Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imali smo ovakav u 90'-im sezona Juve sa slicnim dresom osvojio LS,mozda se ponovi
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Juve blizu dovodjenja Montoliva,Beck je novo pojacanje jos samo da se dogovore oko visine transfera Marotta daje 6 miliona predsednik Hofenfajma trazi 8,ali bice to reseno,Bastos je vec u Francuskim novinama vidjen u Juventusu ali on ceka kraj sezone i preogovori sa njim pocinju u junu,jer on treba da potpise klubovi su se dogovorili oko 18 miliona je transfer,a Marotta se kako se nezvanicno saznaje danas video sa agentom Sergia Kun Aguera kkao je rekao njegov agent nista konkretno nema ali bi Aguero zeleo da zaigra u nekom velikom klubu, i najnovija vest o Pastoreu naime Zamparini je rekao da Pastore prelazi u jedan veliki klub a taj klub je iz Italije,sad u igri su ROMA,MILAN,INTER I naravno JUVENTUS.
      Inace Marotta je rekao da je dobar prijatelj sa Zamparinijem pa bi mogli da vidimo Pastorea u Juventusu sledece sezone mozda a cena bi bila oko 25 miliona,ali za sada nije potvrdjeno da li je ovo istina.

      Toliko od mene to su trenutno najsvezije vesti o Juventusu
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Evo kako se objasnjavaju ti dresovi posto vidim da niste upuceni, pri osnivanju kluba Juve je narucio dresove iz Engleske (kolevke fudbala), trazili su iste dresove kao Notingem Forest (koji je tada bio jako popularan klub), crveno bele (ili roze bele) ali su im greskom poslali iste kao Nots Kaunti, dakle crno-bele. Zbog toga danas koriste crno-bele dresove, a vracaju tu varijanu da im rezervni budu roze boje.
        Sto se tice transfera voleo bih da vidim Kuda u Juveu. Drugo, nzm zasto je na ceni taj bek iz Hofenhajma, meni se licno ne dopada, nista posebno, dakle mislim da sa njim ne dobijamo nista. Montolivo je perfektan igrac, ali ako njega dovedu ne verujem da ce i Pastorea. Bastos je perverzija, i bio bih veoma zadovoljan ako bi nam se pridruzio, mada mislim da on ima najvece sanse da to ucini od pomenutih.

        Comment


        • Cuo sam za tu pricu o dresovima,nego da se vratimo mi malo na Kvaljarelu on se potpuno oporavio i bice spreman za mec sa Kjevom i sad videcemo hoce li ga LDN ubaciti u igru,verovatno kao zamenu posto ce tesko on biti odmah u startnu postavu,ali je bitno da se vratio
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • PA po meni je svakako bolji Beck od bilo kog desnog beka kojeg imamo(i koje smo imali od odlaska Zambtore).S obzirom kakve je Juventus srece u prethodnim prelaznim rokovima poslovao dobro je sto je njega uzeo.Posto ne verujem da bi uspeli da dovedu Gregori Van der Vila iz Ajaksa.Ne pada mi na pamet nijedan dobar desni bek,a da kosta manje od 10 miliona evra.
            A svakako nam trebaju pojacanja na pozicijama levog i desnog beka posto tu najvise skripi.

            Comment


            • Beck potpisuje sledece nedelje a u Juventus bi mogao da dodje u Paolo Ferereria na pozciji levog beka mada moze on i levo i desno,tako se prica ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Pirlo sigurno potpisuje za Juventus


                Pomoćni trener rosonera, Mauro Tasoti potvrdio da se plejmejker ne nalazi u planovima trenera za narednu sezonu. Andrea Pirlo sada sigurno neće igrati za Milan sledeće sezone, pošto je stigla i potvrda od strane Alegrijevog pomoćnika, Maura Tasotija ...

                Pirlov ugovor sa novim šampionima Italije ističe 30. juna ove godine, pa će on sreću potražiti na drugom mestu.

                Alegri želi igrača sa više defanzivnih karakteristika, za razliku od Andree, koji nije za poziciju iza odbrane. Želeli smo da vidimo kakva će da mu bude sporedna uloga, ali on je imao komplikacije sa povredama, koje su ga odvojile sa terena na nekoliko meseci. U svakom slučaju, Pirlo ostaje važan igrač za Milan i za italijanski fudbal uopšte, rekao je Tasoti.

                Dogovor Pirla i uprave nije postignut, a one će kao slobodan igrač najverovatnije u Juventus.

                Izvor:http://www.sportske.net/vest/medjuna...rla-42104.html

                Odlicno
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ију, ију колико лепих вести
                  Биће сабијање, видим ја
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Beck,Pirlo,Bastos... ko li je sledeci
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Vidi sada ooo Boze od 2-0 do 2-2 ajde bre nmg da verujem......2 gola za 2 minuta.....jooooj
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • dal je moguce da je neka ekipa ovolko glupa vodi 2-0 za 2 min 2-2...

                        Comment


                        • Cezena,Katanija,Kjevo od 2-0 do 2-2

                          Eto,sve zbog majmuncine LDN-a,teraj se majmune jedan iz Juventusa,ni za sta nisi,kakav a LS pa sta cemo tamo samo da se brukamo bezveze,posle ovog kola cudo mora da se desi e voleo bih da ne prodjemo ni u LE da ovaj konj ode iz Juventusa,jos je rekao pre tekme :VERUJEM DA CU I NAREDNE SEZONE OSTATI NA KLUPI JUVENTUSA"
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Само нек верује дебил. Катастрофа бре, верујем да они играју онако лоше само због њега ...
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Martinez verovatno u Fiorentini,Melo bi mogao da napusti klub i ode i Premijer ligu,a Krasic i Marchisio su suspendovani za mec sa Parmom,to ne valja..
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Pastore, Agüero i Pirlo na meti Juventusa

                                Nakon razočaravajuće sezone u Juventusu se spremaju na dovođenje pojačanja kojima bi se od sljedeće sezone upustili u borbu za trofeje...

                                Talijanski mediji pišu kako je tvrtka Exor, u čijem je vlasništvu torinski nogometni klub, spremna uložiti 100 i više milijuna eura u dovođenje zvučnih imena.

                                Prema navodima Gazzette dello Sport, Juveova prva akvizicija bit će veteran u redovima Milana Andrea Pirlo (31) kojem aktualni ugovor s Milanom istječe na kraju sezone, pa će ga "stara dama" moći dovesti bez odštete, te će morati zadovoljiti tek njegova primanja u visini od 3 milijuna eura godišnje.

                                Nakon Pirla, navodno će Juve pokušati posegnuti za 21-godišnjim argentinskim veznjakom Palerma Javierom Pastoreom, igračem čije se nogometni talent uspoređuje s veličinama poput Michela Platinija i Zinedinea Zidanea. Za njega bi Juve mogao iskrcati pravo bogatstvo budući je predsjednik Palerma Maurizio Zamparini nedavno izjavio kako ga ne namjerava pustiti za odštetu manju od 60 milijuna eura.

                                Treće ime koje se najnovije spominje u kontekstu potencijalnog transfera je argentinski napadač Atletico Madrida Sergio Agüero koji je pod ugovorom do 2014. godine. Njegovu vrijednost Transfermarkt.de procijenjuje na 36 milijuna eura.

                                Comment

                                Working...
                                X