Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Juventus FC

    Jedan od boljih trenera mladjih.Stvarno svaka cast za ovo sto radi.Voleo bih da predje u Juve ali to su zelje. +-*^%*
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Re: Juventus FC

      Marotta ne odustaje od Elije(nezvanicno)


      @R&}*
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Re: Juventus FC

        Kandidati za klupu Juventusa


        Fabio Capello Luciano Spalletti Antonio Conte (41) kao igrač Juventusa je osvojio sve. Petnest trofeja za trinest godina provedenih u klubu, a jedino pitanje je kada će a ne da li će postati trener Juventusa. Odnosno glavno pitanje je da li je sada pravi trenutak za njega.


        + Marcello Lippi Gianluca Vialli Andre Villas
        &+I}\ Sad sve su ovo spekulacije,a pominje se i Luj Van Gaal kao moguca zamena Del Nerija.Mada najvece sanse da preuzme klupu Juventusa ima Spaleti,ali videcemo. @(*6sd$%
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Comment


          • Re: Juventus FC

            Znas kako,slazem se,nije Del Neri trener sa kojim moze da se osvoji scudetto,al ne moze niko da me uveri da ne mozemo sa njim do 4 mesta,licno prvi i osnovni problem Juventusa otkad se vratio u Seriju A smatram da su povrede.Ne moze da se pravi rezultat ako ti po sezoni imas 60+ povreda,ocigledno da je problem u Vinovu,jer smo sve druge opcije iscrpeli,realno ako De Bellis nije mogao da dovede ekipu u fizicku spremu do vrhunca onda niko ne moze.(Sampdorija je prosle sezone imala ukupno tri duze povrede za celu sezonu,kad kazem duze znaci vise od nedelju dana).

            Drugi problem vidim u igracima,ocigledno da mnogi ne znaju za kakav klub igraju i nisu svesni obaveze koja im je stavljena na pleca zajedno sa dresom.Sto se tice ove sezone jos uvek verujem da mozemo do 4 mesta iako to nije realno,mislim da ova ekipa to moze,pitanje je samo dal sama ekipa shvata da moze.

            Za sledecu sezonu na klupi nam treba tiranin,znaci Van Gaal,Magath,Hitfield,Murinho,Lippi treba nam covek koji ce da protrese gace svim igracima u klubu,treba nam autoritet koga ce igraci da gledaju kao Boga,ako nece da ga postuju onda barem da ga se plase,jer nazalost,ove igre u poslednje vreme su igranje sa ugledom kluba,svima bi dao da nose suknje na treninzima.

            Comment


            • Comment


              • Re: Juventus FC

                Ne mozemo mi drugu formaciju da igramo,mozda jedino 4-5-1,imamo mnogo lose bekove da bi eksperimentisali nesto drugo,jednostavno za bilo kakve ofanzivnije formacije trebaju ti bruka bekovi koji mogu mnogo da pokriju,mi nazalost trenutno imamo jednog beka koji nesto zna,al isto tako nije neka svetska klasa.

                Comment


                • Comment


                  • Re: Juventus FC

                    Problem je dublji,trenera je najlakse promeniti,to mnogi ne shvataju..

                    Comment


                    • Re: Juventus FC

                      Nije sam trener kriv,vec i igraci.Ceo zivot je trener kriv kada neko izgubi,ali najvece kritike treba da dobiju igraci...Oni igraju i izgube,ali ponekad i pogresna formacija.Ako vec imamo sada dostupna 4 napadaca,voleo bih da vidim jednu tekmu sa formacijom 4-3-3,iako je to neizvodljivo.Lepo u napad kao centarfor Toni a sa strane Matri i Krasic.Krasic je u veoma losoj formi ali bih ga ja isprobao na toj poziciji.Vezni red da cine jedan centralni vezni Marchisio i 2 defanzivna vezna Melo i Aquilani.Dok bi pozadi igrali Barzagli i Bonucci na stoperskim mestima Chielini levo a desno je velika dilema.Sorensen je mlad i neiskusan,Grygera i Groso starci nista ne znaju, a Haso bi mi tu najbolje leg'o.Na golu Gigi naravno iako ni on ne blista mnogo ove sezone.


                      Kao trenera bih voleo da vidim Lipija ili Spaletija najvise,Kapelo tesko da ce doci,ali kao sto ste rekli treba nam neko ko ce da se dere na igrace malo i uvede sankcije.Dzaba LDN da igraci 2 puta treniraju,treba i malo da se razdere na njih.


                      Pojacanja pod hitno da se dovedu na leto.


                      Iz kluba treba da odu ili isteraju:Sissoko,Jakvinta(razocaran sam),Pepe,Martinez(neam pojma decko),Grygera,Grosso,Tiago. &+I}\


                      A treba da otkupimo ugovor Kvaljarelin posto dok je on igrao mi smo bili na 2. mestu a sada smo 7. &+I}\ On je bio pravi napadac i sjajan tandem bi bili on i Matri. /#*^D
                      De Cieeglie je stalno povredjen i mislim da na levoj strani treba da dovedemo Bastosa ili Coentrao-a(ako je to izvodljivo).Aquilani ne vredi 16 miliona,ovi su preterali i treba to smanjiti bar na 10 miliona.Eliu bih ja doveo pa makar na pozajmicu on ne vredi preko 12 miliona.I to bi bio kraj za prelazni rok. @(*6sd$%
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Re: Juventus FC

                        I Matri je na pozajmici. Znaci i njega kupiti.

                        Comment


                        • Re: Juventus FC

                          Strasan je za mene Elia,nije bas da ne vredi 12 miliona @(*6sd$%
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Re: Juventus FC

                            Da MAtrija sam zaboravio, i njega naravno otkupiti. h5g6k8


                            [quote author=-dacha- link=topic=2671.msg260395#msg260395 date=1299250145]
                            Strasan je za mene Elia,nije bas da ne vredi 12 miliona @(*6sd$%
                            [/quote]


                            Ne vredi vise od 12 miliona @(*6sd$% Mogli bi i nekog igraca da ubacimo u taj transfer.Npr. Sissoko plus 10 miliona za njega. @(*6sd$%
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Comment


                              • Re: Juventus FC

                                Evo jos dokaza o Bastosovom prelasku u Juve. &+I}\


                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X