Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa, jedino što meni boge oči onako odistinski kod njega je slobodnjak. No s druge strane imamo dobre izvođače u Dibali, a i Daglas Kosta ume, Miralem Pjanić da ne pričam.

    Drugo, radujem se što smo napokon doveli iole ozbiljnog Italijana, bez da investicija tek za drugu ili treću sezonu, ili tek za petu od momenta transfera. Zna se da Italijani uživaju u svojoj domovini, teško se odluče za odlazak preko bez obzira koliko izdašne ponude bile, čak jedino ako nemaju mesta kod velikana u svojoj zemlji pa idu u potrazi za fudbalom uz lep keš.

    A treće.....treće, mora momak još da raste, nije on meni taj neophodni igrač koji nam fali da nekog napokon zajebemo u finalu. Prošlogodišnji transferi za ovaj su daleko veći, bez obzira što je Pjanić manje plaćen i da budem iskren mislim da Pjaca ima više fudbalskog neko Bernadeski....no to sam samo ja, ja uvek tako nešto ekstravagantno volim. Što se transfera tiče, veći transfer je i Daglasov nego ovaj.

    Radujem se, nije da se ne radujem, ali sam isto tako skeptičan.....nadam se da gršim, nadam se da će Berna ginuti za grb i dres, da će opravdati očekivanja.

    Nek nam je sa srećom i pomozi Bože.

    Comment


    • Navijaci ga vec obozavaju, cini mi se da ce biti odlican potez i sa marketinske strane dati mu 10-ku, jer se od njega ne ocekuje da ode u bliskoj buducnosti kao sto se ocekivalo od Pogbe ili sto se ocekuje od Dybale.
      Vidi se da je srecan sto je dosao, igrace LS, mozda nece pokazati svoj maksimum ove sezone dok se ne uklopi ali verujem da ce biti odlican u buducnosti. Kvadrado je ovde od svih krila definitivno visak, ali zbog povrede Pjace nece otici najverovatnije, jer Pjacin povratak na teren se ocekuje u decembru, a ja bih njega odmah poslao na pozajmicu u neki klub da se malo stabilizuje.
      Mene najvise brine ova desna bekovska strana i to sto jos nismo doveli veznjaka a imena sa kojima nas povezuju mi se ne svidjaju nimalo.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Najbollji potez sa bilo kakve 'strane" je povuci tu desetku. Po meni.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Najbollji potez sa bilo kakve 'strane" je povuci tu desetku. Po meni.
          To su trebali da urade nakon odlaska Del Piera. Zasto to nije ucinjeno? Ne znam. Sad je kasno za tako nesto.

          Sent from my Samsung using Tapatalk

          Comment


          • Ma kakvo povlačenje, od prošlosti se ne živi. Ako klub ceni da je Berna taj novi lider, novi Platini, Bađo, Del Pijero, treba da mu okači banku na leđa.

            Odnosno klub treba da proceni, dakle gleda u budućnost, šta se po istog najviše isplati, kako rezultatski tako i finansijski.

            Koga boli uvo šta je bilo 1996. godine, o tome se više gotovo i ne priča, daj da vidimo šta će biti u maju 2018., kao i svakom sledećem.

            Comment




            • A frizurica ala Arda Turan.

              Comment


              • Ja sam bio za to da se povuce 10-ka posle Del Piera, posle su je dali Tevezu, on je stvarno odigrao odlicno dok je bio u klubu i onda kad su dali Pogbi znao sam da ce biti promasaj i eto vec sledece sezone otisao. Ja bih 10-ku iskljucivo davao igracima na koje klub racuna da ce biti lider ekipe i koga nece prodati ni za pola miliona a ne davati bilo kakvom sarlatanu. Tako da ja podrzavam ovaj potez uprave i mislim da ce Berna opravdati poverenje.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Pa nije još valjda zvanično da je uzeo desetku.

                  Inače, danas naleteh na info da Šik dolazi iduće nedelje opet na neki pregled u Jmedical vezano za srce. Momak je odbio Inter, želi samo u Juve. Tako da nije se ni od njega odustalo kako danas izvori kažu.....

                  Pominje se i Kanselo.....khm, khm....aj daj Bože.

                  Sturaro na putu za WH, tražimo 18 milki. Ako ga prodamo za te pare to će biti prevara veka. Najlimitiraniji fudbaler koji je ikada igrao u Juventusu, pa Padoin je imao daleko više fudbalskog od njega.

                  Comment


                  • 1-Juve-Cagliari
                    2-Genoa-Juve
                    3-Juve-Chievo
                    4-Sassuolo-Juve
                    5-Juve-Fiorentina
                    6-Juve-Torino
                    7-Atalanta-Juve
                    8-Juve-Lazio
                    9-Udinese-Juve
                    10-Juve-Spal
                    11-Milan-Juve
                    12-Juve-Benevento
                    13-Sampdoria-Juve
                    14-Juve-Crotone
                    15-Napoli-juve
                    16-Juve-Inter
                    17-Bologna-Juve
                    Ok raspored, šta znam.

                    Comment




                    • Evo ovde kompletno. Sta znam, mnogo su nam nagurali ove "derbije" pred kraj. U 4 utakmice 3 protiv "jacih" Napoli, Inter, Roma. Ne svidja mi se opet, sto u prvom delu sezone docekujemo u vecini utakmica "jace" klubove, imamo gostovanje samo Milanu i Napoliju, a onda sve u gostima u drugom delu, Inter, Roma, Lazio, pa i Torino. Realno gledano u prvih 6 kola ako ne bude 6 pobeda onda jbg.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Ja do 11. kola ne vidim izgubljen bod.

                        Protiv Milana već će biti gusto. Mada treba videti kako će sezona da se odvija, ovako je napamet.

                        Comment


                        • Na San Siro dolazite sa 30 bodova, da je Atalanta ostala na okupu mozda bi vam nesto otkinuli, ovako sve kao plitak potok

                          Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                          VALENTINO ROSSI #46

                          Comment


                          • Al ce biti veselo u drugom delu sampionata Kakve ekipe dolaze na megdan pre sami kraj sampionata, bilo bi dobro da se skudeto resi malo ranije

                            Comment


                            • 03.12., 10.12., 22.04., i 29.04.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Ma tu je i Roma

                                Comment

                                Working...
                                X