Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Conte: Moj Juve će imati muda!

    Budući trener Juventusa Antonio Conte dao je veoma zanimljivu i može se reći veoma emotivnu izjavu o "budućem" Juventusu. O "mercatu" sa Marottom i Agnelliem...

    Conte je napomenuo da je zadovoljan dovodjenjem Andree Pirla za koga je rekao da je veliki igrač i da će dosta značiti njegovom timu, takodje rekao je kako Juventus mora "dominirati" u posedu lopte a da je Pirlo pravi čovek za takvu vrstu igre.

    "Ja ću učiniti sve što se tiče saradnje sa Andreom i Marottom i Parataciem. Pirlo će igrati na mestu kao i svi vezni igrači. Polje će dati konačnu presudu i nadam se da neće razočarati. Ja ne želim da ikoga razočaram. Ja volim da pobedjujem. Ja ne mogu stojati i smejati se a da sam na kraju izgubio utakmicu. To ni igrači ne smeju da rade. To je način da u meni proradi jos veći bes"

    "Ja vas uveravam da će igrači posle svake utakmice teren ostaviti znojnim i da će im dresovi biti mokri. Kada pobede ja ću im prvi čestitati al vam kažem da će moji momci da tuku protivnike."

    "Uvek se moramo poboljšavati i uvek moramo ići ka tome. Igrači od prvog dana moraju da shvate da moraju da čine sve najbolje"

    "Moji timovi imaju jasan izgled. Organizacija i mašta u ofanzivi. Moj tim ne sme da odustane od verovanja u svoju sposobnost. Kao igrač sam podneo dosta žrtvi da bi pobedio i da bi uspeo. To je bitno i to ću svaki dan da prenosim na svoje igrače. Kad izadju na teren,moraju da opravdaju dres koji nose. Znam da je Juventusova majica teška"
    rekao je Antonio Conte.

    Kakav kralj ovaj Conte
    Inace Pirlo i Pazienza su na lekarskim pregledim i oni ce biti prvo pojacanje Juventusa u ovoj sezoni,pregovori oko Kvaljarele se nastavljaju on vredi 10.5 miliona evra , dogovor nije postignut jer Marotta zeli da spusti cenu,a Conte je izjavio da racuna na Sissoka dakle Momo ostaje u Juventusu verovatno.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Nije mi jasno sta ce im Pacienca pored Pirla, Markizija, Sisokoa, Mela (mada kapiram da ce ga ove godine prodati), a pricaju i o Pastoreu!?
      Pored ovoga Reto Cigler, bek Sampa je gotovo u Juveu....za sada jos nista od toliko najavljivane svetske klase pojacanja (sem naravno Pirla, mada i za njega mislim da je u poznim fudbalskim godinama, videcemo).
      A da li cemo videti Pastorea, Bastosa, Aguera i najavljivane u Juve-u, leto ce pokazati, nadajmo se

      Comment


      • To sam se i ja pitao,ali mora se racunati i na povrede ipak...Nije los,videcemo.
        Bastos i Beck pred potpisom to je dobro,Za Ziglera nisam siguran ali on je sasvim solidan.
        Prica se dosta oko Aguera 45 miliona trazi Atletiko i sam Aguero je izjavio da zeli da ode i Madrida.Real nece da ga kupi jer postoji dogovor izmedju dva kluba o ne kupovanju igraca,a po kladionicama je Juve najveci favorit za dovodjenje Aguera posle njega Liverpul i City,mada se i Brsa pominje.Bilo bi lepo dovesti ga onda bi imali 5 napdaca kvalitetnih Aguero i Matri verovaqtno u 11 a Alex,Toni i Kvaljarela bi bili verovatno na klupi,mada videcemo,Mercato je tek poceo.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ako Juve ima tih 45 miliona, Aguero je vas

          Nadam se da nece otici u Celzi ili City...mada nikad se ne zna.

          Comment


          • Juventus: Stigao Pirlo!

            Pirlo u Juveu!

            Andrea Pirlo je napustio Milan i od sledeće sezone braniće boje kluba iz Torina.

            Na zvaničnom sajtu italijanskog kluba stoji vest da je Pirlo rano jutros u klinici "Fornaca di Sessant" odradio rutinske medicinske preglede i da će iskusni vezista u narednih nekoliko dana potpisati ugovor sa "Starom Damom" i ozvaničiti početak saradnje.

            Dojučerašnji kreator igre Milana biće prvo pojačanje Juventusa za narednu sezonu za koju se najavljuje ponovno renoviranje ekipe.





            Sretno u novom klubu i sve najbolje majstore

            I hvala ti za sve sto si uradio u Milanu




            Comment


            • Rossonero, minut pre ove tvoje informacije sam postovao na "FK Celsi", i podelio s forumašima svoj stav da bi bilo dobro, možda, da se Pirlo nađe bar dve godine u ekipi Čelsija... Ali, raduje me i njegov dolazau u "Staru damu"... Ćao!

              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

              Comment


              • Pa dobio je Juve jednog odlicnog i veoma iskusnog igraca,nije bitno sto ima 31 godinu,on moze da igra jos 3 godine sigurno.
                On je jedini igrac u Milanu uz Maldinija kog sam postovao i voleo,pa dobrodosao Pirlo
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Pirlo,jedan od onih koji treba da se nadju u najboljoj postavi prethodne decenije.Majstor ce sigurno biti odlicno pojacanje ukoliko ne bude povreda,to je jedini problem.
                  sigpic

                  Comment


                  • Evo za Aguera ;)


                    Svetske kladionice: Juventus favorit za potpis Aguera

                    Juventus 2.0, Real 6.0, Chelsea & City 9.00, Liverpool 11.00 Milan & Inter 26.00
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Veceras je na prijateljskoj, a ujedno i oprostajnoj utakmici Garry-a Neville-a Juventus savladao Manchester sa 2-1 evo golova mladi Giandonato je postigao odlican gol...

                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Pa dobio je Juve jednog odlicnog i veoma iskusnog igraca,nije bitno sto ima 31 godinu,on moze da igra jos 3 godine sigurno.
                        On je jedini igrac u Milanu uz Maldinija kog sam postovao i voleo,pa dobrodosao Pirlo
                        Tacno, ali ne zaboravi i face kakve su Pipo Inzagi, pa i Djenaro Gatuzo i oni su svakako za postovanje!
                        Pacienca danas na pregledima, a Cigler do kraja nedelje obojica za dz, iskreno dva glupa transfera, prica se kako raspolazemo sa 100 milki za prelazni rok, a vamo dovodimo prosecne igrace za dz. Opet, sve ovo ce biti ok isdejstvuju Aguera, Pastorea i Bastosa! Da treba nam i desni bek, tu smo tanki da tanji ne mozemo biti, a mozda i jedan stoper, prica se da Konte dovodi Masiela (na menadzeru nije los ahhahaha, sada ozbiljno nisam ga mnogo gleda pa ne mogu da sudim)
                        ...........Bufon...........
                        bek Bonuci Kjelini Cigler
                        ............Pirlo.............
                        ....Pastore Markizio.....
                        .Krasic...........Bastos..
                        ..........Aguero...........
                        Fosna:Storari, Barzalji, Mota, De Celje, Sorensen, Pacienca, Sisoko, Melo, Djandonato, Martinez, Pepe, Kvaljarela, Matri, Del Piero (naravno ako svi ovi koji su na dvojnoj ostanu)
                        Zivote al bi mleli redom po svetu
                        Last edited by Brajkula; 25-05-11, 10:27.

                        Comment


                        • Lepo je sve to, ali sto bi Pastore i Kun Aguero dosli, a Juve ne igra u Evropi ?
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Juve je najblizi dovodjenju Aguera pa daj sta je 45 milki za Aguera kad imas 100 milki...
                            Ostaje 20 milki za Bastosa i jos da otkupimo Matrija i Kvalju i eto posla...
                            Inace i Beck ce doci za 6-8 milki evo moje procene ;)

                            Buffon,Beck,Bonuci,Chielini,Zigler,Pirlo,Marchisio ,Krasic,Basots,Aguero,Matri(Kvalja)
                            Izmena:Storrari,Barzagli,De Ceglie,Grosso,Sorensen,Sissoko,Melo,Pazienza,Djand onato,Alex,Toni,Kvalja(Matri)



                            Inace Marotta je ponudio 340 milki za Aguera nisu ludi da prime to sigurno,mogao je bar 40 ako nista drugo.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Lepo je sve to, ali sto bi Pastore i Kun Aguero dosli, a Juve ne igra u Evropi ?
                              Pa da bi one tamo godine igrali LS
                              Realno ni Atletiko Madrid, kao i Palermo ne mogu da se porede sa klubom kao sto je Juve!

                              Comment


                              • Nove slike novog stadiona, velelepno zdanje, nema sta! Ostavio sam samo linkove, nisam hteo kao slike jer bi to realno ugusilo stranu, a mozda neko ima losiji net, pa bi ga to kocilo, zbog toga....bilo kako bilo uzivajte Juventini ;)
                                http://c.photoshelter.com/img-get/I0...-Juve-4579.jpg

                                http://c.photoshelter.com/img-get/I0...-Juve-4576.jpg

                                http://c.photoshelter.com/img-get/I0...-Juve-4578.jpg

                                http://c.photoshelter.com/img-get/I0...-Juve-4581.jpg

                                http://c.photoshelter.com/img-get/I0...-Juve-4580.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X