Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Možda Sisoka dovede Rafa, ipak mu je on bio trener u Valensiji, pa ga je posle doveo u Liverpul &*#GI(]
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      Pre ce doci Cassano od Pazzinija. $#^%RT Mnogo se prica o dolascima i odlascima tako da je najbolje da sacekamo januar &+I}\
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        to bi bilo dvostruku pojačanje za Juve...em bi pojačali sebe njegovim odlaskom em bi sinteru uvalili Sissoka koji nema pojma...a to mi je jako čudno..bio je jako dobar...nemam pojma šta mu se dogodilo... $%&5qw7

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          [quote author=bice link=topic=2671.msg202569#msg202569 date=1290523325]
          Pre ce doci Cassano od Pazzinija. $#^%RT Mnogo se prica o dolascima i odlascima tako da je najbolje da sacekamo januar &+I}\
          [/quote]

          ne znam da li si pratio situaciju i Italiji što se toga tiče ali Agnelli je izjavio da Cassano neće preći u Juventus i da on ne treba Juventusu..takodjer je i Del Neri izjavio da bi Cassano samo pokvario harmoniju koju je on izgradio do sada...prljav je igrač Cassano...sem toga Agnelli je poželio sretno Cassanu da nadje sebi klub neki jer u Juve neće...

          a što se tiče Pazzinija...on je neki dan izjavio da mu je dosta Sampdorije...i oni se polako raspadaju...Ziegler im ode...Ziegler koji bi dobro došao juventusu ali on bi više voliou Englesku...raspadaju se...tako da uskoro očekujem i odlazak Pazzinija...

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            Evo jedne dobre vesti za Juventus a to je da se Buffon oporavio i pocece trenirati +*@WT*48*


            Buffon na putu za Vinovo


            Gianluigi Buffon će nastaviti sa treningom u Vinovu u četvrtak po prvi put nakon četiri mjeseca...

            Buffon nije igrao za Staru Damu od kako je pokupio ozlijedu u prvoj utakmici Italije na SP u Južnoj Africi protiv Paragvaja.

            Klub je večeras potvrdio da će Buffon, čije je nedavno odsustvo od momčadi izazvalo sumnje oko njegove budućnosti u Juventusu, nastaviti sa oporavkom u nazočnosti svojih suigrača.

            Buffon bi trebao da počne raditi na personaliziranju fitnes programa sa trenerom golmana Claudiom Filippiom. Buffon, koga trenutno mjenja Storari, bi se trebao vratiti u januaru na teren ako sve bude uredu.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Evo i tvrdnje za prelazni rok.

              Koliko je nama poznato takozvana "Non EU kvota" se odnosi na čitavu sezonu, a ne na jedan prelazni rok, pa Juve nema prostora da posle Krasića dovede još jednog fudbalera koji nema pasoš zemalja EU.

              Dakle na svakih godinu dana prelaznog roka @(*6sd$%
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                danas je toliko dobrih stvari što se tiče Juventusa izašlo...najnovija informacija je da je sa Aquilaniem sve ok...ono nije bilo ozbiljno zbog čega je izašao u tekmi protiv Genoe...vraća se treningu u četvrtak...

                sem toga postoji mogućnost da se i Emerson priključi našem timu kao scaut...

                nisam toliko siguran za to EU zafrkancije...ne bi njega Marotta tražio da ga ne može dovesti...

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  nije se dugo čekalo...Siti dematovao sve u vezi Adebayora... l5'%9

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Juventus pravi plan za dovodjenje Benzeme



                    Juventus je u potrazi za napadačem već duže vrijeme u pokušaju obnove napad, a na vrhu liste želja se nalazi napadač Real Madrida Karim Benzema i Manchester Unitedov Federico Macheda.

                    Potrebna je odgovarajuća zamjena za Amaurija koji će biti odsutan sa terena dva mjeseca i koji je sve bliži i bliži odlasku iz kluba a Benzema se vidi kao izvrsno rješenje.

                    Ali za njegovo angažovanje bit će potrebna moć i novac kako bi se ubjedio Real Madrid. Florentino Perez, predsjednik Real Madrida, vidi Benzemu kao jednog od igrača važnih za budućnost i nije spreman za njegovu prodaju.

                    Il Corriere dello Sport tvrdi da bi ipak ponuda od 22 milliona eura mogla zainteresovati Real Madrid te bi možda i razmisli o prodaji reprezentativca Francuske.

                    Medjutim ako Juventus ne uspije angažovati Benzemu alternativa i slijedeći na listi je Manchesterov Federico Macheda,iako je njegov agent izjavio da nije bio nikakvih kontakata sa Juventusom.

                    Eto onoga sto sam pricao &+I}\
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Del Piero: Ponosan sam

                      Alessandro Del Piero postaje igrač koji je najviše vremena od svih proveo u klubu. Kaže da se ponosi tom činjenicom, ali da tu rekordi neće stati.

                      Carlo Bigatto je držao mjesto broj jedan po vremenu provedenom u Juventusu, ali Alessandro Del Piero ga "ruši". Bigatto je u Juventusu igrao od 12. oktobra 1913. godine do 21. decembra 1930. godine. Del Piero kaže:

                      "U subotu ću istrčati na teren kao igrač koji je najduže od svih boravio u Juventusu - to mi je veliko zadovoljstvo i ponosim se time. Prestigao sam Carla Bigatta koji je ovdje bio 17 godina, dva mjeseca i 9 dana. Moj početak je bio 12. septembra 1993. godine, vidio sam mnogo a rekord nisam oborio sjedenjem na klupi... Ipak, ovdje rekordi neće stati. Namjeravam oboriti još neke rekorde, ali na terenu", rekao je Alessandro Del Piero.

                      Osvrnuo se na utakmicu protiv Fiorentine.

                      "Iz Genove smo se vratili puni samopouzdanja nakon veoma važne pobjede i za tim a i za stanje na tabeli. Nemamo veliki zaostatak za ekipama ispred nas. Sada dočekujemo Fiorentinu u jednoj uobičajenoj, ali ne i laganoj bitci", završio je Ale.

                      preuzeto sa:http://www.juvebalkan.com/portal/index.php





                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Babel na putu za Torino?






                        Prema pisanju britanskih medija Juventus je navodno spremio ponudu za bijeg Ryana Babela sa Anfieldu sa januarskomn ponudom za napadača koji je imao problema da nadje put do prve postave u redovima Redsa...

                        Izvještaji sugeriraju da Juventus želi Ryana Babela i napadača Manchester Citya Emmanuela Adebayora. Pretpostavlja se da bi onaj ko plati sedam milliona funti mogao angažovati Rayana Babela koji je izgubio strpljenje i želi da ide sa Anfielda.

                        Uprkos dobrom početku njegove karijere na Anfieldu, Babel je sakupio samo 30 nastupa za Hodgsonovu momčad za tri godine i Holandjanin je odlučio da želi napustiti Anfield. Rayan Babel ima ugovor sa Redsima do 2012 godine. Ove sezone odigrao je za Liverpool 10 mečeva i postigao je jedan zgoditak.

                        Sem Rayana Babela Juventus je zainteresovan za još jednog člana Liverpoola. Danac Daniel Agger se našao u nemilosti novog menadjera Roya Hodgsona te bi mogao napustiti klub ubrzo a Juventus prati razvoj situacije.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Re: Juventus FC

                            Jao tek sto smo dali gol sve sjebe ovaj Grosso sugavi i odbrana #%d* #%d* #%d*
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Re: Juventus FC

                              Da nije bilo Grossa i pomocnog sudije sad bi bilo 0-3,ovako jbg samo 1-2,Vicenco sjajan veceras,razbija Cataniju,2 asistencije +*@WT*48*

                              Comment


                              • Re: Juventus FC

                                Odlican Jakvinta za sada.Cist gol Kvaljarele ponisten &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 Ali oduzio se posle #$&+|r


                                Grosso ocajan kao i uvek &+I}\
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X