Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da,Del Neri je upropastio Juve,ono juce je jedva dobijeno s obzirom da je igra bila ravna 0,ali eto uvek nas pogleda sreca protiv Lacia
    Sad samo polako da dobijemo Kjevo i onda da se pomolimo da se desi cudu u Parmi i da dobijemo Napoli u Torinu.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Vazna pobeda za -4 od 4. mesta,eto da smo pobedili Kataniju bilo bi -2 ali jbg evo raspored sva 4. kluba do kraja Juventus ima najtezi posao mada ni Udine nema bas lak:

      36. kolo:
      roma-milan
      udinese-lazio
      juventus-chievo

      37. kolo:

      catania-roma
      chievo-udinese
      parma-juventus
      lazio-genova

      38. kolo:

      juventus-napoli
      roma-sampdoria
      udinese-milan
      lecce-lazio

      FORZA JUVE!!!!
      Ne bih rekao da imamo najtezi posao, pogledaj samo Udine i Romu. Iskreno, Lacio je trenutno u najboljoj poziciji, prvo sto se tice rasporeda, drugo, u prednosti je u odnosu na konkurente sto se bodova tice!
      Last edited by Brajkula; 03-05-11, 14:12.

      Comment


      • Pa Kjevo i nije tezak ali ipak kako Juve zna kiksnuti protiv slabijih ne bi me cudilo ni sad,posle gostovanje Parmi i kuci sa Napolijem,tesko je,Udine favorit protiv Lazia kod kuce realno posle Kjevo tu moze i nereseno i na kraju da izgube nekako od Milana kuci,to je malo nerealno,Roma ima najlaksi sem Milana onda gostuju KAtaniji ali opettu ogu da pobede i u poslednjem kolu sa Sampdorijom koja ne moze da se sastavi posle odlaska Kasana i Pazzinija,i na kraju Lazio koji kao sto si rekao u najboljem polozaju ali opet gostuju Udineseu pa onda docekuju Djenovu tu ce da dobiju i onda gostovanje Leceu tu je manje realno da izgube po meni,ali opet videcemo ;)
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Danas je legenda Juventusa i nas kapiten Alex Del Piero produzio ugovor na jos jednu godinu tako da ce imati priliku da igra na novom stadionu, jos jednu sezonu cemo gledati GRANDE ALEXA
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Drago mi je zbog Pinturičija, legenda će igrati još minimum godinu dana.

            Veliki gospodin, ne znam da li je nekad rekao nešto loše za Inter!
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Bas je sjajan covek,ja ne znam jeli on u skorije vreme dobio zuti karton,na nekom mecu,nikad nista lose nije rekao ni za koga,bravi gospodin...
              Zaneti,Alex,Maldini,Totti legende velike 4 mada u Italiji ima sada dosta vise klubova koji su u vrhu,ali ova cetvorica su legende sadasnje,dobro Maldini ne igra vise ali sam ga uvek postovao...
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Za ovu prvu trojicu se slažem da su gospodini, ali Totti je isto prgav po potrebi

                Da je igračina jeste ali nije baš gospodin kao Del Piero.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Dobro Totti je legenda nikako nije gospodin,on voli da se "bije" na terenu tako reci,ali je svakako legenda Rome.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Danas je legenda Juventusa i nas kapiten Alex Del Piero produzio ugovor na jos jednu godinu tako da ce imati priliku da igra na novom stadionu, jos jednu sezonu cemo gledati GRANDE ALEXA

                    Comment


                    • Samo da pitam, kako objasnjavate ovaj dres, sta je u pitanju ?

                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Ne znam kako to da objasnim
                        Mozda za sledecu sezonu mada ne verujem ;)
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Veruj brate, to vam je novi gostujuci dres, potvrđeno! ;)

                          Nadam se da vam je domaci bolji.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Hhaha nisam znao,ali lepo izgleda ovo roze,verovatno domaci ono standardno crno-belo,imao je Juve roze slicno ovom dresu,pa i plavo je boli,sivo,zuto,skoro sve boje
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Sta je ovo?Poceli smo da kopiramo Palermo.Nece Juventusu ici gostujuci mecevi s obizom u kojim ce dresovima da igraju.

                              Comment


                              • Аааа мени су до јаја дресови. Мислим било би глупо да су први, ал пошто су за гостовања, онда до јаја
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X