Announcement

Collapse
No announcement yet.

Juventus FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Juventus FC

    [quote author=bice link=topic=2671.msg183898#msg183898 date=1288011280]
    Ima i boljih lazova.Ali Pipo Inzagi je najbolji folirant na svetu i svaka cast za to &8@^J &8@^J &8@^J Steta sto ne dobija sansu za Milan.Mislim dobija ali retko *%@(D!RY-
    [/quote]

    Pipo je dobijao nekad sansu.

    Comment


    • Odg: Juventus FC

      Pre da ali sada retko. @(*6sd$%
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Odg: Juventus FC

        [quote author=bice link=topic=2671.msg183902#msg183902 date=1288011404]
        Pre da ali sada retko. @(*6sd$%
        [/quote]

        Pipu fali jos malo da obori rekord u postizanju golova u svim Evropskim takmicenjima.

        Comment


        • Odg: Juventus FC

          Pazi ovo: Krasić? Pa on je "samo" Srbin



          talijanski novinar Maurizio Pistocchi izazvao je u nedelju mnogo negativnih komentara svojom izjavom na televiziji "Mediaset".

          Pistocchi je u živom prenosu rekao: „Krasić? Mislio sam da je fin momak, ali on je ipak samo Srbin.“

          Pistocchi je to rekao nakon odgledanog sinmka na kojem je srpski reprezentativac i ove sezone jedan od najboljih igrača Juventusa iznudio penal protiv Bologne koji je Iaquinta kasnije promašio.

          Komentar italijanskog novinara šokirao je mnoge navijače na apeninskom poluostrvu, ali su se ostali gosti u studiju samo nasmejali.




          &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 pa sta ako je Srbin
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Juventus FC

            [quote author=bice link=topic=2671.msg183905#msg183905 date=1288011566]
            Pazi ovo: Krasić? Pa on je "samo" Srbin



            talijanski novinar Maurizio Pistocchi izazvao je u nedelju mnogo negativnih komentara svojom izjavom na televiziji "Mediaset".

            Pistocchi je u živom prenosu rekao: „Krasić? Mislio sam da je fin momak, ali on je ipak samo Srbin.“

            Pistocchi je to rekao nakon odgledanog sinmka na kojem je srpski reprezentativac i ove sezone jedan od najboljih igrača Juventusa iznudio penal protiv Bologne koji je Iaquinta kasnije promašio.

            Komentar italijanskog novinara šokirao je mnoge navijače na apeninskom poluostrvu, ali su se ostali gosti u studiju samo nasmejali.




            &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6 pa sta ako je Srbin
            [/quote]

            Da je Jakinta dao gol, bilo bi BRAVO KRASICU MAJSTORE! A ovako on je samo Srbin. Italijani imaju losu sliku o nama posle Djenove, ocekivano.

            Comment


            • Odg: Juventus FC

              Ja volim Italijane kao naciju i pratim Seriju A od 5 godine.Ali stvarno posle onoga u Djenovi mi jos vise su nas zamrzeli ali zato vidimo da Italijani vole Ljajica,Krasica,Dekija i ostale koji igraju u Seriji A h5g6k8
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Odg: Juventus FC

                Trener Juventusa Luiđi Delneri stao je u odbranu Miloša Krasića, kome zbog simuliranja penala na utakmici sa Bolonjom (0:0) preti suspenzija.

                Crno-beli uprkos iznuđenom jedanaestercu nisu stigli do tri boda, a remi bi mogao da ih košta i usluga jednog od ključnih igrača, koji je ovog puta bio u centru pažnje zbog teatralnog padanja bez kontakta u 36. minutu.

                Krasićevi saigrači su priznali da nije bilo penala i rekli da se Miloš kaje, ali Delneri je celoj situaciji prišao sa druge strane.

                "Krasića neprekidno udaraju, na svakoj utakmici. Ne znam da li je bio faul ili nije, ali on nije čovek koji bi to uradio namerno. Ne očekujem nikakvu kaznu. Međutim, ako me pitate da li Juventus zavisi od Krasića, odgovor je apsolutno ne", rekao je Delneri.

                Trener Juventusa je dodao i da ne očekuje od svoje ekipe titulu ove sezone.

                "Čaša je napola puna. Mogli smo da iskoristimo svoje šanse, ali mislim da je dobro što smo ih često stvarali. Daleko smo od Lacija, koji ima sjajan start sezone, ali nismo daleko od ostalih timova. Od Juventusa se i ne očekuje da osvoji skudeto", rekao je trener Stare dame.

                Comment


                • Odg: Juventus FC

                  Krasić suspendovan zbog simuliranja

                  Miloš Krasić moraće da propusti dva naredna takmičarska meča u Italiji usled suspenzije koja mu je izrečena zbog simuliranja faula na utakmici sa Bolonjom (0:0).

                  Krasić je u 35. minutu pomenutog susreta iznudio penal za Juventus pretvarajući se da je fauliran u kaznenom prostoru Bolonje, a diciplinski organi italijanskog fudbala su koristeći TV snimak doneli odluku o suspenziji jer su uvideli da Danijele Portanova nije imao kontakt sa srpskim reprezentativcem.

                  Juventus je najavio žalbu na ovakvu presudu, a kako navodi "Gazeta delo sport", stav torinskog kluba je da je Krasić "simulirao penal reagujući instinktivno u toj situaciji".

                  Ako ova odluka ostane na snazi, torinska "stara dama" će bez Miloša Krasića biti na mečevima sa Milanom i Ćezenom.

                  Comment


                  • Odg: Juventus FC

                    Video sam u pm.Ovu su prvi put uradili i sada ce da ostanemo bez najboljeg igraca u derbiju &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Odg: Juventus FC

                      [quote author=bice link=topic=2671.msg184326#msg184326 date=1288101642]
                      Video sam u pm.Ovu su prvi put uradili i sada ce da ostanemo bez najboljeg igraca u derbiju &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                      [/quote]

                      &*(@W6

                      Comment


                      • Odg: Juventus FC

                        Jeli ti navijas za Juventus ili samo za Krasica? $#^%RT Meni je bas krivo.Ostaje zalba a mogli su da preskoce ovu nedelju i da kazne od sledece. &*(@W6
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Odg: Juventus FC

                          Barem Krasic nece da se obruka u subotu ;)
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Odg: Juventus FC

                            Samo ti zezaj.Videcemo kako ce se zavrsiti derbi. @(*6sd$%
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Juventus FC

                              Nije ovo prvi put da se ovo desava ali ocigledno da se Milan uplasio cim je preko svojih novinara potencirao da se izvrsi ovakva istraga.

                              Comment


                              • Odg: Juventus FC

                                &*#GI(] &*#GI(]
                                Odakle ti to?
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X