Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da to za Baldea znam da zeli samo u Juve mada ,isto stoji da ovi iz Lazio ce prodati pre Romi nego Juveu...igraca

    Ja mislim da ce ste favoriti bar za jedno koplje a onda ova 4 podjednako al ja dajem sansu Romi,samo da uvatimo jos jednog ofanzivca,bice to ok

    Bas me zanima kako ce Juve izgurati situaciju sa odbranom,im,dal ce dati i koliko sansa dati Ruganiju...

    Imate sto je ok, da se uigrate pozadi, za pocetak (1/3 sezone) prelak raspored...mada na kraju vas sastavlju sve derbiji, sad bas gleda vas raspored

    Da lako je to bilo prosle mislim na neizvesno,jeste bilo dva al znalo se uzeo napoli malog Aunas bice on dobar ako mu se da sansa i ako Milik krene
    moze Napoli da igra bitnu ulogu,videcmo bas ne verujete u Romu
    Last edited by 61563; 08-08-17, 22:57.

    Comment


    • Ruganiju treba dati sto vise sanse. Barzalji mator a jos ga Max Macka tako matorog ponekad gura na beka, Kijelini i on u dobrim godinama, Bonuci otisao, ovi ostali manje vise ne-vredni pomena. Treba Ruganijev potencijal pretvoriti u zgoditak koji ce doneti Juveu stopera svetske klase za buducnost.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Imate vi Caldaru al mislim da ce ostati jos godinu dana u Atalanti,ako se ne varam, njih dvoje su perspektive ne samo Juvea nego i Italije po meni

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Da to za Baldea znam da zeli samo u Juve mada ,isto stoji da ovi iz Lazio ce prodati pre Romi nego Juveu...igraca

          Ja mislim da ce ste favoriti bar za jedno koplje a onda ova 4 podjednako al ja dajem sansu Romi,samo da uvatimo jos jednog ofanzivca,bice to ok

          Bas me zanima kako ce Juve izgurati situaciju sa odbranom,im,dal ce dati i koliko sansa dati Ruganiju...

          Imate sto je ok, da se uigrate pozadi, za pocetak (1/3 sezone) prelak raspored...mada na kraju vas sastavlju sve derbiji, sad bas gleda vas raspored

          Da lako je to bilo prosle mislim na neizvesno,jeste bilo dva al znalo se uzeo napoli malog Aunas bice on dobar ako mu se da sansa i ako Milik krene
          moze Napoli da igra bitnu ulogu,videcmo bas ne verujete u Romu
          Ne stoji to uopste, lose si informisan. Bas sa Laziom imamo dobre odnose, nego jednostavno Lotito hoce da zaradi sto vise i sam je svestan kakvo je ludo trziste.

          Comment


          • Ne znam ja sam slusao David Amoyal podcast pre mesec dana i bas spominjao da je to glavni problem oko Keite...mozda gresim ne znam

            Mrzi me sad da trazim vrv djordje zna sve transfere lacija i juventusa u poslednjih nekoliko godina
            Last edited by 61563; 08-08-17, 23:20.

            Comment


            • Lottio nas ne gotivi bas i zbog toga hoce da nam iscedi svaku paru, a znajuci Marotu koji gleda da uzme igraca za sto manje pare, tu nastaje problem. Eto trazio za SMS 70 miliona, decko jeste super igrac i bio bi top pojacanje, ali trenutno njegova cena nije veca od 40, ali to je Lotito.
              Samo da zaobidju povrede Benatiju, kad bi se vratio u formu iz Rome bio bi standardan u postavi.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Igrač kao Keita nabija 40 miliona danas bez ikakvih problema, uz par miliona dole zbog tog isteka ugovora, ali Lotito je jedino rekao da je Vest Hem nudio novac (navodi kažu da je bilo 35 miliona evar), dok ostali nisu ni pokušavali. 35 miliona će biti za transfer ili Keita ostaje uz dve mogućnosti: 1) potpisuje novi ugovor i igra; 2) sedi na klupi cele sezone i ide kao slobodan agent (ako je toliko hrabar da sprca godinu zbog teste di cazzo).

                Verovatno ponude Juventusa nisu još na 35 miliona i to je to. Lotito neće prodati paprikarima - 41 godina je prošla kako je poslednji igrač direktno otišao iz jednog u drugi rimski klub (a i tada je morao lično da otkupi ugovor kako bi ga pustili). Ali Lotito ne podnosi ni Marotu, tako da 35 miliona ili tutanj.
                sigpic

                Comment


                • Dybala je nova desetka Juventusa.

                  It is now official – Juventus have given the iconic Number 10 jersey to Paulo Dybala, effectively confirming his status at the club.
                  Last edited by Rossonero; 09-08-17, 20:46.

                  Comment


                  • Bilo je i vreme

                    Del Piero wishing #Dybala luck after confirmations that he is getting the #10

                    FK Duel izmedju njih dvojice je u najavi, tako barem kaze tw

                    Comment


                    • Originally posted by Prototype View Post
                      Nece se ova uprava tako lako odreci Dybale, posebno se nece zadovoljiti sa Keitom Baledeom. Toliko pukli nisu.
                      Bernadeski je taj koji se pominje kao njegova zamena ako ode, taj novi glavni šraf. Ja mislim da Bernadeski nema taj kapacitet, dok npr. za Dibalu sam znao da će da iskida, videlo se iz aviona.

                      Što se odbrane tiče, ove polako Ruganija nameštati sa Kjelinijem, a od sledeće i Kaldaru polako gurati umesto Kjelinija i imao startan štoperski tandem za narednih 10 sezona, ne sumnjam u njih dvojicu da neće biti klasa kao što su danas Kjelini i Bonući, za Kaldaru tipujem da će ih i prejebati.

                      A što se Dibaline desetke tiče, to je realna priča, samo što ga ta desetka neće zadržati ako se na to cilja, u ostalom i Pogba je nosio tu desetku pa je zbrisao, a od kada je otišao više se o njemu ne priča u tim superlativima, ispade precenjen....tako da.....Juventus je idealna sredina za svakog igrača ako je u prvom planu da igra, svaki igrač nekako kod nas ispolji svoj maksimum, osim ako se ne preziva De Ćelje ili Grigera

                      Comment


                      • Ne spominji mi ta dva hadalja

                        Dybala je real deal kad je u pitanju 10. i ostanak barem jos dve -tri sezone. Posle ako bude hteo da ide, razumecu. Pogba i Raiola su hteli da idu jos 2015. ali imali smo neki dogovor da ostane jos godinu jer smo ostali bez Pirla i Vidala te godine, jos da je Pogba otisao otislo bi sve u vraziju. Misljenja sam da ce Dybala ostati barem jos dve-tri sezone.

                        Bernardeschi ti ej tipican Italijan, sve su ti to late bloomeri, kaskaju jedno 3-5. godina Ja gledam na Bernardeschi-og kao da ima tek 20. godina Bice on zestok mamojeb, ima talenta na pretek, u sve to elegancija kakva se vidjala ranije u Italiji, Zidane, Del Piero, R. Baggio... jos uvek miljama od tog nivoa, ali potencijal je tu.

                        Comment


                        • Nekako mi je drago mnogo sto je dobio 10-ku, dok sam z Pogbu bio skeptican i nisam podrzavao ovakvu odluku. Iako vec odavno pricam da ce Dybala gotovo sigurno napustiti Juve sledeceg leta, posle ovoga imam nade da ce ostati jos koju sezonu duze, ali nista to ne mora da znaci, primer je Pogba.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Ne spominji mi ta dva hadalja

                            Dybala je real deal kad je u pitanju 10. i ostanak barem jos dve -tri sezone. Posle ako bude hteo da ide, razumecu. Pogba i Raiola su hteli da idu jos 2015. ali imali smo neki dogovor da ostane jos godinu jer smo ostali bez Pirla i Vidala te godine, jos da je Pogba otisao otislo bi sve u vraziju. Misljenja sam da ce Dybala ostati barem jos dve-tri sezone.

                            Bernardeschi ti ej tipican Italijan, sve su ti to late bloomeri, kaskaju jedno 3-5. godina Ja gledam na Bernardeschi-og kao da ima tek 20. godina Bice on zestok mamojeb, ima talenta na pretek, u sve to elegancija kakva se vidjala ranije u Italiji, Zidane, Del Piero, R. Baggio... jos uvek miljama od tog nivoa, ali potencijal je tu.
                            A Berna plaćen više od Dibale, pa ti vidi.

                            btw.



                            Ima još slika na sajtu.

                            Comment




                            • Furamo ozbiljno ovaj hajp marketing.

                              Comment


                              • Spinacola

                                Comment

                                Working...
                                X