Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by soe View Post
    Sta kazes na cigana Bonuccija?
    Klasičan slepcov.

    Videlo se da je ljomber kad je odveo klinca u dresu Torina da gleda gradskog rivala, kao dete od 5 godina zna za koga da navija i još prkosi svom idolu tati da navija za gradskog rivala. Namerno je to uradio seljačina, samo slep čovek to nije mogao da vidi odmah.

    Ako su ga prodali, samo neka putuje.

    Prosledili smo Orsolinija u Atalantu, očekujem da puste Kaldaru, imamo Benatju, Ruganija i Barzaljija, biće to sve ok, biće opet skudeto, ne može Montela da zajebe Maksa, nećemo da se lažemo.

    Daj sad Nemanju Matića za ove novce i pesma.

    Comment


    • Fali bek desni, nadam se iskreno da ce to biti Cancelo, ali vro tesko, doci ce nam De Siljo.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Woja klaun je vas za 15m eura.

        Bog zna kolko rata
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Woja klaun je vas za 15m eura.

          Bog zna kolko rata
          Nisi valjda mislio da ces od Italijana dobiti kes?

          Batice sve na 54838 rata.

          Comment


          • De Siglio svakako dolazi, treba nam za rotaciju, nemamo nikoga, a decko moze da igra na obe strane. Cancelo se najvise spominje prdhodnih dana, ali verovatno je Marotta i ostali bili zauzeti oko transfera Bonija u Milan, pa tek predstoji pravi pregovori. Mada javljaju neki izvori na tw da Valencia trazi 25 ili Leminu u zamenu, a mi se normalno kao i uvek cenkamo i nudim 20M

            Matic i Matuidi su ti mete za CMF. Chelsea i nece bas da pregovara zato sto mi ne pregovaram u vezi Alex Sandra A PSG nas ne podnosi i jednostavno nemaju nikakvu zelju da nam prodaju bilo kojeg igraca.
            Last edited by Prototype; 14-07-17, 22:13.

            Comment


            • Pogotovo od Juventusa, sve moguce na pozajmicu uz pravo otkupa i na rate
              Uopste mi se ne svidja sto se precesto pojavljuje u medijima da nam je alternativa Emre Dzan, po meni bi to bio katastrofalan transfer...Iskreno se nadam Maticu ali posle ovoga sa Bakajokom nece on ni otici.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                De Siglio svakako dolazi, treba nam za rotaciju, nemamo nikoga, a decko moze da igra na obe strane. Cancelo se najvise spominje prdhodnih dana, ali verovatno je Marotta i ostali bili zauzeti oko transfera Bonija u Milan, pa tek predstoji pravi pregovori. Mada javljaju neki izvori na tw da Valencia trazi 25 ili Leminu u zamenu, a mi se normalno kao i uvek cenkamo i nudim 20M

                Matic i Matuidi su ti mete za CMF. Chelsea i nece bas da pregovara zato sto mi ne pregovaram u vezi Alex Sandra A PSG nas ne podnosi i jednostavno nemaju nikakvu zelju da nam prodaju bilo kojeg igraca.
                Uvek Nemanja pre Matuidija, sto i jedan razlog.

                Dati Pjaci minute dogodine kad se vrati, bolji igrač od Berne.

                Za beka desnog nisam pametan, pogotovo jer se molim bogu da ne gledamo više utakmice sa tri pozadi, odlazak Bonućija to dodatno najavljuje.

                Comment


                • Ma uvek Matic kao prva opcija jer bi nam lego budali samar. Al tesko da ce hteti da pregovaraju sa nama. Vidim nije otisao na turneju u Kinu sa klubom, isto kao i D. Costa. Samo bez cenkanja.

                  I Cancelo bih voleo da dovedemo, jos 2015 smo se interesovali za njega. Tu je kao opcija i onaj Ricardo Pereira iz Nice, al dok se mi setimo njega, uzece ga neko drugi

                  Comment


                  • Giorgio has changed his profile picture to this after Bonucci departs for Milan.

                    Comment


                    • Nema puno kvalitetnih bekova u danasnje vreme a za male pare. Daj Cancela i Matica, eventualno Bernardeski ali citam da je sve izvesnije da ce biti zamena Berna-Pjaca uz doplatu
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Nikad ta zamena.

                        Comment


                        • Pjaca rekao da zeli ostati u Juventusu, i ja to podrzavam. Omela ga povreda da pokaze zasto je doveden.
                          Meni se sve vise cini da ce Kvadrado otici pre, jos mu je agent Lucci isto kao Bonuciju, naravno u slucaju da dodje Berna.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Ma odbio je Juventus to vec ranije, ne ide Pjaca nigde.

                            Matic nam je prva opcija u veznom redu, videcemo sta ce biti.

                            Situacija sa Schickom ce se iskristalisati u ponedeljak.

                            Comment


                            • Kakvo stivo citam uz jutarnju kafu Meltdown na Tuzovom forumu, 60 strana ispisano od juce u Bonucijevoj temi
                              Last edited by bici; 15-07-17, 06:36.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Svaka tebi cast kada imas vremena za to.
                                Sto bi rekao Mandusic, sve neki tviterasi, forumasi, blogeri, fejsbukasi - imate li vi vremena za zivot van kompa?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X