Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Anjeli potvrdio da Max odlazi na kraju sezone.

      Comment


      • Znači put je očišćen za dolazak Murinja.

        Comment


        • Odgledao malopre Gvardiolin pres pred finale kupa. Pitali ga za Juve i on izjavio da ima jos dve godine ugovora i da zeli da ga odradi u Mancesteru. Da definitivno nece preci u Juve na kraju ove sezone. Steta.

          Sto se Murinja tice, cisto sumnjam. Ipak je jedan drugi italijanski klub u njegovom srcu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Hvala na svemu Maxe, ostaces upamcen kao jedan od najtrofenijih trenera u istoriji, kao covek sa najvecim procentom pobeda (71%) kao covek koji je doneo 11 trofeja klubu, ali eto vreme je bilo za razilazenje. Jos od Kardifa se videlo da nije to to, kada je i sam izjavio da nema vise sta da ponudi Juventusu, ova sezona i ovo mucenje u igri, ziheraski pristupi sa ovakvim napadackim potencijalom je bila kap koja je prelila casu.
            Kao zamene se spominju najvise Konte, Poketino, Murinjo, Simone Inzagi. Konte je jednom nogom u Interu, Murinjo i Juventus ne mogu u istu recenicu posle svega sto se izdesavalo ranije a pre svega u mecu protiv UTD-a u Torinu.
            Poks je izjavio da ce otici iz Totenhema ako uzme LS a Simone Inzagi je odavno u sukobu sa Lotitom oko politike kluba tako da su mi njih dvojica najrealnija opcija.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Ma kakav crni Murinjo, nema šanse, a i ne daj Bože....

              Comment


              • Poketino je najrealnija opcija ubedljivo. Niti bi on mogao da odoli, niti na tržištu ima bolje opcije. Od zvučnijih imena. Klop i Pep su vezani, Murinjo ne bi nikada došao u Juventus niti bi ga neko tu hteo, jedino da Sari dodje a da Alegri ode u Čelzi.

                Što je najjače Sari bi izuo sa Juventusom ali ne odaje vizuelno taj vajb.

                Comment


                • Da li bi se upustili u avanturu sa S. Inzagijem?

                  Comment


                  • Spominje se i Siniša Mihajlović. Bilia bi to najgluplja odluka veka.

                    Sari ili Poketino.

                    Comment


                    • Siniša na tromeđi Bolonja, Zvezda, Juve.


                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Ma Siniša treba da bude Sam Allardyce Seria A. Neki klubovi iz donjeg doma za siguran opstanak. Juventusu treba neko sa malo ofanzivnijim umom tipa Sarija.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Spominje se i Siniša Mihajlović. Bilia bi to najgluplja odluka veka.

                          Sari ili Poketino.
                          Kakav crni Siniša, mnogo je to neozbiljno.

                          Dešan ili Inzagi junior, pre ovaj prvi, mada Poketino bi nam legao kao budali šamar i što kaže Uki sumnjam da će moći da odoli samo ako postoji poziv.

                          Comment




                          • Evo ih kvote. Skaj kaže da je sledeći trener Juvea verovatno Italijan.

                            Dakle Konte.

                            Comment


                            • Ma Sari ili Inzagi nema ko drugi. Ja sam za Poksa ali videcemo.
                              Zasto ti Brajko gotivis Desampa, covek je po meni ocaj trener a mnogi se slazu sa tim
                              O Mihi sarenici ne treba trositi tastaturu, trener za male klubove.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ja sam ubijedjen da ce Pep preuzeti Juve...
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X