Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ekskluzivni intervju Michela Bastosa:"Ja sam imao mnogo ličnih priznanja, ali mislim da je već vreme da pored tih priznanja osvojim i velike trofeje. Želim da predjem u Juventus, to sam želeo i prošle godine ali sada ću nositi crno-beli dres sigurno!"
    "Za moju karijeru tata je najzaslužniji, ja sam od njega nasledio gene fudbalera. On je svoju karijeru prekinuo u 25-toj godini zbog porodičnih problema. Danas je moj najveći navijač, za njega nakon velike tragedije kada je izgubio sina inače mog brata blizanca veoma je važno da imate neku osobu koja ima dobru karijeru i koja je postala poznati fudbaler" rekao je budući fudbaler Juventusa Michel Bastos.
    Pirlo se i dalje necka nesto,videcemo sta ce biti,Martinez ide u Fiorentinu a Montollino bi trebao doci,mada se pricalo i da ide u Inter,sad ne znam tacno sta se tu desava,Real odbio ponudu Juventusa za Benzemu,a agenti Aguera su u Torinu i treba da se sastanu sa Marottom,ali i o Sissoku koji bi trebao biti ukljucen oko transfera Aguera.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Mercato Juve: Boas, Aguero, Montolivo...


      Posle još jednog razočaravajućeg rezultata i poraza od Parme u Juventusu se nameće potreba za hitnu akciju od strane rukovodstva.

      Klub čiji je generalni direktor Beppe Marotta kako izveštava "Corriere dello Sport" već radi na tome da "regeneriše" ekipu Juventusa.

      Počinje se od klupe gde je već izvesno da će sadašnji trener Luigi Del Neri dobiti otkaz na kraju sezone. Što se tiče njegovih naslednika ima više opcija medjutim trener Porta Villas Boas je najveća želja svih u klubu i za njega se smatra da bi predstavljao pravog trenera za budući Juventus. Nakon njega tu je i Van Gaal koji je nekoliko kola pre kraja prvenstva dobio otkaz u Bayernu i sada je bez angažmana. Alternative su italijanski stručnjaci Antonio Conte i Walter Mazzari mada se oni sve manje pominju.

      U ovom prelaznom roku može se sa sigurnošću reći da će Juventus kupiti jedno veliko ime u napadu. Generalni direktor Juventusa je zajedno sa Paraticiem pre nekoliko dana bio na sastanku sa Florentinom Peresom predsednikom Reala na kome su razgovarali o Karimu Benzemi. Ipak Benzema će ostati pusta želja čelnika Juventusa jer je Real odbio ponudu a i agent ovog igrača je nagovestio da je Karim srećan u Madridu. Sada su sve "oči" uperene u mladog napadača Atletico Madrida Sergia Kun Aguera.

      Kako izveštavaju italijanski mediji predstavnici Kun Aguera će tokom ove nedelje doći u Torino na pregovore, takodje jedan od agenata Aguera je takodje i zastupnik Mohameda Sissoka.

      Što se sredine tiče Juventus želi da pregovara sa Liverpoolom oko Aquilania ali samo pod Juventusovim uslovima. Liverpool je postavio otkupnu cenu 16.000.000 eura što je previše za Juventus pa će "Stara dama" pokušati da spusti tu cenu ako do toga ne dodje sva je prilika da će Juventus dovesti Ricarda Montoliva iz Fiorentine. Čelnici Juventusa igraju na tu kartu da je Viola do sada pokazala interesovanje za Martineza, Amauria i Giandonata.

      Uprkos dokapitalizacije Juventus će iskoristiti i činjenicu da postoji nekoliko dobrih fudbalera kojima na kraju sezone ističe ugovor. Prvi od njih je Andrea Pirlo koji po svemu sudeći i pored velike želje da produži ugovor sa Milanom to neće učiniti. Odmakao je Juventus sa njim u pregovorima da se Pirlo čak raspitivao gde da kupi kuću u Torinu. Nakon njega u klub bi "besplatno" trebali da stignu Michele Pazienza iz Napolia i Reto Ziegler iz Sampdorie.

      Takodje ne treba zaboraviti na Michela Bastosa koji je juče izjavio da želi da predje u Juventus nakon čega je i predsednik Lyona to potvrdio i rekao kako će Bastos ubrzo dobiti pasoš EU.

      Pa videcemo,bilo bi lepo da se svi ovi transferi ostvare,no videcemo,Del Neri ODLAZI!!!!

      I da covek je rekao "Ne razmisljam da dam ostavku,ja trenutno dajem sve od sebe i najbolje vodim klub sto mogu"
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Ko god dodje od igraca bice od koristi, a koji god dodje trener ili ako ostane ovaj debil sjebace celu ekipu.
        Samo mi je drago da se vise ne prica o odlasku Bufona.

        Comment


        • Ma ja msa znao da od odlaska nema nista,jer je Gigi sam izjavio da ostaje u klubu,nego novinari sve izokrenu.Za sada su potvrdjena 2 dolaska Beck i Bastos,videcemo ko ce jos doci,voleo bih Lippija da vidim na mestu trenera,ali to je smao zelja.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Conte na korak od Juventusa



            Antonio Conte je trenutno najbiliži u trci da postane novi trener Juventusa i da zamjeni Gigi Del Nerija.

            Očekuje se da Del Neri dobije otkaz na kraju ove sezone i sve je izvjesnije da će ga zamjeniti bivši igrač Juventusa.

            Prema izvještajima, Conte je u nedjelju uveče u Milanu razgovarao sa Beppe Marottom i njegovim asistentom Fabiom Paraticijem.

            Conte, koji je bio kapiten ekipe kao igrač, očigledno je pristao na dvogodišnji ugovor vrijedan 1,5 miliona evra po sezoni.

            Ova informacija i finansijski detalji pojavili su se samo dan nakon što su iz Siene poručili da je Conte dostupan za Juventus.

            Pa bolje on nego Del Neri iako sam za opciju Lippi ili Boas sto je nemoguce.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Marchisio produzio ugovor sa Juventusom do 2016. godine,Conte skoro sigurno od sledece sezone na klupi Juventusa,Djenova zainteresovana za Amaurija,Conte je izjavio jednom prilikom da bi zeleo u Juventusu videti Hernanesa iz Lazia,i tako to...
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Del Neri dobio otkaz i najverovatnije Conte postaje novi trener...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • E bilo je vreme da dobije otkaz,Konte je izjavio da nije nista potpisao i da i dalje nije kontaktirao upravu...
                  Pirlo u Juventusu Allegri izjavio ;)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Juve opet menja trenera

                    Aj neka bude sledeći malo bolji od prethodnih
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Ferrara,Ranieri,Del eri..
                      Nece ni Conte nesto vise doprineti Juventusu,mozda eventualno 5-6 mesto,tesko da ce odvesti Juve u LS,mada evo uspeo je da vrati Sienu u Seriu A.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Mazzari uveo drugi tim da igra,ostavio Kanavara,Hamsika i Lavezia na klupi..
                        Del Neri stavio napad Toni-Alex a najzad stavio Hasu u startnu postavu
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Napoli dao gol iz jedne sanse,Alex pogodio 2 puta precku,igra katastrofa,Krasa 2 pasa ne moze da veze...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Matri za 2-2

                            Na kraju 2-2 neresen rezultat realan,Juve na kraju 7. mesto,LDN otkaz Conte verovatno na klupi nadam se da ce sledece sezone biti bolje...
                            Matrija otkupiti decko na 13 utakmica 8 pogodaka i nadam se da ce Juve sledece sezone uci u LS

                            FORZA JUVE!!!
                            Last edited by bice; 22-05-11, 21:40.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Pa trebace bas da se potrude, posto od sledece sezone trece mesto donosi kvalifikacije za LS.a Prva dva ce sigurno biti Milan i Inter.

                              Comment


                              • "Stara dama", iz Torina, zaista bi trebalo da se malo 'dotera', utegne, isprsi, popne na štikle, promeni šešir, nabaci nove 'krpice', našminka...
                                Pa da opet 'uzburka' Italiju i Evropu! Uvek sam rado gledao 'Juve'... Nedostaju na jačoj fudbalskoj sceni. Valjda će se nešto promeniti - nabolje!

                                "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                                Comment

                                Working...
                                X