Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Ni jedno ni drugo $#^%RT $#^%RT
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      Dosta je zamršena ta situacija, ništa nije sigurno &+I}\
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        Juve danas bez Gianluigia Buffona, Paola De Cegliea, Jorgea Martineza, Leandra Rinauda, Zdeneka Grygeru, Nicolu Legrottagliea, Alexandera Manningera i Miloša Krasića.Pozvani za mec:

        3 Chiellini
        4 Felipe Melo
        5 Sissoko
        6 Grosso
        7 Salihamidzic
        8 Marchisio
        9 Iaquinta
        10 Del Piero
        11 Amauri
        14 Aquilani
        17 Traore
        18 Quagliarella
        19 Bonucci
        20 Lanzafame
        23 Pepe
        30 Storari
        31 Costantino
        39 Camilleri
        43 Sorensen
        44 Kirev

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          Sta je sa Krasicem?
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            povredjen
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Krasić spreman već narednog vikenda?



              Oporavak srpskog asa ide bolje nego što je bilo ko očekivao i on bi mogao da bude u timu već narednog vikenda na "Marassi".

              Prve prognoze su glasile da će Krasić odsustvovati do prve nedelje decembra, ali poslednji pregledi pokazuju da se oporavlja brže nego što se očekivalo.

              On će trenirati ove nedelje, a ukoliko bude mogao da izdrži napore, igraće u Genovi.

              Poslednju reč bi trebalo da daju lekari, Del Neri se nada u "zeleno svetlo", mada je i napomenuo da, ukoliko postoji rizik da obnovi povredu, Krasić bi trebalo da sačeka.

              Ono što je problem je suspenzija Pepea, koji ne može da igra protiv Genove, uz povredu Martineza, jasno je da nema mnogo solucija po bokovima.


              Odlicna vest @R&}*
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Nejmar se predomislio, sad hoće u Juve




                Zvezda Santosa spremna da napusti Brazil i otkriva da je ''velika petorka'' zainteresovana za njega. On preferira Juventus.

                Mladi fudbaler Santosa, Nejmar, bio je praćen od strane Čelsija tokom leta, ali je iznenađujuće potpisao novi ugovor sa sadašnjim klubom.

                Čelsi je bio voljan da plati 25 miliona evra, ali je Santos povećao platu ovom tinejdžeru, kako bi ga ubedili da ostane.

                Ipak, Nejmar sada kaže da ga žele najveći klubovi Evrope.

                ''Tu je pet velikih klubova, Juventus, Čelsi, Real Madrid, Mančester Junajted i inter. Najviše bih voleo da odem u Juventus. Oni su svetski poznata ekipa. inter ima prestiž. Ronaldo je tamo igrao i on je jedan od mojih idola, ali preferiram Juve. Voleo bih da nosim dres Bjankonera'', rekao je ovaj mladi napadač italijanskim novinarima.

                Sada je njegova cena porasla na 40 miliona, u pitanju je klauzula u ugovoru, pa i pored njegove volje, teško da će bilo koji italijanski klub platiti tu sumu.

                Ekstra-talentovani centarfor misli da je vreme da se okuša u Evropi...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Too, Nejmar &8@^J

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Dule ti navijas za Milan a radujes se sto Nejmar hoce u Juve.Koja fora? %QWT&W
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      [quote author=bice link=topic=2671.msg199260#msg199260 date=1290108271]
                      Dule ti navijas za Milan a radujes se sto Nejmar hoce u Juve.Koja fora? %QWT&W
                      [/quote]

                      Tu negde podjednako navijam i za Juve i za Milan, to su mi omiljeni timovi, ali samo malo vise navijam za Milan.

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        U pa kako mozes a kada igra derbi ti za Milan #%d*
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Ja mislim da Dusan navija i za Inter &+I}\
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            I za Romu i Lazio i Napoli... $#^%RT
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Amauri povredio ligamente kolena,najverovatnije do kraja sezone nece biti u timu.

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                Cuo sam povredio se na kraju treninga.Treba nam jedan napadac nego problem je LE. @(*6sd$%
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X