Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja gledam preko fromsporta....
    Sjajno otvaranje zaista,odusevljen sam...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ma brate meni malo falilo da zaplacem, toliko emocija i secanja na bolja vremena pre namestaljke iz 2006. Perfektno odradjeno

      Comment


      • Poceo Juventus,znatno cudan sastav.. sa Djakerinijem i Pepom na krilima a u napdau MAtri-Alex,no idemo momci
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Posta se u temu Seria A,o mecu ;)
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Uzivajte

            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • La Grande Juve

              Samo mi zao sto nisam mogo gledat

              Comment


              • Ja sam gledao sa uzivanjem
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ja sam gledao sa uzivanjem
                  crkni

                  Ma bitno da Juve pobedjuje pa ne moram nikada odgledat mec uzivo

                  Comment


                  • Hhahhaha
                    Pa to je bitno,ali volim da gledam utakmice Juventusa,jedino kad nisam tu pa ne odgledam iance ne propustam nijednu
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Juve priprema ponudu za Kolarova u januaru

                      Comment


                      • Iskreno, to sam i ocekivao.
                        Sada ako ne dovedu Kolarova, mislim da ce rezervna varijanta biti Ali Sisokoa iz Liona.

                        Comment


                        • Evo najzanimljivijih detalja sa utakimce i gol Matrija

                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment




                          • Dobro odrađena koreografija.

                            Dok je moje praćenje fudbala bilo u povoju Juventus je bio među najmoćnijim ekipama na svetu, tri godine uzastopno (1996, 1997, 1998) igrao finale Lige šampiona. Novoizgrađeni stadion, tek formirana ekipa, ali primetan je stari i prepoznatljiv šemk.

                            Comment


                            • Neverovatno je to stvarno da je Juve devedesetih igrao čak 3 puta uzastopno finale LŠ, od toga jedno (prvo) finale dobili.

                              Juventus je isto poznat kao tim koji je uz Benfiku najviše puta gubio finale LŠ. I to 5 puta a osvojili su 2 LŠ. U najsvežijem sećanju je poraz na penale od Milana 2003. Doduše Nedved nije mogao da igra finalni meč i morao je Zambrota da izigrava krilo. Dosta je značio izostanak Nedveda koji je tada uz Del Piera, Trezegea i Davidsa bio najbolji igrač Juvea...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Krle View Post
                                Neverovatno je to stvarno da je Juve devedesetih igrao čak 3 puta uzastopno finale LŠ, od toga jedno (prvo) finale dobili.

                                Juventus je isto poznat kao tim koji je uz Benfiku najviše puta gubio finale LŠ. I to 5 puta a osvojili su 2 LŠ. U najsvežijem sećanju je poraz na penale od Milana 2003. Doduše Nedved nije mogao da igra finalni meč i morao je Zambrota da izigrava krilo. Dosta je značio izostanak Nedveda koji je tada uz Del Piera, Trezegea i Davidsa bio najbolji igrač Juvea...
                                1996. u Rimu: Juventus - Ajaks 1:1 (Ravaneli - Litmanen, Vladimir Jugović u penal seriji postiže gol za titulu prvaka Evrope)

                                1997. u Minhenu: Juventus - Borusija Dortmund 1:3 (Alesandro Del Pjero - Karl Hajnc Ridle 2 gola, Lars Riken)

                                1998. u Amsterdamu: Juventus - Real Madrid 0:1 (Mijatović)



                                To finale na "Old Trafordu" 2003. godine je bilo jedno od najružnijih za gledanje u poslednjih 20tak godina.

                                Comment

                                Working...
                                X