Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • auuu veoma zanimljivo,mogli bi imati dosta para u narednim sezonama..
    Inace Inler verovatno u Juventusu,a Marotta je ponudio Laziu za Lihstajner jednog od ovih igraca: Storrai,Amauri,Giandonato pa da ovaj bira,inace ako Storrari ode zamena bi mu bio Marcheti iz Kaljarija.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • ANDREA PIRLO
      251540_1899398536100_1575756463_1855699_2317593_n.jpg
      I jedan zanimljiv fotosop, moja zelja prelaznog roka
      195493_100000013934192_1569358_n.jpg

      Comment


      • Inler ipak u Juventusu

        Sastanak koji je trajao skoro 3h u Torinu je završen dobro za Juventus kako navodi ekspert za Italijanski mercato, GianLuca Di Marzio.
        Sastanku su prisustvovali Marotta i njegov pomoćnik Paratici i agnet Inlera. Prema riječima Di Marzia Inler bi uskoro trebao potpisati za Juve. Na sastanku je dogovoren ugovor od 4 godine i plata od 2,5 miliona po sezoni sa bonusima.
        Početkom sljedeće sedmice Marotta odlazi u Udine da se dogovori oko cijene Inlera koja bi trebala da iznosi max. 15 miliona eura.

        Ideeeeeemo Nadam se da je dosta sa ovim igracima u usponu, koji tek treba da se dokazu, da ne kazem "osrednjim" i da je sada na radu onaj krem koji je Marota najavljivao!!! ;)

        Comment


        • Dobrodosao Inler,sjajan igrac,znaci Melo ide iz Juventusa 90%,jer je dosao Inler.
          Sledeci Lihstajner,Bastos(Madjar iz PSV-a) i Aguero
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Dzaba vam sve, sledece sezone napadate Seriu B

            Comment


            • Bice, sta ce nam taj Madjar iz PSV-a.On ako dodje moze samo da greje klupu pored Martija,Kvaljarele i Del Pjera.Ovo samo kazem ako ovu prvu dvojicu koju sam naveo otkupe ugovore.

              Comment


              • Madjar nije spic i ima ime-Balas Dzudzak

                On je najbolji na levom krilu,a tu vam skripi ;)

                Comment


                • Mislio sam na istog, al mislio sam da igra napadaca.U pocetku je igrao, posle nisam pratio.
                  Bas me interesuje koliko ce da daju kesa za njega.

                  Comment


                  • Madjar igra krilo,levo bi bio odlican mada se i Sancez pominje...
                    Izgleda da Bastos mozda i nece doci jer postoje i druge ponude Juve-a za druge igrace.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • POstavljena je anketa pa glasajte
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ako Marotta ne dovede makar jedno veliko pojačanje onda je stvarno nesposoban!
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Mislim da hoce,a obecao je 3 velika pojacanja,sad videcemo.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Evo neceg zanimljivog,Conte najavio da su 3 pojacanja Ryberi,Nasni i Aguero

                            http://www.tuttosport.com/calcio/ser...parola+a+Conte

                            Jbg na Italijanskom je ali imate prevodilac
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Nasri i Ribery u JUVEU??? No way ;)

                              Evo sad se pojavilo kao zainteresovani za Rafaela i Vlensiju, mada vrlo verovatno nema ništa ni od ovoga...

                              http://www.football-italia.net/may29o.html
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Nani pogresno sam napisao ;)
                                Ne znam ja mislim da ce Aguero doci sigurno ali ko jos osim njega nemam pojma.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X