Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuuu odlican je,jedva cekam da pocne sezona da se oseti najzad atmosfera koa nekad
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • pa red je bio da se vrati juve na staze stare slave,za jaku seria a treba i jak juve kao i jaka roma i lazio

      Comment


      • Zanima me misljenje navijaca Juventusa o ovoj prici - http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-25m-Nani.html

        Mislite da ima imalo istine u ovome?
        sigpic

        Comment


        • Ma nista od toga,novinarska patka,ne bi Ferguson prodao Nanija,inace bi onda u drugom pravcu otisao Melo i plus bi dao pare Juve,tkao da se ovo odbacuje.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by 'bacpoola View Post
            Zanima me misljenje navijaca Juventusa o ovoj prici - http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-25m-Nani.html

            Mislite da ima imalo istine u ovome?
            Iskreno voelo bi pre Nanija no Bastosa, bilo bi to vise nego vrhunsko pojacanje! Ne smem ni da zamislim koliko bi se golova nadavao Luka Toni pored njega, ali koliko se samo igrace vezuje za juve ovih dana pa to nije normalno, tako da mislim da ovo nije ni blizu istini! Evo pominju se i Riberi, Dzeko, Kasani (mada za njega je moguce da ce i preci jer Juve juri dobrog spoljnjeg igraca)....

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Ma nista od toga,novinarska patka,ne bi Ferguson prodao Nanija,inace bi onda u drugom pravcu otisao Melo i plus bi dao pare Juve,tkao da se ovo odbacuje.
              Ferguson bi prodao Nanija za dobre pare veruj mi i za manje pare nasao bi adekvatnu zamenu.Ako je prodao Bekama i Ronalda,sto ne bi i Nanija.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Ferguson bi prodao Nanija za dobre pare veruj mi i za manje pare nasao bi adekvatnu zamenu.Ako je prodao Bekama i Ronalda,sto ne bi i Nanija.
                A pitanje je sta su sada dobre pare? Ne verujem da bi Juve, kao i neki treci klub dao za Nanija vise od 15m. Dakle, ako je 15m ono sto Fergi zeli velika je verovatnoca da ce Nani napustiti Junajted na leto, msm ne kazem da ce preci u Juve, ne verujem da hoce (ja bih pre vratio Djovinka iz Parme, nego sto bi doveo Nanija), vec da ce otici u neki sasvim treci klub...

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  A pitanje je sta su sada dobre pare? Ne verujem da bi Juve, kao i neki treci klub dao za Nanija vise od 15m. Dakle, ako je 15m ono sto Fergi zeli velika je verovatnoca da ce Nani napustiti Junajted na leto, msm ne kazem da ce preci u Juve, ne verujem da hoce (ja bih pre vratio Djovinka iz Parme, nego sto bi doveo Nanija), vec da ce otici u neki sasvim treci klub...
                  Pa ne kazem da bi ga Juve kupio vec kazem da Fergusonu ne bi bio problem da ga pusti.
                  sigpic

                  Comment


                  • SLUŽBENO: Ziegler potpisao za Juve


                    Reto Ziegler je kompletirao svoj prelazak iz Sampdorije u Juventus, Stara Dama je potvrdila...

                    Švicarac je prošao liječnički pregled u srijedu u Torinu a kasnije je stavio i svoj potpis na ugovor.
                    Lijevi bek, bivši igrač Tottenhama, potpisao je ugovor sa Bianconerima do 30.juna 2015.
                    Ziegler koji je u januaru bio jako blizu prelaska u Lazio, je u Juve došao bez odštete nakon što je njegov ugovor u Sampdoriji istekao.
                    "Jako sam sretan."rekao je novi član Juventusa. "Jučer sam prošao liječničke preglede i onda sam potpisao ugovor."
                    "Sve je prošlo odlično i jedva čekam da počnemo nositi dres Juventusa."
                    "Juventus je veliki klub, to je velika čast za mene i važan korak naprijed u mojoj karijeri."
                    "Sada mogu igrati sa šampionima te ću moći pokazati svoje kvalitete kao nogometaš."
                    "Ja sam bek koji voli napadati, ja sam tehnički igrač i mogu dati svježinu Juventusu."
                    Juventus je takodjer angažovao ranije ovoga tjedna i Pirla bez odštete.


                    Cisto da potvrdim


                    A danas se pojavila vest da dovodimo i Listajnera, kao i da su u toku pregovori sa Gokanom Inlerom...opet to jos nije nsita posebno, s obzirom da su najavljene bombe

                    Comment


                    • Marotta je rekao da se radi na dovodjenju vrhunskog centarfora... Baš me zanima da li će da ispuni ovo obećanje?
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • i evo nekoliko traceva:
                        Gazzetta: Juve blizu dovođenja Lichsteinera, Marchetti zamjena Buffonu


                        Prema današnjem izdanju Gazzetta dello Sport Juventus je veoma blizu kupnji Stephana Lichsteinera, Lazievog desnog beka.
                        U kombinaciji za tu poziciju je i dalje igrač Palerma Mattia Cassani.
                        S druge strane, sve je izglednija prodaja golmana Marca Storaria, a kao nova akvizicija na toj poziciji sve se više spominje Federico Marchetti.
                        Marchetti bi mogao otići iz Cagliaria za nešto više od 5 miliona eura, ali Juventus će se tu suočiti s konkurencijom jer su za njega zainteresirani Roma, Lazio i Udinese.
                        Ostaje nam da vidimo tko će ponuditi više.


                        Agent: Inler u Juve? Neću ništa


                        potvrditi


                        Agent švicarskog veznjaka potvrdio da Inler odlazi iz Udinesea, no da neće u Napoli kako se već mjesecima mislilo.
                        Gokhan Inler će ovog ljeta definitivno napustiti Udinese u preći u neki od najvećih talijanskih klubova, veoma moguće Juventus.

                        "Žao mi je zbog Pozza i De Laurentiisa, iako su imali dogovor izgubili su vrijeme. Ja sam u međuvremenu sklopio dogovor oko prelaska Inlera u drugi talijanski klub. Juventus? Neću ništa potvrditi, ali istina je da je posao završen i da je sam igrač veoma sretan. Nije pitanje novca. Da li će De Laurentiis i Pozzo opet pričati? Mogu pričati samo o Denisu ili Sanchezu, Inler neće preći u Napoli", rekao je agent reprezentativca Švicarske.

                        Gokhan Inler je u Udinese stigao iz Zuricha 2007. godine.


                        Juve poslao ponudu za Sancheza

                        Navodno je Juventus poslao jako primamljivu ponudu za igrača Udinesa Alexisa Sancheza...
                        Očekuje se da će Udinese prodati čileansku senzaciju nakon što je postao jedan od najtraženijih igrača u Europi.

                        Vjeruje se da je Man. City poslao ponudu za napadača, kao i inter za koje se smatra da su favoriti za angažovanje Sancheza.

                        Medjutim, prema pisanju La Gazzetta dello Sport, i Juventus je impresioniran igračem i poslao je ponudu za napadača.

                        La Gazzetta tvrdi da je Juve spreman ponuditi 35 milliona eura za Sancheza preko ljeta. No, kao dio posla, Juventus je spreman omogućiti Sanchezu da ostane u Udineseu za utakmice kvalifikacija Lige Prvaka prije prelaska. Juventus si može priuštiti da da Sanchez igra u Europi zato što gigant iz Torina neće igrati u Europi naredne sezone.

                        Juventus je završio sedmi ove sezone i svi očekuju da će Juve napraviti neke značajnije promjene u igračkom kadru.

                        Andrea Pirlo je već Juventusov kao i Reto Ziegler, a Antonio Conte će zamjeniti Gigi Del Neria na klupi Bianconera.


                        koliko ce se sve ovo ispostaviti tacnim videcemo na kraju

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Marotta je rekao da se radi na dovodjenju vrhunskog centarfora... Baš me zanima da li će da ispuni ovo obećanje?
                          Videcemo, u galvnom, Aguero je danas kako prenosi AS izjavio da prica sa Juventusaom nije nista konkretna, i da ce o buducem klubu odluciti kada se vrati sa odmora iz Argentine, ovde cu staviti tri tackice...

                          Comment


                          • A Beck iz Hoffenhaim-a izgleda više nije u kombinaciji za Juve?

                            Živo me interesuje kog će napadača Juve da dovede na leto?
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              A Beck iz Hoffenhaim-a izgleda više nije u kombinaciji za Juve?

                              Živo me interesuje kog će napadača Juve da dovede na leto?
                              Zasto ja mislim da ni Marota sam trenutno ne zna kog ce napadaca da dovede
                              Ma od ovih novinara ne zna se ko pije ko placa, svaki dan pet novih imena dolazi u Juve, dosadno ljudima

                              EDIT:Mozda je ovaj intervju odgovor na tvoje pitanje
                              Marotta: Pobjeđivanje je kategorički imperativ za Juventus


                              Generalni direktor Juventusa je za SKY dao izjavu u kojoj komentariše situaciju u klubu i osvrće se na mercato.
                              Marotta je odmah govorio o narednoj sezoni.

                              "Juventus se mora vratiti pobjeđivanju. Iduće sezone imamo moralnu obligaciju da se vratimo na vrh. Za iduću sezonu ćemo sačiniti tim od 24 fudbalera iako ne igramo evropska takmičenja jer ne želimo da se ponove neke stvari od prošle sezone. Učinit ćemo sve da se, kao što sam već rekao, vratimo pobjeđivanju i to je za nas kategorički imperativ."

                              Nastavio je o trenerima.

                              "Nikada se nisam susreo sa Manciniem, ali mi imamo veoma dobar odnos i razumijevanje još iz vremena Sampdorie. On radi veoma dobar posao u Cityju i tu se zaustavlja svaka priča. Sa Conteom smo već odlučili o budućnosti našeg programa. Conte poznaje okruženje, mnogo je osvojio kao igrač, bio je lider tima, može mnogo toga da donese klubu."

                              "Mi radimo da se pojačamo. Zajedno dijelimo iskustva iz prošle sezone i, iako je bila razočaravajuća, veoma je važno napraviti analize i na osnovu njih planirati boljitak. Mi želimo da se pojačamo, želimo se vratiti na vrh."

                              O mercatu:

                              "Da li će doći jedan od trojca Aguero, Tevez i Benzema? To je taj profil i kvalitet igrača kojeg tražimo. Inler? Za Inlera su zainteresovani svi veliki klubovi, ne samo mi. Bez obzira što ne igramo u Evropi mnogi igrači su već pristali da nose dres Juventusa i to je dobar znak. Quagliarella? Povreda Quagliarelle je došla u najgorem mogućem trenutku. Ona nije opravdanje za ostatak prvenstva, no gubitkom Quagliarelle i De Cegliea izgubili smo korak za timovima ispred. Fabio je odličan fudbaler. Džeko? Trebamo nastojati sanjati."

                              "Da li sam razgovarao sa Mazzarriem? Neću da demantujem da sam razgovarao sa mnogo trenera i igrača budući da sam godinama u fudbalu i to je rutina. Nikada nisam želio Mazzarria dovesti za trenera jer imamo odlične odnose sa Napoliem i nismo željeli da destabilizujemo tamošnje okruženje", završio je Marotta.
                              Veseli se zrikavi
                              Last edited by Brajkula; 26-05-11, 20:42.

                              Comment


                              • Evo jedan zanimljiv komentar koji sam iskopa na jednom od Juventusovih forum:
                                Ozbiljno se obavljaju opregovori sa Bejlijem koji je jednomm nogom u Juventusu.Dolaskomm Inlera,Pirla,Pacijence nece imati mesta za Mela.Rednap je izjavio da mu fali igrac klase Mela+Amaurija kojeg jako ceni,i plus 22 miliona Evra.A dobice po sezoni cisto 5 miliona Evra,500000 vise nego sad Amauri.Mediji javjaju da je posao oko Lihtenstajnera pri kraju.Po savetu Modjija Juve je odustao od Teveza jer ima necistu glavu.Oko Teveza se konsultuvao Lipi sa Ferugsonom i istopreneo misljenje Anjeliju.Izjava Elkana je bila da je Juventus i Ferari prestiz porodice i rastuce moci Exor spa i Fiata,koji ovih dana preuzima Krajsler za godinu dana preuzece 70 posto Krajslera i racuna se da ce Fiat spa ujedinjen sa Krajslerom imati profit oko 5,6 milijardi dolara i promet od 140 milijardi dolara,plus Fiat spa industrijski koji ce imati profit oko 2 milijarde i promet od 40 milijardi.Zato porodica insistira da Juventus bude stari najbolji,i najveci i nece zaliti novac.Jer po izjavi porodice po njima Ferari i Juventus su dva najvaznija dragulja i stvar prestiza
                                Veoma zanimljivo! ;)
                                Last edited by Brajkula; 27-05-11, 13:53.

                                Comment

                                Working...
                                X