Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arthur otjeran iz Barcelone. Uopste nije htio da ide ali pritisnuli ga.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

    Comment


    • Ja mislim da takav igrač fali veznom redu Juventusa od odlaska Makrizija. Zvrk sa ekstra tehnikom.

      Comment


      • Trebalo bi da bude dobar, izuzetno je jak na lopti i izuzetno mlad.

        Juventus dobija odlicnog mladog igraca i istovremeno se rjesava Pjanica koji pitanje koliko jos sezona ima na max nivou.

        Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

        Comment


        • Ipak je istinita onaj prica oko Sarija i Pjanketa.

          Comment


          • Ma iako je istina to nema veze sa ovim jer se na ovom transferu intenzivno radi 2 mjeseca.

            Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

            Comment


            • Pjanic igra preko one stvari vec 2-3 sezone, lik je totalno neupotrebljiv, nezainteresovan, bas propao.
              Ovo je strasan posao, cuj Pjanic 70 milki kosta znaci, bas bas ono prevara.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Pjanic 60m, Arthur 70m

                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                Comment


                • Čudan transfer, ni jedan ni drugi igrač nisu hteli da napuste svoje klubove, a otprilike da su klubovi rešili da ih se reše.

                  Comment


                  • Kradja decenije, strasno pojacanje za Juventus. Sa druge strane stvarno ne razumem poslovne odluke uprave Barselone.
                    sigpic

                    Comment


                    • Arthur and family traveling to Turing tonight. Deal basically done. [ESPN]

                      Comment


                      • Sleteo Artur sinoc, trebalo bi da se podvrgne testiranju u JMedical.

                        Inace, uzeli smo nekog mladog Portugalca iz Sitija, kazu da je bas potencijal.

                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Sutra zvanicna objava za Arthura.

                          Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Comment


                            • Spoiler


                              Gotovo. Meni se dopada kao igrač, pravi moderni vezni.

                              Što se Pjanića tiče i njega jako gotivim, majstor, ali eto....verovatno je došlo vereme za promenu. Izdominiraće on u Barsi bar jednu sezonu.

                              Sad ko je ovde više valjao, stvar je za diskusiju, može se nategnuti i na jednu i na drugu stranu.

                              Comment


                              • Izgleda da ce Juventus dovesti i Ferran Torres-a. Ocigledno da se opasno krenulo u podmladjivanje tima.

                                Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X