Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije lud da napusti Građane .
    Ne verujem, pošto je čvrsto vezan ugovorom, da gazde Cityja razmišljaju o novom imenu tako da će Pep za fanove Juventusa još uvek biti nedosanjan san.
    Barem još 2 sezone koliko je Katalonac vezan za četu sa Etihada.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ma Sari ili Inzagi nema ko drugi. Ja sam za Poksa ali videcemo.
      Zasto ti Brajko gotivis Desampa, covek je po meni ocaj trener a mnogi se slazu sa tim
      O Mihi sarenici ne treba trositi tastaturu, trener za male klubove.
      Čovek gde god je bio donosio je uspeh. Uveo nas iz Serije B u Seriju A, bio prvak iz minusa od koliko ono beše bodova, 12 !? Olimpiku iz Marseja je doneo poslednju titulu prvaka Frencuske u njihovoj istoriji, a potom i sa selekcijom Fancuske uzeo naslova prvaka sveta, pri tom odveo ih i do finala EP gde je jedno od većih iznenađenja kako su izgubili od Portugala onog.

      Mislim da na osnovu navedenog isti se ne može uporediti sa Sarijem kome je najveći uspeh do sada drugo mesto u Seriji A sa Napolijem i evo sada finale LE sa Čelzijem, a tek ne može sa Inzagijem kojem je najveći uspeh osvajanje Kupa Italije sa Laciom, a koji Lacio pri tom uredno tankuje u ligi.

      Da se ne lažemo mi sad, plus igrao je za nas, zna sistem, zna šta je biti Juventusov vojnik.

      EDIT: Plus bio je član tima 1996. godine, prve postave, kada smo posledni put osvojili LŠ.
      Last edited by Brajkula; 18-05-19, 10:10.

      Comment


      • Realno ne može biti krš trener koji svoju zemlju dovede do naslova prvaka Evrope.
        Može se Dešan gotiviti ili ne al pričati o njemu kao prosečnom stručnjaku ne pije vodu.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Realno ne može biti krš trener koji svoju zemlju dovede do naslova prvaka Evrope.
          Može se Dešan gotiviti ili ne al pričati o njemu kao prosečnom stručnjaku ne pije vodu.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
          Sveta bato

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Sveta bato
            Tim više njegova stručnost dobija na težini.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Grazie per tutti





              Čovek trofej.



              Kjelini poslednji od mohikanaca.



              Jedna što se titule tiče.

              Btw. Remzi stigao u Torino.

              Comment


              • Ko zna da li cemo opet imati ovakog stopera, po meni bolji je od Chiellinija.

                Comment


                • Najbolji ikada, brat "the wall".

                  Comment


                  • Comment


                    • Prica se i da jurimo Ndombelea isto, ali kontam da mora neki veznjak otici, Kedira prvi a nista me ne bi cudilo da ode i Pjanke.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Kako li će Ronaldo sa Sergejom, fanatik-lelemud ne miriše na dobro.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Kako li će Ronaldo sa Sergejom, fanatik-lelemud ne miriše na dobro.
                          Ne znam zasto nazivas Ronalda lelemudom.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Gvardiola? Izgleda se opasno Juventus sprema da potroši 200 miliona da odbrani skudeto.

                            Comment


                            • Ma kakav Gvardiola, nećemo da se lažemo, nema od toga ništa.

                              Mada ovako sam prošle godine rekao i za Ronalda.

                              Comment




                              • Nisam zaodovoljan izborom, pre svega zbog svega sto je radio i srao po nama dok je bio u Napoliju, onda ono pokazivanje srednjeg prsta, a sa samo jednim trofejom u karijeri. Bas ga ne volim, kontam da ce u LS biti u nivou Kontea sa Juventusom, u Seriji A videcemo, mozda i uzme titulu, mada tesko ce biti, nema on autoritet nikakav.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X