Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Neka ga Pol tamo gde je otišao, na prethodnu temu, i neka se nikad ne vraća.

    Comment


    • Dzaba, volim ja Pola. Neka je i neozbiljan i detinjast opet mi je jedan od omiljenih fudbalera.
      Jaci bi bili sa njim, pruzao bi on ovde mnogo oblje partije nego sto pruza u PL.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment




      • Prva utakmica 3. aprila u Torinu, revans 11. u Madridu.
        Prvi mec cemo biti oslabljeni uz vec povredjene Kvadrada i Bernardeskog neigranjem i suspendovanih Pjanica i Benatie. Veliki ce biti izostanak Pjanketa, jedini je plejmejker u ekipi, u tom slucaju bi morao Dibala da se vraca u sredinu po loptu. Barza-Kjelini ce verovatno biti stoperski tandem. Verujem u prolaz, samo da ne bude povreda do tad.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Nisam gledao sinoc utakmicu ali iz sazetka sam video da nije bas tako blistava partija bila sinoc, ali vazna pobeda i vazna 3 boda, sada smo na +4 u odnosu na Napoli. Ocekuje nas tezak raspored od kraja, gostovanja Interu i Romi i docekujemo Napoli. Raduje povratak Kvadrada, vrlo bitan igrac ce biti za dvomec sa Realom, takodje milim da je Max shvatio da ne moze nista uraditi 3-5-2 formacijom, i da Kosta mora igrati jer je jedan od glavnih igraca.
          Alex Sandro i Bernardeski su poceli trenirati sa ekipom sto raduje, podsecam da su AS i Pjanic suspendovani za prvi mec sa Realom tako da cemo verovatno odigrati 4-2-3-1 ili ce Bentakur/Markizio upasti umesto Pjanica.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • 3-5-2 u najavi, evo potpisujem, desno šatro Daglas Kosta za siromašne, levo Asamoa, štoperi se znaju, u vezi Matuidi, Kedira i verujem Markizo moj brat, gore Dibala i Pipita.

            Comment


            • Ako bude 3-5-2 i Barzagli na nekoj hibridnoj poziciji desnog beka, ja to ne gledam. A i vama bi preporucio isto, valjda je Cardif dovoljan.

              Comment


              • Ja moram gledati tačno izašli sa omladincima.

                #Allegri, nelle ultime esercitazioni pre #JuveRM, ha provato #Rugani e #Bentancur titolari nel 4-3-3.
                4-3-3 ipak, samo što opet ne znamo da l je Barzalji desni bek.

                Comment


                • Bolje Lihstajner ili MDS nego Barzalji na beku, biciklom ne bi mogao da stigne Iska/Asensia.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Srecan 70. rodjendan legendi i za mene najboljeg trenera

                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Samo da pohvalim igrace i Alegrija Maksa na odlicnoj partiji u Madridu.
                      Videlo se da Juventus nije tim koj izavisi od jednog igraca, pa su i bez najboljeg uspesno parirali. I bili na domak produzetaka. Produzetaka koji su se nakon 0-3 u Torinu cinili nemogucim. Prevashodna razlika u odnosu na Torinski mec, je bila povratak Miralema i nekarakteristicno odlicni Matuidi. Njih dvojica su i Kediru pokrenuli.
                      Alegri je fenomenalno nasao nacin da iskoristi Mandzukaru po levoj strani koji je sekao unutra i konstantno cekao lopte sa strane u protivnickom sesnaestercu i obzirom da je visi i jaci od Karvahala, pravio mu je ogromne probleme. Tako su i postignuta dva gola. Defanzivno su izgledali sigurno, takticki vrlo dobri (odlicni), individualno takodje. Lepo je rekao Maks: "Ko ne veruje u prolazak dalje, neka mi ne seda u avion za Madrid!"
                      I sve je to delovalo fino - pretezak mec u kojem se protivnik konstantno trudio da napada, da stvara prilike, da postigne jedan gol i ubije isti i na kraju im je to poslo za nogom.
                      Ali dobro, fudbal je to. To je ta divna igra u kojoj ne pobedjuje uvek hrabriji, pozrtvovaniji, u datom trenutku bolji. I bas zbog toga taj opis "divna" moze da preraste u "grozna" zavisno kako (iz kog ugla) je posmatramo. I onda ljudi ostaju uskraceni za neocekivane pobede kakve se mogu desiti na spektakularan nacin. Ali ono sto ne moze da se oduzme ni jednom navijacu, simpatizeru, zaljubljeniku - ono sto ne moze niko nikada da im oduzme to su emocije koje nas prozimaju dok pratimo tako nesto i koje su sustina svega. I secanja na prelepe trenutke kojjih je (uprkos svemu) bilo i kojih ce (barem se nadam) jos biti.
                      Tako da, kako god da gledamo, kako god da obrnemo ili okrenemo, mi svi ljudi koji volimo Juventus treba da budemo ponosni na ove momke, fudbalere - na ovaj klub.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Sandu, treba i Daglas Kostu pomenuti. Bio je i on jedan od boljih.

                        Comment


                        • Samo sam kratak - prekratak osvrt na mec izneo. Hteo sam u startu da bude opsirnije i detaljnije, ali nisam imao zivaca.
                          Naravno da treba bio je dobar Daglas.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Daglas zverina, ne znam sta je bilo Bayernu da ga pusti u najboljim godinama. Otkupljujemo ga na leto 100%.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Comment


                              • Kakva je zver Daglas Kosta, za 45 minuta 3 asistencije, odlican posao odradjen, sigurna pobeda i eto nas na +6
                                Sledi duel sa Krotoneom u gostima, mora biti oprezan posto smo se namucili sa Spalom i Beneventom, borba za opstanak je u pitanju.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X