Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sinoć, uz pomoć Instagrama, saznao sam da se Del Piero nalazi u jednom restoranu u Romagni. Otišao sam tamo, i kada sam stigao video sam njega sa još jednim prijateljem kako večeraju. Prilazim ka njemu a njegov prijatelj me je odmah zapazio i rekao: "Pogledaj Alex, onaj momak ima istetoviranu tvoju facu na ruci!" Video je moju tetovažu i odmah ustao da me zagrli, a ja sam počeo da plačem kao malo dete. "Hvala ti što si istetovirao moju facu, ali je prava ludost to što si uradio, hajde sedni pored mene da se malo smiriš."
    Pričali smo dugo, a posle sam mu rekao:“Da znaš samo koliko sam plakao kada si otišao“ a on je odgovorio:“Eh da znaš koliko sam JA plakao, nisam hteo da odem iz Juventusa“. I tu sam ponovo počeo da plačem. Na kraju je ustao i rekao: „Hajde da se slikamo, jedna slika sa tvojim jedna sa mojim telefonom, zato što želim da imam uspomenu na tebe...“


    Grande Alex.

    Comment


    • Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Ovo mora da se odbije.
          Malo je...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Mesi izrazio zelju njega i Di mariu,Juve izjavio da zele da ga zadrze al ako on zeli da ode nece stajati na putu...sto se mene bolje za Romu lakse do titule,al opet ne volim Barsu,mada nema Barsa sta da trazi pored RM

            Comment


            • A Barsa ce uciniti sve da udovolji njegovim zeljama. Tako da u koliko Dibalica mora da ode, neka ode za neke jos vece novce. Treba ih izmusti nacisto.
              Moja zelja je da on zavrsi karijeru u Juventusu - malo preambiciozna zelja. Tako da se nadam da ce i Juventus uciniti sve da udovolji mojim zeljama .
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ne pridavajte znacaj lazima poput tih da Mesi trazi Dibalu. Nije on nikada tako nesto trazio.

                Comment


                • Ma bice ovo dug mesec, pisace svasta

                  Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Ne pridavajte znacaj lazima poput tih da Mesi trazi Dibalu. Nije on nikada tako nesto trazio.
                    Mesi je CEO, direktor fudbala, menadzer i kapiten Barcelone otkako je Joan Laporta otisao iz kluba.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ja mislim da nije, a ako ti Aki to znas onda vjeruj u tu teoriju.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Ma bice ovo dug mesec, pisace svasta
                        Dobro, na kraju kada se sve sabere i oduzme, kakva su vam predvidjanja. Da li je Barselona uopste zainteresovana za Dibalicu. To prvo, a drugo hoce li do tog transfera doci ovog leta?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ma nece Dybala ove sezone, rekao je da ce otici samo ako klub odluci da ga proda, jer mu se ne odgovara ta pozcija gde je igrao Neymar i da zeli da ostane. Dosta ljudi je pisalo da smo veoma blizu Cancela i to za 25 milki sto je kradja za takvog beka.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Ja mislim da nije, a ako ti Aki to znas onda vjeruj u tu teoriju.
                            Znam i to provjereno da se Barca raspada otkako je Laporta otjeran.

                            Onaj prosli direktor koji je 5 skandala napravio da dovede Neymara.

                            Otkako je on otisao, raspad situacije.

                            To sto je Lucho tripletu pokupio prije 2 godine, to je bila genijalna sezona Mesija, Suareza i Neymara gdje Mesi bio menadzer prakticno.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Dobro, na kraju kada se sve sabere i oduzme, kakva su vam predvidjanja. Da li je Barselona uopste zainteresovana za Dibalicu. To prvo, a drugo hoce li do tog transfera doci ovog leta?
                              Ne moze Dybala da igra na krilu, zato opusteno. Bio bi budala kad bi otisao tamo.

                              Comment


                              • Dobi nas Totenhem 2-0, vrlo smo losi bili, jedini dobar Djordjo i Mandzuka, Kean pogodio precku sam bio na 10 metara, nekako bezvoljno smo delovali. Mora to mnogo bolje za superkup protiv Lacia.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X