Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    Sta odakle mi to?

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      da se Milan uplasio *T_*@SR
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        [quote author=bice link=topic=2671.msg184334#msg184334 date=1288102164]
        Jeli ti navijas za Juventus ili samo za Krasica? $#^%RT Meni je bas krivo.Ostaje zalba a mogli su da preskoce ovu nedelju i da kazne od sledece. &*(@W6
        [/quote]

        Samo za Krasica.

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          [quote author=-dacha- link=topic=2671.msg184350#msg184350 date=1288104065]
          da se Milan uplasio *T_*@SR
          [/quote]

          Pa lepo,od toga sto je posle meca se prvi javio Maurizio Pistocci sa recenicom ''Mislio sam da je Krasic ozbiljna osoba ali je ipak samo srbin.'',nakon toga je trazio suspenziju za Krasica.Inace Maurizio radi za medijsku kucu Mediasata koja je u vlasnistvu Berlusconija.

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Inace ne tako davno Berluskoni je ovo vec jednom uradio samo je to tad bilo pred mec Milan-Inter kada je isto ovako smestio Ibrahimovicu suspenziju,takodje od 2 meca.

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Pa premijer moraju oni da mu titraju j***a. *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY-
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  [quote author=bice link=topic=2671.msg184370#msg184370 date=1288108011]
                  Pa premijer moraju oni da mu titraju j***a. *%@(D!RY- *%@(D!RY- *%@(D!RY-
                  [/quote]

                  Mora se, sta ce se. 7&@%q

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Serie A: Milan 1:2 Juventus


                    Neovisno o položaju klubova na ljestvici utakmice između Milana i Juventusa uvijek su talijanski nogometni derbi. U subotnjem, igranom u sklopu 9. kola Serije A, Juve je na San Siru slavio 2:1.

                    Bez suspendovanog Miloša Krasića i povredjenog Vincenza Iaquinte stigli su Torinezi u Milano gde ih je domaćin dočekao oslabljen za Ronaldinha. Najznačajniji su to izostanci s obe strane.

                    Kako je utakmica rezultatski započela, stekao se dojam da "stara dama" svoje "minuse" lakše pokriva. U 24. minuti poveli su gosti. Na jedno je ubacivanje najbolje skočio Fabio Quagliarella i glavom pogodio gornji ugao nemoćnog Abbiatija. Pritom je u vazdusnom duelu Quagliarelli nedorastao bio Antonini.

                    Po nekoliko šansi za gol imale su obe momčadi dok se mreža nije drugi puta zatresla, a kada se to dogodilo na semaforu je zasjalo 2:0 za Juventus. U svojoj 25. utakmici protiv Milana sedmi se puta među strelce upisala Juveova legenda Alessandro Del Piero. Zabio je u 66. minuti jakim i preciznim udarcem nakon Antoninijeve greške u odbrani.

                    Listu strijelaca zaključio je Zlatan Ibrahimović. Pogodak glavom za smanjenje rezultata protiv svoje bivše momčadi zabio je u 82. minuti na dodavanje Antoninija koji se tako barem malo iskupio za greške koje su prethodile gostujućim pogocima. Iz još nekoliko napada do kraja utakmice "rossoneri" nisu uspeli poentirati što ih je dovelo do prvog domaćeg i drugog ukupno poraza u sezoni Serije A. Takođe i ostavilo na trećem mestu liste iza intera i Lazija koji ima i utakmicu manje.



                    Sta reci.Svaka cast momci &8@^J
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Bravo za Juve, pobedili i bez Krasica. %QWT&W

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Melov ples je extra... Cepao sam se kada sam ga video.Koja budala postavlja glavu kada sutira Ibrahimovic ali respect &8@^J &8@^J
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            [quote author=bice link=topic=2671.msg186400#msg186400 date=1288475711]
                            Melov ples je extra... Cepao sam se kada sam ga video.Koja budala postavlja glavu kada sutira Ibrahimovic ali respect &8@^J &8@^J
                            [/quote]

                            I ja sam se iscepao nemas pojma koliko. Covek treba da se upise na ples. (%fsd%&j

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Bitno je da on odlicno igra a ako voli ples neka se upise $#^%RT
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                [quote author=bice link=topic=2671.msg186420#msg186420 date=1288476255]
                                Bitno je da on odlicno igra a ako voli ples neka se upise $#^%RT
                                [/quote]

                                Ako se upise na ples, njegova fudbalska karijera je zavrsena. &+I}\

                                Comment

                                Working...
                                X