Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice, nije stvar kakva je konkurencija.Bey obzira sto je Srbin po meni retko ko od njih moze da ga izbaci iz startne postave.Nema boljeg krila od njega u Seriji A.
    Druga stvar je to sto se nije dobro nametnuo Konteu.Siguran sam da je par puta prekrsio disciplinu i meni se cini da su on i Konte u veoma losim odnosima.Ako su Djakerini i Estgaribija bolji od njega za mene najbolje da skocim sa terase.
    Pojacanje kakvo Zenitu treba, da ih odvede u cetvrtfinale LS.

    Comment


    • E dobro si rekao.. Ako je Estegaribija bolji od Elije i Krase onda cu da pojedem komp!
      To mi nikako ne ide u glavu,al' dobro Conte je takav tip trenera. Ako ne postujes pravila nema ti igranja.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Nema to veze sa disciplinom,niti Krasic niti Elia nemaju nikakve ekcese.Sustina je sto i Krasic i Elia su defanzivno slabiji igraci i zato ne igraju.Zar ne primecujete da se cela ekipa sastoji od radnika na terenu koji ce trcati 120 minuta ako treba sto je dobro,ali protiv manjih ekipa placamo ceh nedostatka klase u napadu.

        Comment


        • Juventus protiv Katanije izasao sa 11 Italijana na teren.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            Juventus protiv Katanije izasao sa 11 Italijana na teren.
            To je za pohvalu,jos ako postanu prvaci,to je veliki plus za italijanski fudbal.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Vidim da niko nije pomenuo,Juventus osvojio Viareggio kup,sesta titula u poslednjih 10 godina a sedmo finale.Ima par sjajnih omladinaca ko je gledao mogao je da vidi buducnost...evo je sampionska ekipa..

              Comment


              • Za veliku pohvalu je da su omladinci pobedili na 6 od 7 finala
                Svidja mi se igra mladog Padovana a ovaj mladi golman Branescu obecava
                Sve u svemu ima dobrih igraca u Primaveri.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • http://www.football-italia.net/node/16406

                  Comment


                  • Comment


                    • Odlicna igra Juventusa. Svaka cast momci. Veoma vazna pobeda za nas...

                      Arturo kralj!
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Buffon

                        Comment




                        • Comment


                          • Juve sprema 36 miliona za Džeka


                            Prodajom Edina Džeka u Juventus za 36 miliona evra, Mančester siti bi zaradio tri i po miliona evra na ovom igraču, pošto ga je u januaru 2011. platio Volfsburgu 32,5 miliona.

                            Italijanski Juventus spreman je da u letnjem prelaznom roku angažuje napadača Mančester sitija Edina Džeka, za kojeg je spreman da uplati “građanima” 36 miliona evra.

                            Iako je iz nemačkog Volfsburga doveden kao veliko pojačanje, bosanski internacionalac nije uspeo da se nametne Robertu Manćiniju, kao ni da ponovi sjajne igre i golove iz Bundeslige. Stoga su krenule spekulacije da će Džeko biti prodat na kraju sezone.

                            Osim “Stare dame” i madridski Real ima na radaru bosanskog internacionalca.


                            Uff. velika je ova cifra. Jeste on veliki igrac ali cena malo ne stima. Videcemo hoce li Marotta spustiti cenu kao sto ume
                            Nadam se da ce se ovo ostvariti
                            Ali mozda je i novinarska patak ko ce ga znati.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Bilo bi bolje da probaju Iguaina da dovedu prvo, ako on ne može onda drugi...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ma ako ovoliko Juve daje za Dzeku onda je ovaj transfer veoma izgledan. Moja zelja je da Edin promijeni klub da bude glavni napadac u ekipi za koju igra, a glavni napadac u City-u nikad nece biti.

                                Comment

                                Working...
                                X