Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U pravom momentu je ušao Daglas u formu, kad se lomi sezona, šteta samo što nas pokradoše u Madridu, al ajde.....fudbal je to.

    Da zadržimo Hevedesa, zverište je to, ne treba ga otpisivati, u ostalom za sitnije novce na tržištu se ne može sigurno kupiti bolji defanzivac.

    Comment


    • Ubise ga povrede ove sezone, zato sam i ja skeptik po pitanju njega. Sta ce ti igrac koji provede 3/4 sezone u bolnici. Klasa je on za Asamou i MDS ali nadam se da nece imati povreda u nastavku karijere.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment




      • Postava za veceras, Asamoa dobio sansu pre Alexa Sandra, treba dobiti ovo.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment




        • Bez Dybale u startnoj i konacno Kvadrado na desnom beku, e ovo sam cekao cele 2 godine da vidim.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Cudno da se Alegri odlucio za taj stoperski tandem jer, ako sam dobro vidio, Kjelini i Benatia su na klupi, znaci da nisu povrijedjeni.

            Comment


            • Ma nista od Kjelinija, a ne znam sto je Benatia na klupi. Videh da imao nekih problema Barzalji na zagrevanju, nije iskljuceno da bude zamenjen.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Last edited by bice; 30-04-18, 08:56.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Ova sezona se priblizava kraju, a izgleda da uprava ne zeli da ceka, vec odmah krecu u pregovore.

                  Juventus has reached an agreement with the agent of Perin. The Italian goalkeeper will earn €3m/yr + bonus. Juve can close the deal at €15m + bonus. (Rai)
                  Top pojacanje za 2. golmana

                  Matteo Darmian is expected to wear the Juventus shirt next season. The Italian full-back has reached an agreement with the club on a salary of €4m per year & will probably cost €20m. (Rai)
                  Nisam preterano zadovoljan ovim potezom, ali u Torinu je bio odlican bek, plus verujem da mu godi Italija, ali bekovi Spinazola, MDS, Darmian opet tanko mnogo.

                  Allegri will stay at Juventus & will possibly sign a new contract with a salary increase. The Italian coach will have a decisive meeting with the management at the end of the season. (Rai)
                  Bonaventura is valued at €30m by Milan, Juventus has met with his agent in Montecarlo. (Rai)
                  Nadam se da ovi iz uprave nisu ludi, cuj 30 miliona za Bonaventuru..Nego kntam to je drugi sin Maxuuz MDS i verujem da je to njegova zelja iskljucivo...
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • Na današnji dan. Da se prisetimo. Uvek mi suza krene kad ovo gledam.

                    Btw. od bekova ozbiljno se povezujemo sa onim klinjom iz PSV-a.

                    Comment


                    • Arias iz PSV-a, odlican bek, proglasen za najboljeg igraca Holandske lige, ipak uprava PSV-a rekla da ne zeli da vodi pregovore pre SP.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment




                      • 7. u nizu, bravo momci!
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Comment


                          • Buffon danas zvanično potvrdio: utakmica protiv Verone, zadnja u dresu Juventusa.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Hvala na svemu najvecem ikada, zaista vrhunski golman i pruzio je mnogo toga Juventusu, nije hteo da napusti klub po izbacivanju u Seriju B, ma sve najbolje.
                              Silne rekorde je oborio, ali eto ostace zal samo za tom LS.

                              Last edited by bice; 17-05-18, 13:44.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Le Parisien javlja da je u kontaktu s PSGom

                                Kako god da odluči, ja ne znam je l postoji osoba koja ga ne gotivi? Sjajan lik, a ostaće upamćen kao jedan od najboljih golmana ikada. Za mene #1 u modernoj eri.. grande Gigi

                                Ne znam je l se seća neko vrhunske fore koju je imao u saradnji s Pumom čini mi se? Neko pucanje penala u browseru RL Buffonu, vrh fora je bila kad je izašlo, pre nekih 10 godina tipa

                                Comment

                                Working...
                                X