Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Odg: Juventus FC

    Dobra je ovo formacija mada Amauri bode oci.Ovako smo igrali protiv Sampdorije prosle godine,samo sto je trio iza napadaca bio Giovinco-Del Piero-Diego...tad smo ih unistili 5-1

    Comment


    • #92
      Odg: Juventus FC

      Ne razumem foru da stavi Amaurija umesto Trezegea..
      Da to sam primetio samo sto sada nema Giovinca i Del Piera *%@(D!RY-
      Ocekujem pobedu +*@WT*48*
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #93
        Odg: Juventus FC

        Pa dobro,mozda misli da za ovu tekmu mu treba takav profil napadaca,Amauri ume da sacuva loptu,prosledi...videcemo,jos malo $#^%RT

        Comment


        • #94
          Odg: Juventus FC

          Ne zaboravi dobar je u skoku... %QWT&W
          Valjda Del Neri zna sta radi $#^%RT
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #95
            Odg: Juventus FC

            Burdisso ipak resio da potpise za Romu. &8@^J Arsenal nudi 10 miliona + Clishy-ja za Mela. @R&}*

            Comment


            • #96
              Odg: Juventus FC

              Oni su ludi...Sta ce im Melo?
              Ali nama mogu da pomognu Clichy je fantastican bek samo da se ovo obistini.. #$&+|r
              Mozda bi trebalo da dovedu za svaki slucaj i Aoga ako se desi neka povreda.... (%fsd%&j
              Ali kako sam se nasmejao kada sam procitao da je Dzekin otac usao u pregovore sa Juveom oko transfera &*#GI(]
              Pa ako oni ne mogu da se dogovore ne znam ko ce.... h5g6k8
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #97
                Odg: Juventus FC

                Sto se Mela tice u pitanju je jos jedna izmisljotina.Decko je izjavio koliko juce da ga Juventus ne zanima i da ostaje u Arsenalu,a ionako Venger nije toliko prso.Realno,Juventus bi bio taj koji bi ovde trebao nesto da doplati.

                Comment


                • #98
                  Odg: Juventus FC

                  A gde si to cuo?
                  Jasno se pominjalo oko ovog transfera jos odavno i Venger je izjavio da zeli Mela...
                  Koga briga za misljenje Clichy a pita se klub.... @(*6sd$%
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #99
                    Odg: Juventus FC

                    Pregovara se jos uvek,Juve trazi 10 miliona + Clishy-ja Wnger nudi 6 miliona,videcemo sta ce biti na kraju.Dart nikako nije realno da Juventus treba da doplati,neznam odakle ti to,nije Clishy nista posebno da bi tako gledao.Melo je igrac koji je imao 2 odlicne sezone i jednu losu(proslu) igrao u prvoj postavi Brazila itd itd.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      O tome se pricalo ranije,a Wenger je nekoliko puta izjavio da nece pojacavati sredinu.

                      Clishi je klasa,2 sezone za redom najbolji levi bek u ligi,ali je prosle sezone dosta dugo bio povredjen,pa mu je trebalo nesto vremena da se vrati u formu.Melo je dobro igrao u Violi,na SP je bio izuzetno los,da ne pominjem sezonu u Juventusu.



                      Doduse,Wenger voli izazove,tako da verovatno postoje neke male sanse da ga dovede iskljucivo da bi pokazao da moze da ukroti njegov karakter.Tako je i Van Persi dosta podsecao na Balotelija danas pre nego sto je dosao u Arsenal.

                      Ali i da dodje do transfera,a siguran sam da nece,Wenger nece dati Clishija i 10 milki.Pa on za Messija ne bi dao 10 miliona.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Prica se i sada o ovome... @(*6sd$%
                        I Clichy jeste dobar ali nije najbolji levi bek.... &%@5w8&*
                        Ako ti uporedjujes Van Persija i Mela oni su suprotnost a Melo ce otici u Arsenal iako zarli da ostane... @(*6sd$%
                        Ne budi tako siguran da nece doci do transfera jer ima jos pun jedan mesec do kraja prelaznog roka,a Wenger mozda nece dati 10 miliona ali nije Juve dzaba dao Violi 20 miliona +Marchioni i C.Zaneti za Mela sto znaci da on vredi duplo vise od Clichy-a iako je u losoj formi.... 7@$**
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          LE: Shamrock Rovers - Juventus 0-2

                          Juve je opravdao ulogu favorita i pobedio Irce sa 2:0
                          Amauri je postigao 2 gola za pobedu u 3. i 75. minutu #$&+|r

                          A mi Amaurija smatrali za najslabijeg.... h5g6k8Valjda ce da igra ovako i celu sezonu samo tako nastavi @R&}*
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Murinjo zagrizao za Amaurija



                            Amauri bi mogao da se preseli u Madrid.

                            Žoze Murinjo razmatra mogućnost da u svoj tim dovede napadača Juventusa.

                            Kako prenose mediji, portugalski stručnjak je izrazio želju da u svoj tim dovede Brazilca, koji je sjajno igrao u pripremnim utakmicama Juventusa, a postigao je i oba pogotka za tim u meču LE protiv Šamrok Roversa.

                            Uprkos interesovanju kraljvskog kluba za Amaurija, uprava Juventusa je stavila do znanja da računa na Brazilca i u narednoj sezoni.

                            Ipak, možda bi neka primamljivija ponuda Reala mogla da izazove promene u stavu torinske ekipe.



                            Amauri se vraca polako u formu i mislim da od ovga nema nista +*@WT*48*
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Jbt ne mogu da verujem da bi Murinjo Amaurija u Realu!? Čovek odigrao katastrofalno prošlu sezonu...
                              Mada verovatno neće doći do ovoga.
                              Amauri možda sad dobije i poziv od Prandelija pošto je Prandeli najavio da svako ko je kvalitetan i ko ima želju da igra za Azure je dobrodošao. Spominju se kao i Tiago Mota i Zarate kao mogući italijanski reprezentativci.
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                Ma ko zna mozda su novinari sve to izmislili.A ovo za Azure je dobro treba da se podmladi ekipa i po meni Amauri treba da igra za Italiju jer njega nikada nece pozvati u reprezentaciju Brazila. @R&}*
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X