Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pjaca otma metnuo za Salke gol,bit ce ovo bas dobra posudba za njega i pametan potez.

    Comment


    • Samo da ga povrede zaobidju. Pitam se samo kud cemo sa tolikim krilima kad se vrati na leto, neko ce morati da ode.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Rekao je Allegri da bi Pjaca u buducnosti mogao igrati spica. Nesto u tom fazonu, videcemo sta ce biti na leto kad se vrati sa pozajmice

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Samo da ga povrede zaobidju. Pitam se samo kud cemo sa tolikim krilima kad se vrati na leto, neko ce morati da ode.
          Mislim da ce Allegri otici prvi.

          Comment


          • Originally posted by Prototype View Post
            Rekao je Allegri da bi Pjaca u buducnosti mogao igrati spica. Nesto u tom fazonu, videcemo sta ce biti na leto kad se vrati sa pozajmice
            Alegri špiceve gura na krilo, a krila u špic.



            Kad smo kod Maxa



            I na kraju



            mesec dana aut.

            Comment


            • http://mondo.rs/a1072033/Sport/Fudba...-Juventus.html

              Comment


              • Comment


                • Top igrac, samo da dobije vise prilika.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Pjaca

                    Comment


                    • Marotta: “Can možda produži ugovor s Liverpoolom, ali također, postoje i drugi klubovi koji su zainteresirani za njega.”

                      “Mi ćemo ga pokušati dovesti, ali on možda i ne dođe kod nas.”

                      Nadam se da nece doci, neka produzi ugovor, lepse mu je tamo.

                      Inace Woja proglasen igracem meseca, sasvim zasluzeno. Ove sezone na 14 utakmica 10 CS-ova, nikome to nije poslo za rukom u istoriji Juventusa da na tako malo utakmica dodje do toliko sacuvanih mreza.
                      Last edited by bice; 24-01-18, 18:57.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment




                      • Srecan rodjendan NAJVECEM!
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • the Gigi Buffon limited edition shirt, available tomorrow



                          sigpic

                          Comment


                          • Marchisio: "Jedina stvar koju ću reći o budućnosti je ta da sam dobro i da želim pomoći suigračima. To je jedino o čemu razmišljam.”

                            “I dalje imam dugačak ugovor s Juventusom i sretan sam ovdje. Znam da nikad, ne bi obukao dres druge momčadi u Serie A.”

                            “Nisam dugo igrao i još moram pronaći svoje samopouzdanje na terenu, ali trener zna da sam ja na raspolaganju u svakom trenutku.”
                            Mocni Il Principe, odlican bio protiv Sassuola, nadam se da ce dobiti sansu i u ostalim utakmicama dok je Matuidi povredjen.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Došao je u eri kada je Juventus daleko najubedljiviji klub na čizmi. Očekivano, nije prebacio mericu.

                                Comment

                                Working...
                                X