Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lepi tekstovi,zna se da je Juve najpopularniji klub,ali eto i najomrazeniji jbg
    Neko i to mora biti..
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Kad si popularan ljudi te i vole i mrze

      Stoji to da je Juventus najpopularniji tim u Italiji. I stvarno bih voleo da ponovo Inter, Juventus i Milan budu najveći favoriti za titulu. samo se čeka Juve sada

      A lepo piše u tekstu. Derbi Italije - Derby d'Italia (najveći derbi u zemlji) je duel Intera i Juventusa!
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Slazem se da je najveci derbi,to sam znao i bio ubedjen,i jos je veci postao posle Kalcopolija derbi
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Naleteh na vest da je Juventus spreman da ponudi 18 miliona evra na Karlosa Eduarda, koji trenutno nastupa za Rubin.

          Comment


          • Juventus ce osvojiti Trofeo TIM kup, ukoliko Inter ne pobedi Milan posle 45 minuta

            Comment


            • Juve pobedio Milan sa 2-1 strelci Vidal i Matri i 1-1 sa Interom izgubio posle penala 6-7..
              Dobra igra protiv Intera slabije su poceli sa Milanom ali u nadoknadi je Matri postigao pobedonosni gol..
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Steta za taj primljen gol u nadoknadi, Matri glavom, a Abijati nije uopste obracao paznju, ali dobro ovo je nesto kao prijateljski kup.

                Comment


                • A da je Milan osvojio bilo bi veoma vazna pobeda bla bla
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Brojevi za ovu sezonu:

                    1 Buffon
                    2 Motta
                    3 Chiellini
                    5 Pazienza
                    6 Grosso
                    7 Pepe
                    8 Marchisio
                    9 Iaquinta
                    10 Del Piero
                    11 Amauri
                    13 Manninger
                    14 Vucinic
                    15 Barzagli
                    16 Ziegler
                    18 Quagliarella
                    19 Bonucci
                    20 Toni
                    21 Pirlo
                    22 Vidal
                    23 Grygera
                    25 Martinez
                    26 Lichtsteiner
                    27 Krasic
                    29 De Ceglie
                    30 Storari
                    32 Matri
                    33 Sorensen
                    34 Marrone
                    36 Pasquato

                    Jos Alex i lijevo krilo i super
                    He may not be one of the best, he certenaly is not the best that ever played this game, he is a great tennis player though, he is a showman capable of smiling when he is losing..He is Gael Monfils..

                    sigpic

                    Comment


                    • Amauri bi trebalo uskoro da napusti ekipu.Jedan problem manje.

                      Comment


                      • Bitno da je Vucinic tu.... Ima da deremo ove sezone....
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Vidi Indiga i on Juventino To care ima da deremo ove sezone

                          Comment


                          • Koliko sam ja ukapirao Juve je u prilicnom deficitu kada je vezni red u pitanju a tu prvenstveno mislim na klupu.U napadu natrpani a u sredini tanko.Fali jos neki prvoklasan CM uz Pirla
                            Last edited by milanche; 21-08-11, 07:26.

                            Comment


                            • Nisu u deficitu uopste.Jedini problem je sto nemamo nijedno levo krilo, mada cak i tu ako ne dodje ima par igraca koji mogu da igraju na toj poziciji(Krasic,Vidal, Markizio...).
                              Na tim pozicijama imamo Pirla, Vidala , Markizija, Paciencu i Ekdala.
                              Zar Ekdal nije uzeo dres sa brojem cetiri?Tako pise na transfermarketu.

                              Comment


                              • Ekdal presao u Kaljari ;)
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X