Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bentancur je B2B, nema on kreativnost i pas igru da bi se poredio sa Pjanicem. Cancelo dominira brutalno, neverovatan talenat.

    Dybala me malo iznervirao koliko je bio ravnodusan u dobrom delu meca. Dodje do sredine terena, primi loptu odradi pas nekih 3-4 metra i tu i ostane. Bez neke energije i volje. A bilo je tekmi ove sezone kad je bas grizao tj igrao presing, vracao se, razigravao...

    Nema teskih tekmi za nas, u teoriji barem Mozemo sami sebe da pobedimo, nesto kao protiv Manchestera, inace smo favoriti protiv svakog. U nokaut fazi LS ce vec biti drugacije, tu greska sudije te izbacuje iz takmicenja.

    Comment


    • Oborili smo silne rekorde ove sezone u Seriji A. Neporazeni smo u gostima u 2018. godini u svim takmicenjima.
      Ono sto me iznenadilo jeste da Max kada je vodio nije ubacio Barzlajija i zatvarao mec, nego menjao napadace haha, izneverovao sam.
      Fali nama jos jedan plejmjeker u sredini, Bentakur pre kedire i Dzana obavezno.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Comment


        • Cancelo povredio meniskus i mora na operaciju, pauzirace do sredine Januara.
          Steta, odlican je bio od pocetka sezone, ovako moram gledati sina seriej A kako ne prelazi pola i vraca unazad loptu.
          Kvadrado isto povredjen, ne zna se koliko odsustvuje.

          Officialle XI per il derby della Mole: Perin; De Sciglio, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Emre Can, Pjanic, Matuidi; Dybala; Ronaldo, Mandzukic

          Treba dobiti ovo, Torino uvek nalozen kad igraju sa nama ovaj derbi, valjda su se opametili posle onog brukanaj u Bernu.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Šteta za Kansela, ali realno do dvomeča sa Ateltikom isti nam i nije potreban.

            Comment


            • Comment


              • Tako treba, dosta se polemisale da ce napustiti ekipu ovog leta, da je vidjen u Celsiju, na kraju odbijene ponude od 50 i 60 m i nov ugovor, dobar potez uprave. Bolje igra ove sezone nego prosle iako ima kikseva.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ma mnogo se i njemu gleda svaki potez i osporava. Zato je i sam kriv zbog slabe forme prosle sezone. Sve u svemu on je svetska klasa, barem za mene, neizmerno mi je drago sto je potpisao novi ugovor.

                  Comment




                  • Bivši igrač o sadašnjem

                    Comment


                    • Comment


                      • Debelo se isplacuje Ronaldo i pored velike plate.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Comment


                          • Sutra izgleda bez Pjanica, Bonucija i Ronalda na teskom i neugodnom gostovanju u Bergamu. Iskreno pre vih stavio Ronalda da igra sutra a da odmara protiv Sampdorije ali dobro.
                            Crta se neki X sutra, uvek smo se mucili sa njima u gostima, odlicna su ekipa.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment




                            • Postava kao nekada lani.

                              Comment


                              • Kao sto rekoh juce crta se X. Nije ni cudo sa onakvim veznim redom i anemicnom igrom.
                                Bonuci, evo po mojoj racunici od 14 primljenih pogodaka ove sezone, 9 smo primili preko njega, koliko je on los, evo ne znam zasto ga i dalje gura Max u startnu, eto Benatije i Ruganija pa neka igraju malo, daj ga na klupu, stvarno je covek propao skroz.
                                Ubili su nas ljudi do crvenog kartona, i kad su dali gol poceli smo da napadamo sto me radovalo, cak i na 2-2 smo napadali. Pitam se samo sta smo cekali do tad.
                                I dalje nismo izgubili ove sezone, to me raduje ali igra je veoma losa, valjda ce ih ova mala pauza posle NG odmoriti i pripremiti za naporan drugi deo sezone.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X