другог играча су заинтересовани а ништа конкретно да ураде. Нисам видео веће штекаре.

        Суботић, Хјумелс, Бастос, Гомис, Агуеро, Ивановић, Видић, Кузмановић и сад Џеко. Има још пун курац ситуација.
        За Видића и Ивановића није ни реално да пређу у Јуве, али они само серу а нису ни понудили неке паре.
        Trash talk batice
        Pali široke mase...

        Ali realno u ovom trenutku svi italijanski timovi su škrtice. Kad dovode igrača iz inostranstva obavezno to bude prvo pozajmica pa onda trajni ugovor. A kad dovode igrače direktno iz Italije, tu se prave razmene sa nekoliko igrača ili se nudi co-ownership...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...litetne-igrace

          Ko sve danas vodi klubove,ovo je sramota!

          Comment


          • Да извине овај народ овде,

            Марота јебем ли ти маму ретардирану.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Kakva sramota.. E bruko jedna. Pa ponudio bih mu ugovor sigurno da sam na Marottinom mestu. Sad ce otici negde i tamo ce zavrsiti karijeru,a ne u Juventusu kako bi trebalo. Ovo ispade da su oterali legendu kluba bas kao i Real Raula.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Марота слепац монголоидни, нек си јебе матер.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Kakva sramota.. E bruko jedna. Pa ponudio bih mu ugovor sigurno da sam na Marottinom mestu. Sad ce otici negde i tamo ce zavrsiti karijeru,a ne u Juventusu kako bi trebalo. Ovo ispade da su oterali legendu kluba bas kao i Real Raula.

                  A legenda je zasluzio da zavrsi karijeru u Juventusu jer je mnogo toga dao za Juve , uprava Juventusa

                  Zalosno sto ne znaju da cijene ono sto je sve ovaj covjek ucinio za Juventus , a ucinio je mnooogoooooo...

                  Legenda

                  Comment


                  • http://www.myjuventus.net/2012/04/pa...o-zuliani.html

                    Golovi sa komentarom Claudia Zuliani-ja.

                    Comment


                    • Na danasnji dan rodjen je po meni najveci trener Juventusa u istoriji Marcello Lippi
                      Obozavam ovog coveka,svaka mu cast za sve sto je ucinio sa Juventusom jednostavno neponovljiv.

                      Srecan rodjendan Lippi i sve najbolje
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • http://www.sportske.net/vest/transfe...gbu-75057.html

                        Kako bi ovo bio dobar transfer, mnogo je talentovan ovaj Pogba. Slican je profil igracu Patrikck Viera-i

                        Comment


                        • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=601562

                          Nisam pratio Seriu A, pa sam tek sad saznao da nece produziti ugovor sa legendom kluba. Sram ih bilo, ovakvim potezima se kalja ime kluba, pa ne moze se izracunati koliko je ovaj covek doneo klubu i koliko je ucinio za isti.
                          Prvo sto mi padne napamet kad se kaze Juventus je on
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Ja se nadam da ce produziti ugovor, odbijam da pomislim da ga nece biti sledece sezone Hocu opet da ga vidim u LS sa najacim timovima, iz godine u godinu pokazuje da je najveci na najvecim utakmicama.

                            http://www.football-italia.net/17817...e-great-future

                            Comment


                            • Поз Јувентини, дуго ме није било на форуму, факс обавезе, приводи се све то крају....прво што ћу рећи је ти да ово што Јуве ради ове сезоне је научна фантастика, без пораза смо, а играмо врхунски фудбал, смеши нам се дупла круна...реално, све би то било нормално да није било фарсополија, али шта је ту је, враћа се наше време као што се види.
                              Сад што се тиче Дел Пиера и уговора, можемо да гледамо као навијач или да бацимо реалан поглед. Ја као навијач бих волео да жива легенда клуба продужи уговор са Јувентусом, јер ја откад знам за тај клуб знам и за њега, дакле дођу му као синоними. Плус, шта је све он пружио истом, да је остао веран и након избацивања у Серију Б, дакле ред би неки био да се испоштује још једну годину и да се онда убаци у управу као што је то урађено са Павелом Недведом. Сад ако реално гледамо, велика је вероватноћа да ће Јуве на лето појурити неког врхунског нападача, те уз присутне који су се ето добро показали добро ове године он би, с обзиром на године, био прекобројан, а да такав човек и играч преседи целе сезоне на клупи не иде. Сад није то проста ситуација, али ако сукобимо реално и навијачко гледање, код мене побеђује навијачко, дакле волео бих да мајстора гледам бар још јенду годину у Јувеу.

                              Comment


                              • Ja se iskreno nadam da cemo na Djurdjevdan slaviti titulu...
                                Izgleda da necu moci da gledam utakmicu sa Atalantom gde ce se ako Bog da,proslaviti titula sa navijacima...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X