Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema veze sto Juve nije pobedio na teskom gostovanju u Npulju, ono sto je bitnije ostao je neporazen i dobrse su sanse da ostane neporazen do kraja ove godine.

    Comment


    • Strasan mec,Napoli pokazao zube,ali i nestabilnost..Opustili su se na 3-1 i Juve je to iskoristio..
      Sledeci mec sa Cezenom kuci,idemo po 3 boda..
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Strasan mec,Napoli pokazao zube,ali i nestabilnost..Opustili su se na 3-1 i Juve je to iskoristio..
        Sledeci mec sa Cezenom kuci,idemo po 3 boda..
        sticicemo ve sa Milan .. sad je samo 2 poena
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Лагано ђускамо до Скудета, просто као пасуљ ;)

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Лагано ђускамо до Скудета, просто као пасуљ ;)
            tesko ce biti.. ja mislim da Milan osvaja Scudeto
            FORZA MILAN!!

            Comment


            • Bice vasa titula, al Juve dobija Milan na San Siru.
              Ipak nije glavni cilj za ovu sezonu da se osvoji titula nego plasman u LS i cini mi se da su realni dometi drugo mesto posto ne verujem da Lacio i Udineze mogu da prate ritam koji vode Juventus i Milan.

              Golovi sa sinocnjeg meca:
              http://www.goalsarena.org/video/ital...ventus_en.html

              Comment


              • Случајно сам ти "лајковао" пост Марићу. Хтео сам "дислајк".
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Bice vasa titula, al Juve dobija Milan na San Siru.
                  Ipak nije glavni cilj za ovu sezonu da se osvoji titula nego plasman u LS i cini mi se da su realni dometi drugo mesto posto ne verujem da Lacio i Udineze mogu da prate ritam koji vode Juventus i Milan.

                  Golovi sa sinocnjeg meca:
                  http://www.goalsarena.org/video/ital...ventus_en.html
                  Све је исто као некад даааавно,
                  све је исто само Сампа нема,
                  и Јуве се за титулу спремаааа....

                  Предност Јувеа је што не играмо Европу, одморнији смо и имамо више времена да се припремимо за мечеве у лиги....очигледно је ако сте гледали Јуве ове сезоне то да они улазе 100 посто спремни у сваки меч, Лиштајнер се убаци 30 пута.....свежији смо, то је заклјучак.
                  Дакле, не би било изненађење и да титула оде тамо где јој је и место, у Торино ;)

                  Comment


                  • Pirlo nece igrati protiv Cezene zbog suspenzije i to ce mu biti ako se ne varam prvi put da nece igrati utakmicu za Juve
                    Mislim da je cak i svaki minut igrao do sada ali nemojte me drzati za rec..

                    Marchisio se vraca u tim i moguce je da ce samo biti zamena Marchisio-Pirlo u nedelju a ostalo isto kao protiv Napolija
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Izvukli smo Bolonju u Kupu i ocekujem lagan prolaz u cevrtfinale.

                      Urose, nemoj lagati samog sebe i priznaj da si lajkovao zbog hajlajtsa.

                      Nema veze sto ce Pirlo propustiti Cezenu, bice spreman za Romu.
                      Taman da se Juve vrati u formaciju 4-3--3 koja deluje kao trenutno najbolje resenje.

                      Comment


                      • Kad su sa strane Vucko i Pepe a vezni Vidal-Marchisio-Pirlo auuuu Napad naravno Lepi
                        Samo nas Bonuci moze zajebati niko vise
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Kad su sa strane Vucko i Pepe a vezni Vidal-Marchisio-Pirlo auuuu Napad naravno Lepi
                          Samo nas Bonuci moze zajebati niko vise
                          Реална прича за Бонућиа
                          Тачно је да је пирло одиграо сваки минут за Јуве до сада, такође он нам је велики део тима, феноменалан играч, видећемо како ће то без њега против Ћезене, мада мислим да ће стартовати са три везна Видал-Пациенца-Маркизио, ту да их преузмемо и лагана три комада

                          Comment


                          • Газимо редом. А лако се низ може попети и на 14 пошто је Рома "попила" три црвена у Фиренци (Жуан, Бојан и Гаго), доста су ослабљени, поготово за Жуана који са Кјаером чини одбрану Роме.
                            Само да напоменем и то (а већ сам о томе писао у теми Сериа А) да је Пинтуричио добро прошао. Мсм добро прошао ако се узме у обзир да је могао остати без ока, зарадио је осам копчи у близини истог.

                            Comment


                            • Kada sam ga video onakvog prosto mi je doslo da iznabadam onog konja sto ga je sutnuo(istina ne namerno ali Alex je Alex)
                              Sledeci mec sa Romom u gostima,ocekuje pobedu i nastavak niza
                              FORZA JUVE!!!
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Биће лепа квотица на двојку...тотално шмекерска ситуација за нас који волимо кладионицу

                                Comment

                                Working...
                                X