Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skaj malopre napisao da je posao propa.

    Hvala ti Bože.

    Comment


    • Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Strava i uzas sta se radi....
        Meni se ovo ne svidja nikako.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Juventus is not interested in Christian Eriksen as part of the Dybala deal [Fabrizio Romano]

          U Juve ne znam kakvu vutru koriste, al radi poso...

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Juventus is not interested in Christian Eriksen as part of the Dybala deal [Fabrizio Romano]

            U Juve ne znam kakvu vutru koriste, al radi poso...
            Kapiram da Sari nece da igra sa desetkom ili ss-om?
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Kristijan Eriksen je kreativni CM, kakav crni ss...[emoji1751]

              Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Ako se vec prodaje Dybala, uzimaju Eriksena klasu da kidamo u vezi.
                Eno i Rugani blizu Arsenala, stvarno ne znam sta se desava.
                Sari je neznalica, nece uzeti titulu, ima da kuka posle kako nema ekipu.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                  Kristijan Eriksen je kreativni CM, kakav crni ss...[emoji1751]

                  Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
                  Dibala je ss. Eriksen je desetka.
                  Last edited by bici; 07-08-19, 19:46.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Nece Dybala ni u Tottenham Nebi bilo lose da mu se pruzi prilika pod Sarrijem. Jedino PSG i Inter u ovom trenu su neka opcija.

                    Comment


                    • Mozda bude neka zamena dybala-ikardi, kod italijana se nikad ne zna
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Eto bi me sjebalo, em ne zelim da vidim Dybalu u nekom drugom Italijanskom klubu, em ne zelim jbnog Icardia da vidim ni na PES-u a kamoli u dresu Juventusa.

                        Comment


                        • Comment


                          • Kakvi debili. Kakvi retardi.
                            Pep je kralj, uze igracinu uvali matorca i dade sicu....
                            Jel se pita ista Sari vezano za transfere?

                            Sada jos da prodaju Dibalicu i nek se kolektivno nose svi u tri lepe picke materine.
                            Sta je sa Iguainom?
                            Last edited by Sandugp; 08-08-19, 07:02.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Kakvi debili. Kakvi retardi.
                                Pep je kralj, uze igracinu uvali matorca i dade sicu....
                                Jel se pita ista Sari vezano za transfere?

                                Sada jos da prodaju Dibalicu i nek se kolektivno nose svi u tri lepe picke materine.
                                Sta je sa Iguainom?
                                Meni se dopada Kanselo, ali fakat da nas je ugasio u dvomeču sa Ajaksom i fakat je da nas je ugaso u kupu sa Atalantom, dva meča gde smo ispali iz takmičenja od direktnih rivala.

                                Ne pita se Sari, on je trener, ali uglavnom i treneri predlažu igrače sportskom sektoru pa oni te dovode ili u najmanju ruku predoče kakve karakteristike mu trebaju igrači.

                                Npr. u dugoočekivanom rezgovoru Dibale i Sarija, Sarije je poručio istom da veruje upravi i da stoji iza svakog njihovog poteza i procene.

                                Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Ovo znači ili da smo se stvarno predomislili ili da već imamo neku drugu kombinaciju van Engleske. Samo da to nije trampa Ikardi-Dibala, mada i Ikardi je nedavno izjavio da ostaje, trudna mu menadžerka i ujedno supruga.

                                Comment

                                Working...
                                X