Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Pa mora Bonući, Mandžukić, mora Emre Čan, mora Kanselo, Spina....jbg neko mora da igra.

    Comment


    • Ne stizem mnogo da pratim Juve ove sezone, kako napreduje Bentakur? Meni je bas delovao kao neko ko ce postati ozbiljan igrac.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Tanak bas, dobro ej krenuo i onda je postao sve losiji i losiji, sada je vise na klupi nego u igri. Previse defanzivan, napred je anemican bas, sve u svemu slabiji cak i od Dzana, ali bolji od Kedire.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kjelini se povredio i propusta mec sutra, znaci patnja pozadi sa Ruganijem i Govnucijem.
          Ronaldo je spreman, verovatno ce zapoceti utakmicu
          Takodje bez Dzana, Kaseresa, Barzaljija i Kvadrada dok je Kosta pod znakom pitanja.
          Neki X bi ovde legao, kontam da ce Max da se brani celu utakmicu.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Skaj sport za sutra najavio Šilju pre Kansela u prvih 11, pa ima li to veze sa mozgom braćo moja mila ?

            Comment


            • Pa sta te cudi Brajko, izlazi da se brani kao sisa ista fora kao u Madridu, duvace promaja pozadi samo tako.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ziheraška priča opet. Ja bih pre i Spinacolu stavio nego njega, ono je očaj od igrača, ne mogu da ukapiram šta čovek vidi u njemu.

                Mnogo me nervira Max, mnogo.

                Comment




                • Pozvani za sutrasnji mec sa SPAL-om, bez pola ekipe i cini se da ce neki klinci dobiti sansu da zaigraju pre svega 17. Gozzi

                  Ocekuem cak i poraz, dok nam bod donosi titulu. Samo da ne bude povreda sto se mene tice, Dybala bi trebalo igrati sa Kinom napred.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Felix, ako znate šta vas pitam ?

                    Idemo bre jako sad Nedvedu Pavele, nemoj da me obrukaš.

                    Comment


                    • Moze Felix ali u tom slucaju ide Dybalica i verovatno Kosta.

                      Ono sto raduje pred sutrasnji mec jeste to da su spremni Dzan i Djordjo
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ne igra Đorđo sigurno



                        ako uporedimo nivo Feliksa sa 19 godina i nivo na kom je Dibala bio u tom dobu.....

                        Volim Dibalu ko sina, ali ova sezona mu je za zaborav.....što ne znači da mu ne treba dati još jednu sezonu. Obojicu bih ja spario, pa da se sprdamo....i De Lighta ako može

                        Comment


                        • Da da sad i ja videh na tw objavu, eto i bez Mandzukica isto, izjavio je Max da bi mogli startovati Kean ili Dybala sutra, Kosta ce dobiti sansu u drugom pol jer ga jos muci povreda a Rugani-Govnuci i Sandro igraju sigurno.

                          Inace bas citam sad vesti da je postigao dogovor sa klubom, nadam se da je istina ovo. Naravno odmah su tu kriticari da kazu da ce ga pojesti stoperi Serije A, isti oni sto su pricali da je Serija A ocajna liga
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ja nešto vidim Moisu pre El Joje sutra, nzm što....

                            Uglavnom očekujem sigurnu pobedu sa dva razlike, pa na izvikane Engleze do finala.

                            Comment


                            • Preveliki je hype ljudi na ovaj Ajax, ali mislim da u Torinu sve zavisi od Maxa, hoce li ispasti sisa i braniti X ili ici na pobedu. 2-0 bi bilo idealno, ali vec osecam rani gol Juventusa i onda bunarenje i branjenje rezultata koji se moze obiti o glavu.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Meni se crta 3:1 za nas.

                                Comment

                                Working...
                                X