Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Amauri blizu Fiorentine,ako se ovaj transfer ostvari Juve-u ce biti lakse u finansijskom smislu posto Amaurijeva godisnja plata iznosi 4 miliona
    A na teren ne izlazi
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ali prisutan je na tribini, i to nešto znači jer vidiš da Juve i ovaj stadion ne može da popuni

      Ali da, njega da se otarase kao i Jakvinte, Tonija, Grosa i možda još nekog i odličan prelazni rok...Mada teško da će svi otići sad u januaru...

      Kolarov teško da će doći u Juve, i ako poželi da ode iz Sitija ne vidim da je Juve spreman da plati minimum €15m za njega. Kaseres je realniji... Spominje se i Radja Naingolan za sredinu...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Ja sam procitao izjavu Conte-a da bi volio da se vrati Giovinco
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Giovinco pi taman potpunio tu levu stranu.

          Da bi da se resimo Amaurija vise u pm. Ne mogu da verujem da taj debil prima 4m platu. Krasni Secco gori je po pitanju transfera i od Moratija.

          Comment


          • To jeste pametan potez Kontea. Oterali su ga gotovo iz Juventusa prethodnici njegovi ali Konte već sada pokazuje da zna kako treba da se radi sa ovim timom. Đovinko je izuzetno talentovan igrač... Nema veze što je kepec (mnogi su ga osporavali zbog toga), i Mesi je isto takav...

            Ali nema ništa sada u januaru, moraće Juve da sačeka leto. Imaju sreću što i dalje imaju polovinu njegovog ugovora. Kako su se poneli prema njemu dobro da ga nisu i prodali...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Pominje se Kaseres da bi trebalo da dodje,samo Sevilja ga ne da..
              Ovamo Montolivo se takodje pominje ali tek na leto,ipak bolje da Juve ne kupuje sada,vec da prodaje ove koji nista ne rade ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ako sam dobro procitao Sevilja trazi za njega 10 miliona evra.
                U slucaju da Juve ne dovede Pizara, okrenuce se Valonu Behramiju iz Fiorentine.

                Comment


                • Citao sam o tome za Behramija. Po meni sasvim dobar igrac,mada realno za klupu je,nesto slicno Pazienzi back-up igrac
                  Pizara cemo tesko da dovedemo,a Sevilja zakovala 10 milki mislim sto ej mnogo monog je.Kaseres jeste dobar ali moze da se kupi i za 6-7 miliona.Tolika je moja procena.Mnogo je 10 ;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Po meni oni ne preteruju bas puno, jer po transfermarketu vredi 7 miliona evra i ugovor mu istice 2015.
                    Cim predje u Juve cena ima da mu skoci minimum 3 miliona, pa je to mozda i realna cena.
                    Iskreno najvise bih zeleo da vidim Kuzmanovica, koji bi bio prva rezerva Pirlu ili Markiziju.Ugovor mu istice 2013 i Svabe ne bi trebalo puno da traze, s druge strane znamo u kakvim je odnosima Juventus i letosnje natezanje sa Vargasom, mislim da ce Kuzmanovic biti jeftinija varijanta u odnosu na Behramija.VIdecemo kako misle celnici Juventusa.

                    Comment


                    • Juve danas docekuje Cagliari i sve osim pobede bi bio los rezultat
                      Juve ce biti oslabljen neigranjem Kjelinija zbog suspenzije i Kvaljarele koji se oporavlja od povrede jagodicne kosti.
                      Zanimljivo je to sto je Conte pozvao Boriela a ne i Djakeriniji.A Krasic je na klupi verovali ili ne

                      Evo moguceg sastava Juventusa:

                      Buffon
                      Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, De Ceglie
                      Vidal, Pirlo, Marchisio
                      Pepe, Matri, Vucinic
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Juve danas docekuje Cagliari i sve osim pobede bi bio los rezultat
                        Juve ce biti oslabljen neigranjem Kjelinija zbog suspenzije i Kvaljarele koji se oporavlja od povrede jagodicne kosti.
                        Zanimljivo je to sto je Conte pozvao Boriela a ne i Djakeriniji.A Krasic je na klupi verovali ili ne

                        Evo moguceg sastava Juventusa:

                        Buffon
                        Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, De Ceglie
                        Vidal, Pirlo, Marchisio
                        Pepe, Matri, Vucinic
                        Trebao bi Juve da uzme lagana 3 boda s ovim sastavom , a onda veceras poslastica veceri Milan-Inter

                        Comment


                        • Pa trebalo bi,osecam da ce Lepi (Matri) da zavuce 2 komada

                          Nezvanicno se pominje da je Juve poslao ponudu za Fiorentininog veznog igraca Valona Behramija. Viola zeli novac,a Juve je zeleo da ga trampi za Krasica..
                          No dosta se pominje i Kolarov,ali on je izjavio da ne zeli da ide iz City-a...
                          Takodje Juve se razmislja izmedju Kaseresa i Guarina,ali neki mediji kazu da je Inter dosta zagrizao za Guarina,no videcemo. Ima jos 15-ak dana do kraja Mercata
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Kraljevi kiksnuli protiv Cagliaria Avetinje, opet me kostaju zivaca...

                            Comment


                            • И дали најлепши гол у сезони ...
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • http://sportsport.ba/ino_fudbal/cont...scudetto/72718
                                Nadam se da ce se zelje ostvariti i da ce to da bude onaj stari dobri Juve. I dalje, jedina neporazena ekipa u ligi petice

                                Comment

                                Working...
                                X